2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

ver canım bize tavsiye lazım:KK6:

Madem KK den cikmiyorsunuz KK de calisin. Sen editor olarak matematik, turkce vs vs konulu basliklar acarsin. Her gun bir konu calisilir. Sorunu olan da o konuya yazar. Atlamak yok, kaytarmak yok. Sistematik calismiyorsunuz gibime geldi. :KK34:

Madem KK den cikmiyorsunuz KK de calisin. Sen editor olarak matematik, turkce vs vs konulu basliklar acarsin. Her gun bir konu calisilir. Sorunu olan da o konuya yazar. Atlamak yok, kaytarmak yok. Sistematik calismiyorsunuz gibime geldi. :KK34:

o konular var canım.
KKda takkılmıyoruz sürekli aslında ama atanamamak bize fazla ağır geldi zor toparladık hatta daha toparlamayanlarımız bile var ben dahil.
Üstüne bayram girdi araya.
Yavaştan düzeleceğiz inşallah:KK34:

o konular var canım.
KKda takkılmıyoruz sürekli aslında ama atanamamak bize fazla ağır geldi zor toparladık hatta daha toparlamayanlarımız bile var ben dahil.
Üstüne bayram girdi araya.
Yavaştan düzeleceğiz inşallah:KK34:

Sen bilirsin tabi de ben goremedim . Konular var ama dagilmis sekilde var. Sabit olabilir vs vs .... Neyse ben onerdim cekiliyorum. :KK34:

Sen bilirsin tabi de ben goremedim . Konular var ama dagilmis sekilde var. Sabit olabilir vs vs .... Neyse ben onerdim cekiliyorum. :KK34:

Teşekkürler öneri için:KK34:
Alt başlık içinde var o konular geçen yıl aktifti ama bu yıl pek değil maalesef.

Son düzenleme:
Bugünkü raporum: Alan konu çalışıldı,coğrafyadan 4.coğrafi bölge bitirildi,matematik 4.ve 5.gün konuları ve soruları bitirildi,1 paragraf testi ve 2 tarih denemesi çözüldü.:KK52:

İlginç bir yorum,ben almayayım teşekkürler:KK53:

Nihan akar hocanın coğrafi konum videolarını bitirip testlerimi çözdüm :81:
Sedefcim hoca sayesinde rahatlıkla anladım çözdüm soruları , soru bankasını sormuştun ; coğrafya kozmik oda sorularının dan çözdüm soruları kolaydı çözümlerini de baya açıklayıcı şekilde ele almışlar.

Nihan akar hocanın coğrafi konum videolarını bitirip testlerimi çözdüm :81:
Sedefcim hoca sayesinde rahatlıkla anladım çözdüm soruları , soru bankasını sormuştun ; coğrafya kozmik oda sorularının dan çözdüm soruları kolaydı çözümlerini de baya açıklayıcı şekilde ele almışlar.

7 iklim soru yağmurunu bitirdikten sonra onu alayım o zaman kuzum sağol :KK16:

kızlar bugün hiç çalışamadım. bir sürü insan geldi. daha az önce gittiler. kafam bi milyon :KK14:

yarın daha iyi çalışırız inşallah kuzum. bugün bize de gelen giden derken ben de cok az alan bakabildim sadece.

bugün kimse çalışamamış heral bende sadece türkçe testi çözebildim:KK31: cumartesi düğün var alışverişe çıktık annemle , yarın sabah yolcuyuz 5 saatlik yol var yanıma soru bankası alacam paragraf sorularımı çözeyim bari :KK31:

kızlar ben bugün de çalışamadım :KK5:
sevdiceğe düğün için kravat bulamamıştık. ayy bi tane düz kırmızı bi kravat yok yahu.. onu aradık bütün gün. son anda bi kuaför değişikliği de oldu. başka kuaförden randevu aldım bugün. az önce geldim eve, birazdan imam nikahı olcak oraya gidicez. ordan gelince çalışmayı düşünüyorum. :KK31:

sevdiceğe düğün için kravat bulamamıştık. ayy bi tane düz kırmızı bi kravat yok yahu.. onu aradık bütün gün. son anda bi kuaför değişikliği de oldu. başka kuaförden randevu aldım bugün. az önce geldim eve, birazdan imam nikahı olcak oraya gidicez. ordan gelince çalışmayı düşünüyorum. :KK31:

ayy abla sen mi evleniyosun ?

bugün kolberg ahlak gelişimi çalıştım,birazdan sorularını çözeceğim,gelişime girişten 100 soru çözdüm
kaplumba hızı ile gidiyorm hızlanırım inşallah

kader arkadaşım benim aynı gün düğünümüz var hazırlıklar bitmiyor ya bende cumartesi ayakkabı baktım cumartesi buranın pazarı var ondan dükkanlar çok kalabalıktı ayakkabıyı beğendim sonra alırım dedim çıktım , arife günü gidip baktık istediğim ayakkabıların numarası yoktu her yeri dolaştık yok :KK47: bugün çıktık ilk girdiğim dükkandan aldım artık şansa bırakmadım. tabi dolaşmaktan şimdi ayaklarım şişti ayakkabı olmuyor :KK31:

ayy abla sen mi evleniyosun ?
ağzından bal damlıyo küçüğüm :KK16: yok abim evleniyo. benimki 2 sene sonra inşallah :123:
bugün kolberg ahlak gelişimi çalıştım,birazdan sorularını çözeceğim,gelişime girişten 100 soru çözdüm
kaplumba hızı ile gidiyorm hızlanırım inşallah
kuzum hızlıca bitirmektense ağır yavaş ama temkinli sistemli gitmek daha iyi. olsun yine de başlangıç için çok iyisin. gerisi gelecektir :KK34:
kader arkadaşım benim aynı gün düğünümüz var hazırlıklar bitmiyor ya bende cumartesi ayakkabı baktım cumartesi buranın pazarı var ondan dükkanlar çok kalabalıktı ayakkabıyı beğendim sonra alırım dedim çıktım , arife günü gidip baktık istediğim ayakkabıların numarası yoktu her yeri dolaştık yok :KK47: bugün çıktık ilk girdiğim dükkandan aldım artık şansa bırakmadım. tabi dolaşmaktan şimdi ayaklarım şişti ayakkabı olmuyor :KK31:
hiç sorma kuzumm. o kadar kalabalık ki her yer.. insan kalabalıkta daha da çok yoruluyo. bi de sabahtan beri yağmur var burda. Allah bereketini versin yağmuru da çooookkk severim ama dışardayken hiç hoş bi durum olmuyo.
dediğin gibi her gün bişey çıkıyo. düğün bitmeden rahatlıyamıcaz sanırım. o düğün bitiminde eve gelişimizi hayal ediyorum hep :KK53:

Merhaba kızlar:KK3:Bugünkü raporum yine aynı sayılır.Alan,mat ve coğrafya çalıştım.Tarihten 1 deneme ve 1 paragraf testi çözdüm.

Sedefim ve Sucum düğünlerde kurtları dökersiniz artık,sonra da bomba gibi dönersiniz:KK24:

Bu arada kızlar çevremdeki herkesin ne yaptığımı sorup sonrasında ''HAYIRLISI''demelerinden sıkıldım ben yaa,ciddi anlamda korkuyorum.:KK30:

Merhaba kızlar:KK3:Bugünkü raporum yine aynı sayılır.Alan,mat ve coğrafya çalıştım.Tarihten 1 deneme ve 1 paragraf testi çözdüm.

Sedefim ve Sucum düğünlerde kurtları dökersiniz artık,sonra da bomba gibi dönersiniz:KK24:

Bu arada kızlar çevremdeki herkesin ne yaptığımı sorup sonrasında ''HAYIRLISI''demelerinden sıkıldım ben yaa,ciddi anlamda korkuyorum.:KK30:

gerçi bi yandan da doğru söylüyolar kuzum hayırlısı hakikaten. ama bizim için ne hayırlı onu bilmiyorum :KK37: kendi adıma konuşayım. belki atanmam hayırlı değildi. ee o zaman burda kalmam hayırlı olmuş oluyo. ama gel gör ki burda kalmamın da bi hayırlı yanını göremedim. :KK19:
ayy inş şekerim. pek oynamayı da sevmem ama bir an önce olsun bitsin de rahatla çalışayım diye düşünüyorum valla :97:
maşallah fıstığıma her gün bir sürü dersten ayrı ayrı çalışıp sorular çözüyo helal olsun :nazar::nazar:

X