2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

fiziki coğrafyadan son 2 videom kaldı. çocuğa ders verdim. sonra komşumuzun babası ölmüştü ona baş sağlığına gittik. şimdi geldim. bu akşam fiziki coğrafyayı bitiricem :KK55:

Bugünkü raporum: Alan konu + Tarih 120 soru(4 deneme) + Matematik + Coğrafya konu + 1 paragraf testi:81:

Merhaba ballı lokumlarım.:KK3:

Bugün bayramlık aldık,gez gez tabanlarım patladı.:KK50::KK50: Bir de annemin doğum günüydü,sürpriz yapacağız diye deveye hendek atlattık sabahtan dersanem vardı bir de.:KK31::KK55:

Ama tüm bunlara rağmen 190 coğrafya genel tekrar,100 öyt karma.:nazar::nazar::nazar:

Maşallah topiğimin güzelleri toparlanmış,Rabbim yardımcımız olsun hepimizin.:KK8:

kızlar nasıl yorulmuşsam hiç çalısamadım :KK25:
yarın telafi edeyim inşallah

Son düzenleme:
kızlar bugün gelişimden şu piaget nin 4 dönemini çalıştım
geri kalan vaktimde hep coğrafya çalıştım. amaa 7 video izlemişim. bu demek oluyo ki 7 saat çalışmışım :81:
pek yorulmadım. nihan akarı dinlemek çok keyifliydi. keşke bu kadının diğer derslere versiyonu da olsa :97:
birazdan sorularını çözücem
fiziki coğrafya bitmiştir. oh be
çok korkuyorum ben de motivem bozulcak diye. maşallah diyeyim kendime :KK1: :nazar:

Son düzenleme:
kızlar bugün gelişimden şu piaget nin 4 dönemini çalıştım
geri kalan vaktimde hep coğrafya çalıştım. amaa 7 video izlemişim. bu demek oluyo ki 7 saat çalışmışım :81:
pek yorulmadım. nihan akarı dinlemek çok keyifliydi. keşke bu kadının diğer derslere versiyonu da olsa :97:
birazdan sorularını çözücem
fiziki coğrafya bitmiştir. oh be
çok korkuyorum ben de motivem bozulcak diye. maşallah diyeyim kendime :KK1: :nazar:

maşallah sedefim baya iyi çalışmışsın bende dönünce inşallah daha iyi oturtucam :KK12:

kızlar bundan sonra günlük çözdüğüm soru sayısını bi not defterine yazıcam
az önce aklıma geldi. yaptım da aboovvvv hiç soru çözmemişim ben :KK30:
en azından bunu fark ettiriyo. gerçi şu an konu bitirme aşamasındayım ilerde artıcak inş. :21:

iyi geceler hanımlar.. ben yeniyim topikte.. bir buçuk ay oldu çalışmaya başlayalı.. inşallah atanırız bu sene..

gelişim psikolojisinden bilişsel gelişim kuramlarını çalışıp 20 soru çözdüm, hehe :81:

aaa :KK53: uykunu alabiliyor musun öyle canım ,ya ben çok uykucuyum da :KK53: gecen hafta direnmiştim dersaneden gelince uyumamıştım ama bu hafta uyudum.Çok güzel çalışıyorsun canım dersanesizde yapabiliyorsun ,saat olarak da çok iyi çalışıyorsun sistemlisin de:KK9: daha ne olsun :KK1:. canım geçen yıl bende dersaneye gitmedim matematiğim yok coğrafyadan hiç anlamıyorum yani temelim olmayınca gitmek zorunda kaldım. ücretli öğretmenlik yapıp dersane parasını çıkartacaktım ama ücretlide olmadı :KK50:ama çok şükür abime mezun olduğu liseden teklif geldi bayramdan sonra ücretli öğretmenliğe başlayacak.

vitamin sorusunu bizim türkçe öğretmenimizde yapamamış ama bizim sınıftaki bir kız yapmış ona çok kızıyordu :KK1:hiç bakmadım canım ben öyle sorulara, sınavda çok zorlanmış yapamamıştım zaten

sabah türkçenin ilk konusunu çalıştım pazara gittik yeni geldik şimdi matematik videosunu izleyeceğim :KK55:

Canım uyku benim için çok problem olmuyor. Benim bünye alışkın.Üniversitede finallerde 2 saatlik uykularla sınavlara girmişliğim var.Hiç uyumadan yetiştirmek zorunda kaldığım projeler, sunumlar ve ödevlerim de oldu zamanında.Tabi çalışırken akşam 9 gibi bir uyku bastırıyor ama uykumu açmak için çay, kahve falan içiyorum.:KK68:Sağ ol, canım çalışabildiğim kadar çalışıyorum anlamadığım konularda ve yapamadığım sorularda sorun oluyor dershaneye gitmemem. :KK50:Sayısalım ve eğitim bilimlerim pek iyi değil:KK50:Bir de denemelere giremediğim için kendimi tam anlamıyla değerlendiremiyorum.:KK50:İyi yapmışssın dershaneye gitmekle.Dershane temel oluşturmak ve disiplin kazanmak için iyi oluyor.

Vitamin sorusu tam bir faciaydı :KK14:Görünce kalakalmıştım:KK52: bir de sözel mantık konularına hiç çalışmadan girince kalem dahi oynatamamıştım soruda:KK5:

Mantarkaya,çalışma düzenini çok beğendim canım.Her gün paragraf çözmen süper.Bugünden itibaren ben de başlıyorum canım sağ ol fikir verdiğin için:KK16:

Sağ ol canım.Bir faydam dokunduysa ne mutlu bana:KK1:

Raporumu vereyim.Bugün anneanneme temizliğe gidince benim çalışmalar biraz aksadı. Üslü sayılar bitti, videosunu izledim, sorularını çözdüm. Sözel mantığa bakmaya çalıştım biraz soru çözümleri falan izledim.Düne nazaran daha iyi ama çok ağır çözüyorum tablolu soruları:KK50:Bir tane sözel mantık bir tane de paragraf testi çözdüm.:KK6:Toplamda 170 soru:KK50:

Ayrıca bugün topik baya çalışkanmış.Sedef, dersane, 09su ve daha ismini anımsayamadığım arkadaşlarım hepiniz çok güzel çalışmışsınız:KK9:Tebrikler:KK34:İnşallah bayramdan sonra daha iyi çalışacağız.:KK31:

günaydın canlar yeni evime taşındımmm bu ilk günüm topiği takipteyim okudukça ders çalışmak için gaz veriyorum kendime bayramdan sonra aranızdayım inşallah :KK48:

iyi geceler hanımlar.. ben yeniyim topikte.. bir buçuk ay oldu çalışmaya başlayalı.. inşallah atanırız bu sene..
hoşgeldin canım hamiş topiğinden hatırlıyorum seni :KK19: hangi branştın ?

Merhaba bebişler,efkarlıyım bugün seneye bu günlerde öğretmen olarak memleketlerimize gelsek ne iyi olur:KK5: Fazla hayalciyim bugün.Allahım hepimize hayırlı yerlere atanmayı nasip etsin:KK19: İyi çalışmalar diliyorum kızlar:KK16:

Ben bugün arkadaşlarla görüşücem az sonra da annemim kankası gelicekmiş,ikram falan derken öyle de oyalanıcam.Yine de çalışacak zaman bulmaya çalışıcam kızlar inşAllah seviyorum sizleri:79:

günaydın canlar yeni evime taşındımmm bu ilk günüm topiği takipteyim okudukça ders çalışmak için gaz veriyorum kendime bayramdan sonra aranızdayım inşallah :KK48:

hoşgeldin canım hamiş topiğinden hatırlıyorum seni :KK19: hangi branştın ?

bende hatırladım canım :) sınıf ögretmeniyi ben. ama ne yalan söyleyim ögretmenlik istemiyorum memurluk istiyorum :KK1:senin branş ne?

X