2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

kızlar topiğe gemeye utanıyorum vallahi:18:
motivmin düşeceğini biliyordum
kısa zamanda hatta hemen yarın düzelse :26:

Canım tabiki her şeyin hayırlısı ama onların söylemesi biraz geveleme gibi ya da bana öyle geliyor.
Canım öyle bir korkuyorum ki gelip oturuyorum sonra sınav günü aklıma geliyor(sınavdan çıktığımda beni kendime zor getirmişlerdi),hemen gidip ders çalışıyorum.Bu kadar kaygı a fazla sanki:26: Eğitim derslerini özledim dönüşte bakarım inş.

Renginaaaaa yanında olsam seni silkelicem iyice canım yaa Senden enerji patlaması bekliyorum

gaza geldim bile bak dediğin gibi ben de hep sınavdan sonraki halimi düşünüp motive alıyorum.
ya bir de alana nasıl çalışıyorsun:26: o kadar tamlama, yabancı isimler falan cok bunalıyorum bennn

kaygı hiç olmazsa da kötü çok olursa da kötü kuzum. evet bu kadarı sana belki şimdi olmasa bile Allah korusun sınav anında zarar verebilir.
sana attım mı bilmiyorum. nil gün ün sınav stresiyle ilgili mp3 leri var bende. hiç dinlemedim; ama nette yapılan yorumlar çok iyiydi. onları indirip dinlemen sana faydalı olabilir
millet hep öyle canım yaa. benim halamın gelininden duyduğum çok inciler var. daha mayısta piknik yapmaya gitmiştik. orda bana demişti ki bırak artık kpss çalışmayı son 2 ay kala bırakılınca daha verimli oluyomuş fln diye nutuklar atıyodu. sözde beni düşünüyo.. atanamadığı öğrenince de napçan öğretmen olup boşver bizim kuruma gel sekreter ol sokarım seni sekreterlik işine dedi ciddi ciddi. hem kolay iş bi telefonlara bakıyosun bi çay götürüyosun arada dedi. resmen dalga geçiyo. yanlış anlaşılmasın sekreterlik de bir iş ama ben eğitim fak. okumuşum ne alaka yani.. kendisi de o kurumda sözleşmeli memurdu geçen gün çıkarmışlar işten. şu millet bize laf edeceğine önce kendilerine baksınlar bence. amaann boşver sen de hiç takmaya değmez canım. çünkü bizi bizden başka kimse anlayamazzzz

gaza geldim bile bak dediğin gibi ben de hep sınavdan sonraki halimi düşünüp motive alıyorum.
ya bir de alana nasıl çalışıyorsun:26: o kadar tamlama, yabancı isimler falan cok bunalıyorum bennn

Alanı hiç sorma canım bugün o kadar tiksindim ki alandan.Sen Eski Türkçeden başlamadın mı:26:Ben Eski Türkçeye bakıyorum günde 1 saat yada 1,5 saat.

Sedom nasihatı herkes veriyor ağzı olan herkes konuşuyor, herkes bilgili bir biz safız sanki boşver valla ya atanıp kurtulsak da insanlrın boş çeneleri kapansa.

Alanı hiç sorma canım bugün o kadar tiksindim ki alandan.Sen Eski Türkçeden başlamadın mı:26:Ben Eski Türkçeye bakıyorum günde 1 saat yada 1,5 saat.

kuzum bugün alana baktım biraz ben de ercilasun.dan devam ediyorum.
60. sayfalarda falanım hala yaa

Haklısın canımAnnem bile çok şaşırtıyor bazen beni.Bayramda ders çalışılır mı hiç bırak kitapları diyor.Sonra da ah ah inş atanırsın diyor

Canlarım yakaladım siziBayramınız kutlu olsun,seviyorum sizi
oyyy kurban olduğumm biz de seni seviyoruzzzz

Sedom nasihatı herkes veriyor ağzı olan herkes konuşuyor, herkes bilgili bir biz safız sanki boşver valla ya atanıp kurtulsak da insanlrın boş çeneleri kapansa.

aynen rengoş. zaten atanmayı da sırf buralardan gidip tanıdık insan yüzü görmek istemediğimden istemiştim, o kadar bıktım. inş bu yıl bari gideriz de kurutuluruz bunlardan

Haklısın canımAnnem bile çok şaşırtıyor bazen beni.Bayramda ders çalışılır mı hiç bırak kitapları diyor.Sonra da ah ah inş atanırsın diyor

benim annem de geçen yıl öyle yapıyodu çok şaşırıyodum. başbakan gibi öğretmen olmak zorunda değilsin ki başka iş yaparsın diyodu. ay nasıl sinir oluyodum. bi de düşün geçen yıl ilk kez gircektim
bu yıl da çok erken başlamışım, ona taktı..
dedim ya kuzum bizi ancak biz anlarız

kuzum bugün alana baktım biraz ben de ercilasun.dan devam ediyorum.
60. sayfalarda falanım hala yaa

Ben bir konuya önce Ercilasundan sonra aöf den bakıyorum.Ama bugün zor baktım tiksindim artık.Ama alansız da olmaz ki:26:Ne olacak bizim halimiz yaa

Canlarım yakaladım siziBayramınız kutlu olsun,seviyorum sizi
kızçem nerelerdesin sen bakiim ne yapyorsun senin de bayramın mübarek olsun :103:

aynen ben de o yüzden istedim hep kuzum ne diyeyim bu yıla inşallah diyorum. ama çok bel bağlamak da istemiyorum olmazsa çöküntüsü ağır oluyor diye

Naber bebegim nasıl gidiyor düğün hazırlıkları?Olmadı demı daha düğün?Oldu da ben mi hatırlamıyorum yoksa:26:

Ben bir konuya önce Ercilasundan sonra aöf den bakıyorum.Ama bugün zor baktım tiksindim artık.Ama alansız da olmaz ki:26:Ne olacak bizim halimiz yaa

bitmez ki öyle kuzum
ben bir genelini bitireyim her dersi yani sonra farklı kaynaklardan araştırayım diyorum:26:

İyiyim bebegim napim bol bol misafir agırlayıp bulaşık yıkıyorumAynen böyle oluyor suratım geceleriBayramları sevmez oldum artık tövbe yarabbim!Ders falan da çalışmıyorum valla başlamadım daha Allaha emanetim kuzumSen nasılsın?

aynen canım ya kuaföre gidecektim (kaşlarımı sadece kuaförüme aldırırım başka kimseye elletmem) oda kalabaktı 2 saat sonra gel dedi.1.30 saat sonra yağmur bastırdı şemsiyede yok uzaktım da eve gelmek zorunda kaldım bende canım bitecek gelecem ders çalışacam diye hayal ediyorum.
maşallah dersane çalışmalarına hayranım , çok severim oynamayı döktürcem gelecem inşallah

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…