2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

hepimizin sevdiceklerimizin ailesi çok iyi insanlar olsa da araya sınır koymak gerekiyo. benim bdv topiğinden çıkardığım derslerden biri de bu
şu kıskançlık çok kötü.. sonuçta ilerde sevdiceklerimizin ailesi bizim ailemiz olcak. onları sevmesek de saygı duyucaz. ne olur sanki insanlar azıcık saygı bilse? beni sevmesin olabilir. ama hep art niyet hep kötü düşünce. bi de hamile. yakında bebekleri olcak. biz de onurla bi küçük altın yaptık zar zor. o öğrenci ben işsiz. bugün abisi aramış. ne yaptın yeğenine demiş. onur bişey dememiş. çok ısrar etmiş. onur demiş işte bi küçük altın diye. abisi de sadece 1 tanecik mi, insan bileklik de yapar yanına fln demiş. bugün onur bunları bana anlatırken ağlıyodu. o kadar üzülmüş ki. insan öğrenci olan kardeşine bunu der mi ya? sanki elinde olsa yapmıcak. dünyanın sonu geliyo anacım. insanlarda saygı kalmamış, gözlerini para hırsı bürümüş.

Son düzenleme:

Yok artık,insanların ar damarı çatlamış resmen. Bizimkinin ablası da kredi çek bana dedi,evli barklı kadın ayıp yahu...

valla kuzum ne diyeceğimi bilemedim bir de erkek sonucta onur. böyle para mevzuları, şunu da alamadın mı demelleri bir bayandan çok daha zoruna gider.
altın bileklikle mi ölçülüyor yeğenine sevgisi
cidden çok üzüldüm

Yok artık,insanların ar damarı çatlamış resmen. Bizimkinin ablası da kredi çek bana dedi,evli barklı kadın ayıp yahu...

çok ayıp şeyler kızlar. yani bu kadar da saygısızlık olmaz. böyle insanları takmaya değmez; ama insan üzülüyo yine de işte. onur gene daha hamile olduğunu ilk öğrendiğinde yeğenime şunu alcam bunu alcam deyip duruyodu. elimizden şu an bu kadarı geldi yani. bi de kaç kere bebeğini düşürdü, aylardır hastenede yatıyo, sağlıklı doğucağını düşünüceklerine akılları parada. babası künye yaptırmış. istersen onu sana vereyim sen tak demiş onura ama bence öyle yapmayın dedim. bu sefer de dede olmuş ama bi şey yapmamış derler babanı kötü bilirler dedim.
monam kız seninki daha yeni atanmamış mıydı? dur bi bismillah çocuk önce bi ilk maaşını alsın kendi harcasın etsin yani..

Yeni kuzum da leş kargası çok malesef... Görmeden papaz oldum hepsiyle...

Valla eski ilişkimde ağzım çok yandı.Yüz verdikçe tepeme s.çtılar. Her şeyin zamanı var.

yuh artık ya yeni atanmış çocuk dakka bir gol bir pes yani...ayrıca sen erkek arkadaşının
ailesinin bayramını kutlamak zorunda mısın ki hemen neymiş bu darılmalar gücenmeler.ben erkek arkadaşımın
ailesiyle tanıştım bayramda aramam sadece ailenin bayramını kutladığımı söylersin derim o kadar
hatta bu bayram demeyi unutmuşum kendi tuğba bayramınızı kutluyor demiş
ama ne bileyim şimdiden çok samimi olmak istemiyorum.aradaki mesafe hep korunmalı bence monam

sedefim onurun abiside bir alem yahu.öğrenci adama denilecek laf mı bu şimdi

Çıkmadan cevap yazayım....

Valla anacım insanlarda utanma kalmamış. Allah'tan saf değil benimki de... Aramam kusura bakma,her şeyin zamanı var dedim. Ne yani bu samimiyet ? Gücenen gücensin kafam rahat.

ele karışmak zor vallahi tuğbam. benim gözüm korkuyo şu elti yüzünden..
mesafe olayına aynen katılıyorum. hele de evlenince.. önce çok iyi olursun ama sonra o işin b.ku çıkar

ele karışmak zor vallahi tuğbam. benim gözüm korkuyo şu elti yüzünden..
mesafe olayına aynen katılıyorum. hele de evlenince.. önce çok iyi olursun ama sonra o işin b.ku çıkar

zor ki ne zor sedefim ablalarımdan biliyorum
daha biz yolun başındayız iş bi ciddiye binsin nişan düğün
zamanları çok zor oluyo insanlarla uğraşmak gözüm korkuyo
valla ya şimdiden

zor ki ne zor sedefim ablalarımdan biliyorum
daha biz yolun başındayız iş bi ciddiye binsin nişan düğün
zamanları çok zor oluyo insanlarla uğraşmak gözüm korkuyo
valla ya şimdiden

sırf bu yüzden daha sevgili kalsak mı diye düşünüyorum vallahi.. ama elbet bi gün biz de o süreçlerden geçicez. er ya da geç. ama çok zor. daha kimseden nişanlılık sürecimiz güzel geçti diyen duymadm :26:

bende duymadım malesef
inşallah o zamanları sorunsuz atlatırız sedefim

bende duymadım malesef
inşallah o zamanları sorunsuz atlatırız sedefim

Kızlar benim nişanlılık sürecim güzel geçti
Bunu yasimin olgunluğuna bağlıyorum. 25 yaşımda nisanlandim. Bu birazda maddi durumla ilgili, çünkü her iki tarafı yoran para malesef.
Size tavsiyem sabırlı olun nişanlılık döneminde, her lafa anında karşılık vermeyin, zamanını bekleyin.

Merhaba kızlar Bugün geç uyandım.Şimdi de eski Türk filmi izliyorum.Çalışmaya öğleden sonra başlamayı düşünüyorum.Bu arada film çok komik.Levent Kırca,Şener Şen ve Perran Kutman oynuyor.

tünaydın hocalarım,bulutlu bir güne uyandım içim sıkıldı,gece ders çalışma mücadelem malesef kızımın 15 dk bir uyanmasıyla hüsrana uğradı
sizlerden fikir almak istiyorum hangi konuya nasıl çalışıcağımı bilmiyorum,zamanım kısıtlı malum ev çluk cocuk...vs,
hangi dersten başlıyım,tek tek mi (mat,türkçe tarih..)gidiyim yoksa hergün 3 farklı ders mi çalışsam,lütfen deneyimlerinizi paylaşın
alana ocak ayında başlıyacağım çokmu geç alan biyoloji,bilgi sıfır hafızada:18:
bide elimde 2012 konu anlatımları var yeni konu anlatımı almak istemiyorum,soru bankaları ,deneme alırım,diye düşünüyorum,acaba mantıklımı?:44:

Merhaba kızlar Bugün geç uyandım.Şimdi de eski Türk filmi izliyorum.Çalışmaya öğleden sonra başlamayı düşünüyorum.Bu arada film çok komik.Levent Kırca,Şener Şen ve Perran Kutman oynuyor.

meraba canım,hatırladım o fimi iyi seyirler

nişanı ve düğünü olan arkadaşlar hayırlı olsun,gerçekten zor ve yorucu süreçler Allah kolaylık versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…