2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Canım uyku benim için çok problem olmuyor. Benim bünye alışkın.Üniversitede finallerde 2 saatlik uykularla sınavlara girmişliğim var.Hiç uyumadan yetiştirmek zorunda kaldığım projeler, sunumlar ve ödevlerim de oldu zamanında.Tabi çalışırken akşam 9 gibi bir uyku bastırıyor ama uykumu açmak için çay, kahve falan içiyorum.:KK68:Sağ ol, canım çalışabildiğim kadar çalışıyorum anlamadığım konularda ve yapamadığım sorularda sorun oluyor dershaneye gitmemem. :KK50:Sayısalım ve eğitim bilimlerim pek iyi değil:KK50:Bir de denemelere giremediğim için kendimi tam anlamıyla değerlendiremiyorum.:KK50:İyi yapmışssın dershaneye gitmekle.Dershane temel oluşturmak ve disiplin kazanmak için iyi oluyor.

Vitamin sorusu tam bir faciaydı :KK14:Görünce kalakalmıştım:KK52: bir de sözel mantık konularına hiç çalışmadan girince kalem dahi oynatamamıştım soruda:KK5:

Sağ ol canım.Bir faydam dokunduysa ne mutlu bana:KK1:

Raporumu vereyim.Bugün anneanneme temizliğe gidince benim çalışmalar biraz aksadı. Üslü sayılar bitti, videosunu izledim, sorularını çözdüm. Sözel mantığa bakmaya çalıştım biraz soru çözümleri falan izledim.Düne nazaran daha iyi ama çok ağır çözüyorum tablolu soruları:KK50:Bir tane sözel mantık bir tane de paragraf testi çözdüm.:KK6:Toplamda 170 soru:KK50:

Ayrıca bugün topik baya çalışkanmış.Sedef, dersane, 09su ve daha ismini anımsayamadığım arkadaşlarım hepiniz çok güzel çalışmışsınız:KK9:Tebrikler:KK34:İnşallah bayramdan sonra daha iyi çalışacağız.:KK31:
canım şu ales sorularında önce mantığını kavramak gerekiyo, sonra da hız kazanmak. sen şu anda yavaş çözüyosun diye hiç moralini bozma. mantıklarını anlamaya çalış. ben de şu an için bu sorularda yavaş yavaş ilerliyorum. daha sonra süre tutarak çözmeye başlıcam. o zaman da hız kazanırız :KK34:
günaydın canlar yeni evime taşındımmm bu ilk günüm topiği takipteyim okudukça ders çalışmak için gaz veriyorum kendime bayramdan sonra aranızdayım inşallah :KK48:

hoşgeldin canım hamiş topiğinden hatırlıyorum seni :KK19: hangi branştın ?
niloşummm yeni evin hayırlı olsun kuzum. eşinle birlikte güle güle huzurlu bi şekilde oturun. :KK16:
Merhaba bebişler,efkarlıyım bugün seneye bu günlerde öğretmen olarak memleketlerimize gelsek ne iyi olur:KK5: Fazla hayalciyim bugün.Allahım hepimize hayırlı yerlere atanmayı nasip etsin:KK19: İyi çalışmalar diliyorum kızlar:KK16:

Ben bugün arkadaşlarla görüşücem az sonra da annemim kankası gelicekmiş,ikram falan derken öyle de oyalanıcam.Yine de çalışacak zaman bulmaya çalışıcam kızlar inşAllah seviyorum sizleri:79:

kuzummm :KK16: ne güzel olur vallahi.. kocamaaannn amiiinnnn diyorum :KK16:
değişiklik olur sana da görüş. sonra sen çalışırsın yine ben inanıyorum :KK34:

kızlar ben size bişey sorucam.akşam bilişsel gelişim kuramlarından bruner ve vygotsky e çalıştım. ama şunlar da vardı:
yetişkinlerde bilişsel gelişim
kadınlarda bilişsel gelişim
mizah gelişimi
oyun gelişimi
bunlara çalışmadım. bunları dershanede de görmemiştik. hoca bruner ve vygtosky den soru gelir demişti. zaten onlardan bile gelmemişti. ki 2007 den beri soru da gelmemiş bu konudan. sizce çalışayım mı?

canım şu ales sorularında önce mantığını kavramak gerekiyo, sonra da hız kazanmak. sen şu anda yavaş çözüyosun diye hiç moralini bozma. mantıklarını anlamaya çalış. ben de şu an için bu sorularda yavaş yavaş ilerliyorum. daha sonra süre tutarak çözmeye başlıcam. o zaman da hız kazanırız :KK34:

niloşummm yeni evin hayırlı olsun kuzum. eşinle birlikte güle güle huzurlu bi şekilde oturun. :KK16:

kızlar ben size bişey sorucam.akşam bilişsel gelişim kuramlarından bruner ve vygotsky e çalıştım. ama şunlar da vardı:
mizah gelişimi
oyun gelişimi
bunlara çalışmadım. bunları dershanede de görmemiştik. hoca bruner ve vygtosky den soru gelir demişti. zaten onlardan bile gelmemişti. ki 2007 den beri soru da gelmemiş bu konudan. sizce çalışayım mı?

Çalış Sedefim hiçbir şeyi atlama bence.Bu ÖSYM'nin ne soracağı belli olmaz.:KK16:

iyi geceler hanımlar.. ben yeniyim topikte.. bir buçuk ay oldu çalışmaya başlayalı.. inşallah atanırız bu sene..

hoşgeldin denizasker :KK3:
günaydın canlar yeni evime taşındımmm bu ilk günüm topiği takipteyim okudukça ders çalışmak için gaz veriyorum kendime bayramdan sonra aranızdayım inşallah :KK48:

güle güle otur yeni evinde canım :KK16:
Merhaba bebişler,efkarlıyım bugün seneye bu günlerde öğretmen olarak memleketlerimize gelsek ne iyi olur:KK5: Fazla hayalciyim bugün.Allahım hepimize hayırlı yerlere atanmayı nasip etsin:KK19: İyi çalışmalar diliyorum kızlar:KK16:

Ben bugün arkadaşlarla görüşücem az sonra da annemim kankası gelicekmiş,ikram falan derken öyle de oyalanıcam.Yine de çalışacak zaman bulmaya çalışıcam kızlar inşAllah seviyorum sizleri:79:

amiiiiiiiin dershanem :KK16:
inşallah o günleri de görücez kuzum :KK54:

mizah gelişimi
oyun gelişimi

kesinlikle çalış kuzum hiçbir şeyi atlama :KK6:
ösym ters köşe yapmayı sever:KK31:
şunu da çalışmadım demediğimiz bir şey kalmasın :KK54:

selam kızlarım:nazar: alan çalıştım geldim kafa kalmadı tabi bende:KK14: biraz nette takılayım dinlenince tarihe gececeğim:KK55:
iyi geceler hanımlar.. ben yeniyim topikte.. bir buçuk ay oldu çalışmaya başlayalı.. inşallah atanırız bu sene..
hoş geldin denizasker:KK3:

amin canım inşallah diyelim hayırlısıyla:KK16:

mizah gelişimi
oyun gelişimi
sedefim valla çalış çalış kafa kalmıyor artık bizde buna da çalışmasam ne olur ki diyorum ben çoğu zaman:KK53:
ama mecburen bir göz gezdir istersen :KK12:

selam kızlarım:nazar: alan çalıştım geldim kafa kalmadı tabi bende:KK14: biraz nette takılayım dinlenince tarihe gececeğim:KK55:

sedefim valla çalış çalış kafa kalmıyor artık bizde buna da çalışmasam ne olur ki diyorum ben çoğu zaman:KK53:

benim çalışkan kuzucuuum ya maşallah :nazar::KK54:
nasıl oldun rengişim hastalığın geçti mi ? :26:

benim çalışkan kuzucuuum ya maşallah :nazar::KK54:
nasıl oldun rengişim hastalığın geçti mi ? :26:

Her sabah bir baş ağrısıyla uyanıyorum kuzum nedense artık:26: ama gün içinde iyiym şükür.:nazar:
sen nasılsın kuzuşum:KK48:

kesinlikle çalış kuzum hiçbir şeyi atlama :KK6:
ösym ters köşe yapmayı sever:KK31:
şunu da çalışmadım demediğimiz bir şey kalmasın :KK54:
evet tubimm haklısın. sınavda zaten eb den bilmediğim kavramlar vardı. ben çalışayım en iyisi. :KK31:

evet rengoşum. 7iklim de çok ayrıntı ya sıkılıyorum. yahu bu kadarı da çıkmaz herhalde diyorum. ama çıkıyo. gene bakmak lazım

dil gelişimini bitirdim. 33 soru çözdüm

Her sabah bir baş ağrısıyla uyanıyorum kuzum nedense artık:26: ama gün içinde iyiym şükür.:nazar:
sen nasılsın kuzuşum:KK48:

geç yatıyorsan ondandır belki kuzum bende geç yatıyorum bende de çoğu zaman baş ağrısı oluyo :26:
bende şifayı kaptım kuzum hemen bir zencefil içtim ama çok kötü değilim :KK6:

geç yatıyorsan ondandır belki kuzum bende geç yatıyorum bende de çoğu zaman baş ağrısı oluyo :26:

evet evet düzgün uyunmadığında öyle oluyo. ben de geç yatıp geç kalkıyorum. kalktığımda sersem gibi oluyorum. ama napiim erken de uyuyamıyorum

geçmiş olsun canlar dikkat edin kendinize

bayram öncesi hepimizi virüsler kapmaya alışıyor anlaşılan:KK1:
aman sen de dikkat et. nane limon kaynatayım ben kuzuma hemencik iyileşsin:KK48:

evet evet düzgün uyunmadığında öyle oluyo. ben de geç yatıp geç kalkıyorum. kalktığımda sersem gibi oluyorum. ama napiim erken de uyuyamıyorum

geçmiş olsun canlar dikkat edin kendinize

sağol sedefim :KK16::KK16:
bu arada çok güzel çalışıyosun kuzum maşallah :nazar:

bayram öncesi hepimizi virüsler kapmaya alışıyor anlaşılan:KK1:
aman sen de dikkat et. nane limon kaynatayım ben kuzuma hemencik iyileşsin:KK48:

ooyy içmiş kadar oldum bebekiim çok sağol :KK19::KK54:

Eve şimdi geldim kızlar,arkadaşlarımla görüşünce açıldım biraz.Yemekten sonra çalışmaya devam:KK37:

Denizasker hoşgeldin:KK3:

Akşama umarım iyi bir rapor verebilirim kızlar:26:

kızlar bugün gelişimden şu piaget nin 4 dönemini çalıştım
geri kalan vaktimde hep coğrafya çalıştım. amaa 7 video izlemişim. bu demek oluyo ki 7 saat çalışmışım :81:
pek yorulmadım. nihan akarı dinlemek çok keyifliydi. keşke bu kadının diğer derslere versiyonu da olsa :97:
birazdan sorularını çözücem
fiziki coğrafya bitmiştir. oh be
çok korkuyorum ben de motivem bozulcak diye. maşallah diyeyim kendime :KK1: :nazar:

Kuzum maşallah çok iyi çalışmısşın.:nazar::nazar: Ne var ne yok bak sen,es geçme hiçbirini.:KK50:

Hoş geldin,sık sık görmek isteriz seni.:KK34:

İnşallah dersanem.:KK31::KK31: Ben acayip gerginim,hani biri ateşle yaklaşsa patlayacağım o derece.:KK14::KK1: Çalışıyorum işte,elimden geldiği kadar.Gözlerim batıyor,başımda sürekli bir ağrı var.:44::KK14:

96 matematik genel tekrar,166 coğrafya genel tekrar çözüldü.:nazar::nazar: Akşam kendimi iyi hissedersem biraz daha soru çözmek istiyorum.Bayramda da konu tekrarı yapıp eksikleri kapatmak mı mantıklı,soru çözmek mi kızçeler ? Bi akıl verin bacınıza.:44::44:

Kuzum maşallah çok iyi çalışmısşın.:nazar::nazar: Ne var ne yok bak sen,es geçme hiçbirini.:KK50:

Hoş geldin,sık sık görmek isteriz seni.:KK34:

İnşallah dersanem.:KK31::KK31: Ben acayip gerginim,hani biri ateşle yaklaşsa patlayacağım o derece.:KK14::KK1: Çalışıyorum işte,elimden geldiği kadar.Gözlerim batıyor,başımda sürekli bir ağrı var.:44::KK14:

96 matematik genel tekrar,166 coğrafya genel tekrar çözüldü.:nazar::nazar: Akşam kendimi iyi hissedersem biraz daha soru çözmek istiyorum.Bayramda da konu tekrarı yapıp eksikleri kapatmak mı mantıklı,soru çözmek mi kızçeler ? Bi akıl verin bacınıza.:44::44:

konu tekrarı yap kuzum :KK34: önce o halledilsin. sonra hep soru çözceksin zaten

Kızlarım raporum geliyor:KK42: : Alan konu,coğrafya konu,tarih 4 deneme(120 soru). Daha da çalışamıcam yeter sanırsam:KK53:

Monalisacım bence de tekrar yap canım,sen bol soru çözmekle çok iyi yapıyorsun ama konuları boşlama bence:KK16:
Kayyum,tarihi ezberlemekten ziyade neden sonuç bağını koparmadan anlayarak çalış canım.:nazar:
Sedefim ben günlük hangi derslere çalıştığımı ve ne kadar soru çözdüğümü not ediyorum canım,bu sayede ne kadar çalıştığımı görüp mutlu oluyorum ve de motive oluyorum canım.Tavsiye ederim:KK34:

Kızlar size bir soru sormak istiyorum.Tarih denemesinin birinde çıktı,yapamadım: Osmanlı'da yed-i vahit sistemi nedir,ben ilk kez duyuyorum:26:

X