2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

günaydın canlar yeni evime taşındımmm bu ilk günüm topiği takipteyim okudukça ders çalışmak için gaz veriyorum kendime bayramdan sonra aranızdayım inşallah :KK48:
canımm hayırlı olsun evin, Allah sağlıkla ,mutlulukla oturmayı nasip etsin inşallah:KK16:

geç yatıyorsan ondandır belki kuzum bende geç yatıyorum bende de çoğu zaman baş ağrısı oluyo :26:
bende şifayı kaptım kuzum hemen bir zencefil içtim ama çok kötü değilim :KK6:
canımmmmm geçmiş olsun dikkatli et kendine aman

faktöriyel , bölme bölünebilme videoları izlendi testleri çözüldü
cümlenin anlamı ve yorumu çalışıldı testeri çözüldü:KK16:
kahvemi kaptım:KK55: lost izlemeye gidiyorummm.

Kızlarım raporum geliyor:KK42: : Alan konu,coğrafya konu,tarih 4 deneme(120 soru). Daha da çalışamıcam yeter sanırsam:KK53:

Monalisacım bence de tekrar yap canım,sen bol soru çözmekle çok iyi yapıyorsun ama konuları boşlama bence:KK16:
Kayyum,tarihi ezberlemekten ziyade neden sonuç bağını koparmadan anlayarak çalış canım.:nazar:
Sedefim ben günlük hangi derslere çalıştığımı ve ne kadar soru çözdüğümü not ediyorum canım,bu sayede ne kadar çalıştığımı görüp mutlu oluyorum ve de motive oluyorum canım.Tavsiye ederim:KK34:

Kızlar size bir soru sormak istiyorum.Tarih denemesinin birinde çıktı,yapamadım: Osmanlı'da yed-i vahit sistemi nedir,ben ilk kez duyuyorum:26:

Yed-i vahid sisteminde, iç ticarette bazı malların alım satımı sadece devlet tarafından belirlenmiş kişiler tarafından yapılabilirdi. Tekelcilik bi nevi canım.:KK54:

kızlar ya bugün calısamadım
sadece alan konu, tarih konu ve 60 soru:KK50:
abim bayram iznine geldi onunla ilgilendik derken işte
:KK50:

Son düzenleme:
Arladaşlarrrrr. Bu tarih ne zormuşyaaaassa beni bitirdii resmenyaaa motivasyonumuu bitiriyooo
evet canım tarih bana da zor geliyo. motivasyonunu bozmaması için tarihle birlikte sevdiğin başka derslere çalış. ben tarihten 1 ünite çalıştım bıraktım. moralimi bozdu. diğer derslerin arasına sıkıştırıcam bi şekilde işte
Kızlarım raporum geliyor:KK42: : Alan konu,coğrafya konu,tarih 4 deneme(120 soru). Daha da çalışamıcam yeter sanırsam:KK53:

Monalisacım bence de tekrar yap canım,sen bol soru çözmekle çok iyi yapıyorsun ama konuları boşlama bence:KK16:
Kayyum,tarihi ezberlemekten ziyade neden sonuç bağını koparmadan anlayarak çalış canım.:nazar:
Sedefim ben günlük hangi derslere çalıştığımı ve ne kadar soru çözdüğümü not ediyorum canım,bu sayede ne kadar çalıştığımı görüp mutlu oluyorum ve de motive oluyorum canım.Tavsiye ederim:KK34:

Kızlar size bir soru sormak istiyorum.Tarih denemesinin birinde çıktı,yapamadım: Osmanlı'da yed-i vahit sistemi nedir,ben ilk kez duyuyorum:26:
evet kuzum çok iyi oluyo iyi ki yazmaya başladım ben de :KK8:
maşallah çalıştıklarına :nazar::nazar:
canımm hayırlı olsun evin, Allah sağlıkla ,mutlulukla oturmayı nasip etsin inşallah:KK16:

canımmmmm geçmiş olsun dikkatli et kendine aman

faktöriyel , bölme bölünebilme videoları izlendi testleri çözüldü
cümlenin anlamı ve yorumu çalışıldı testeri çözüldü:KK16:
kahvemi kaptım:KK55: lost izlemeye gidiyorummm.
oyyy bayılıyorum senin ders sonrası verdiğin ödüllere :KK70: aynı bennn.. ben de bu aralar çemberimde gül oya ya sardım. çookk eskiden tv de yayınlanmıştı. en sevdiğim diziydi. öyle bi nostalji yapayım dedim :KK34:
kızlar ya bugün calısamadım
sadece alan konu, tarih konu ve 60 soru:KK50:
abim bayram iznine geldi onunla ilgilendik derken işte
:KK50:

rengoşumm bu çalışmamış halin mi kuşum? gayet iyisin hem yorgundun bir sür bayram işi çıkmıştı. ona rağmen çok iyi bence :KK31:

evet canım tarih bana da zor geliyo. motivasyonunu bozmaması için tarihle birlikte sevdiğin başka derslere çalış. ben tarihten 1 ünite çalıştım bıraktım. moralimi bozdu. diğer derslerin arasına sıkıştırıcam bi şekilde işte

evet kuzum çok iyi oluyo iyi ki yazmaya başladım ben de :KK8:
maşallah çalıştıklarına :nazar::nazar:

oyyy bayılıyorum senin ders sonrası verdiğin ödüllere :KK70: aynı bennn.. ben de bu aralar çemberimde gül oya ya sardım. çookk eskiden tv de yayınlanmıştı. en sevdiğim diziydi. öyle bi nostalji yapayım dedim :KK34:

rengoşumm bu çalışmamış halin mi kuşum? gayet iyisin hem yorgundun bir sür bayram işi çıkmıştı. ona rağmen çok iyi bence :KK31:

kuzum yok daha coğrafya ve vatandaşlık vardı:KK50: tarih testlerini bitirecektim hem de
yarına inşallah artık

raporum :KK42:
gelişim psikolojisinden dil gelişimini çalıştım. 40 soru çözdüm.
matematikten bölme bölünebilme ebob ekok çalıştım. 30 soru çözdüm
türkçeden paragrafa çalıştım. 60 soru çözdüm.
belki daha devam edebilirim :KK6:

canım bende sorunun cevabını şöyle buldum buarada ilk kez duydum urun ve mallarin,uretildigi yerden satilacagi pazara kadar devletin denetiminde olmasi uygulanmasinin adi.
günaydın kızlar ben hala ev yerleştiriyorum ama arada ugramak beni heveslendiriyor :KK76:

Günaydın kızlar:KK3:

Nilkoncum sağol canım çıkar falan,ne olur ne olmaz. Bakın bu kavram iki soruda karşıma çıktı.Birincisini boş bıraktım.Diğerini seçeneklere dayanarak çözdüm.Sorular:

1-Osmanlı Devleti'nde Yed-i Vahit usulü;
I.sanayi
II.tarımsal
III.hayvansal
ürünlerinden öncelikle hangilerinde uygulanmıştır?

2-Aş.hang.Osm Devletinde tarımsal üretimin gerilemesinin nedenlerinden değildir?
A)Ferdi toprak mülkiyetinin yokluğu
B)Yed-i vahit usulünün etkisi
C)Mal ve iş güvenliği yokluğu
D)Çeşitli yolsuzluklar
E)Büyük çiftliklerin artması

günaydın kızlar :KK3: bugün yoğun geçecek dışarı çıkıp alışveriş yapacağız sonra malum tatlı yapacam inşallah planım aksamaz konularımı bitiririm. herkese kolay gelsin:KK16:

:

canım geçen yıl biliyorsun hayatım dersten raporlardan ibaretti çok sıkılmıştım, kitap okumayı çok seviyorum ama kitap okuyacağım zamanı da kpss çalışırım diye onu da yapmadım. kitap okuyamıyorum diye ağlıyordum :KK1: çook bunalmıştım. zaten sosyal hayatım yok hiç arkadaşım kalmadı. bende en sevdiğim şeylerle ödüllendiriyorum kendimi sözel dersten sonra dizi izliyorum matematik çalışınca kitap okuyorum hem paragraf, cümlede anlam için çok iyi geliyor yatmadan önce de okuyorum :KK1: hem sevdiğim şeyleri yapıyorum hemde bunalmadan sıkılmadan ders çalışıyorum :KK16:
çemberimde gül oyaya bende bakmıştım çok duygusal bittiğini ağladığımı hatırlıyorum :KK5:

Gunaydın arkadaşlarrrrrrr, umarım dün tarih için yorumlarım motivasyonunuzu bozmamıştırrr,teşekkür ederimm destekleriniz için,benim ders çalışma saatlerim çok az kızımı yatırdıktan sonra etrafla ilgileniyorum veeeee en sonunda oturuyorumm canlarrr,ama olsun şimdi size demogoji yapamam ,çalışmam gerek fakat algım ne kadar iyi olsada vücut pes ettiğinde derse oturduğumdan bazı kısımları 1"2 "3 kez tekrar etmem gerekiyooo çok uzuluyorum,zaten az vaktim oluyooo isteklide oturuyorum ama ,neyseeee ne yapalımmm bu yola baş koydum,devlet istiyorum arkadaşlarr kızımın doğumunda ve sonraki sureçte yaşadıklarım sizlerin bile gözünü doldurur,tüm yaşadıklarım zaten çok ama çok derin üzüntüüü,kızımın süt saati bile yoktuuuu, başka dememe gerek yok galibaaaaaa,onun için kıjımın annesine annesininde kızı ile normal insan gibi hem çalışıp hem birlikteliği için devlet diyorummm,kızımın geleceği için çalışmam gerek,bu arada derslerde ben kendi alanımda çocuklara öğretirken komik basit kafiyeler söylerimm sizlerde ders çalışmalarınızı anlatırken bulduğunuz komik kafiyeleriii yazarsanız sevinirimm,ben de biraz ilerleyinceee yazmayı düşünüyorum sizleree öptmm

kızlar erken uyandım çalışayım diye bu kez yine bayram için işlerimiz vardı ancak bitti
şimdi alan çalışayım dedim de bu kafayla anlayamam bir şey bari tarihle devam edeyim diyorum.
kolay gelsinn:KK55:

kızlar...biz bayram için şehir dışına gidiyoruz...herkese şimdiden hayırlı bayramlar...bayram sonrasında burada motive şekilde buluşmak dileğiyle..öptüm hepinizi..

kızlar dün gece 4 te yatmıştım. öğlen 2 de uyanmışım :KK30: aslında sabah 10 da sevdiceğin telefonuna uyandım. sonra öğlen 12 de uzanayım dedim ki 2 ye kadar uyumuşum.. ooff off erken yatmam lazım

gelişim psikolojisinden ahlak gelişimini bitirdim. 60 soru çözdüm.
şu soruyu anlamadım. :26:

$DSCF1345.jpg

kızlar dün gece 4 te yatmıştım. öğlen 2 de uyanmışım :KK30: aslında sabah 10 da sevdiceğin telefonuna uyandım. sonra öğlen 12 de uzanayım dedim ki 2 ye kadar uyumuşum.. ooff off erken yatmam lazım

gelişim psikolojisinden ahlak gelişimini bitirdim. 60 soru çözdüm.
şu soruyu anlamadım. :26:

Eki Görüntüle 831033

Sedefim c diyesim var ama
değişik soruymuş:26:

Sedefim c diyesim var ama
değişik soruymuş:26:

aynen c diyesim geldi benim de cevap ne sedefcim..hani erteleyen kişi aslında mantıklıdır ya aceleye getirmez yani bir seçim yapacak bilinçli zamanı gelince başarılı olan zaten başarılı..kim açıklayacak?:26:

Gunaydın arkadaşlarrrrrrr, umarım dün tarih için yorumlarım motivasyonunuzu bozmamıştırrr,teşekkür ederimm destekleriniz için,benim ders çalışma saatlerim çok az kızımı yatırdıktan sonra etrafla ilgileniyorum veeeee en sonunda oturuyorumm canlarrr,ama olsun şimdi size demogoji yapamam ,çalışmam gerek fakat algım ne kadar iyi olsada vücut pes ettiğinde derse oturduğumdan bazı kısımları 1"2 "3 kez tekrar etmem gerekiyooo çok uzuluyorum,zaten az vaktim oluyooo isteklide oturuyorum ama ,neyseeee ne yapalımmm bu yola baş koydum,devlet istiyorum arkadaşlarr kızımın doğumunda ve sonraki sureçte yaşadıklarım sizlerin bile gözünü doldurur,tüm yaşadıklarım zaten çok ama çok derin üzüntüüü,kızımın süt saati bile yoktuuuu, başka dememe gerek yok galibaaaaaa,onun için kıjımın annesine annesininde kızı ile normal insan gibi hem çalışıp hem birlikteliği için devlet diyorummm,kızımın geleceği için çalışmam gerek,bu arada derslerde ben kendi alanımda çocuklara öğretirken komik basit kafiyeler söylerimm sizlerde ders çalışmalarınızı anlatırken bulduğunuz komik kafiyeleriii yazarsanız sevinirimm,ben de biraz ilerleyinceee yazmayı düşünüyorum sizleree öptmm

aynen canım kolejde ve dershanede calışabilirim dneyimim cok ama ben devlet istiyorum çocugum yok ve olunca hafta sonu onunla gezmek eğlenmek istiyorum inş...eşimle pazar kahvaltısı yapmak evime saat en geç 3te gelmek için tek şart eşek gibi ders çalışıp sonra paşa gibi yaşamakEn Büyük TÜRKİYE

ben de zorlanıyorum kocişkom dağıtıyor ben topluyorum iş güç hiç bitmiyor titizim de malesef boşveremiyorum bekarlar kıymetini bilinnnnnn çalışınn....ya sabah 6da kalktım çalışayım da 9a kadar diye eşim hooop açmış gözlerini ne yesek zeytin salatası yap yok menemen yapalım mı ben bulaşık cıkarmamaya calışırkennnnn ay valla zor evli olmak bi de cocuk var sende ama pes etme canım canını dişine tak çalış..branşın neydi kayyumcum?

aynen c diyesim geldi benim de cevap ne sedefcim..hani erteleyen kişi aslında mantıklıdır ya aceleye getirmez yani bir seçim yapacak bilinçli zamanı gelince başarılı olan zaten başarılı..kim açıklayacak?:26:

aynen öyle düşündüm ben de canım.:26:

X