2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Arladaşlarrrrr. Bu tarih ne zormuşyaaaassa beni bitirdii resmenyaaa motivasyonumuu bitiriyooo

canım tarih aslında işi kavrayana dek zor konu ve bol soru ister ben severek çalışıyorum zor dersen zorlanırsın inan bana matematikten kat kat kolay bence yani:KK76:

aynen canım kolejde ve dershanede calışabilirim dneyimim cok ama ben devlet istiyorum çocugum yok ve olunca hafta sonu onunla gezmek eğlenmek istiyorum inş...eşimle pazar kahvaltısı yapmak evime saat en geç 3te gelmek için tek şart eşek gibi ders çalışıp sonra paşa gibi yaşamakEn Büyük TÜRKİYE

ben de zorlanıyorum kocişkom dağıtıyor ben topluyorum iş güç hiç bitmiyor titizim de malesef boşveremiyorum bekarlar kıymetini bilinnnnnn çalışınn....ya sabah 6da kalktım çalışayım da 9a kadar diye eşim hooop açmış gözlerini ne yesek zeytin salatası yap yok menemen yapalım mı ben bulaşık cıkarmamaya calışırkennnnn ay valla zor evli olmak bi de cocuk var sende ama pes etme canım canını dişine tak çalış..branşın neydi kayyumcum?

valla canım ben bekarım ama keşkee evli olsaydım eminim daha sağlıklı ortamım olurdu ders çalışmak için.
sadece kocanın hizmetini görmek var, ailenin yanındayken evde hem onlarla uğraşmak hem onlardan laf yemek hem huzursuz ortamda calışmaya calışmak, hem 3 kişi kardeslerimle kaldıgım odada onların sesleriyle moralin bozula bozula ders calısmak var.:KK14:
her halimize şükür dyelim gecelim

Son düzenleme:
Günaydın kızlar:KK3:

Nilkoncum sağol canım çıkar falan,ne olur ne olmaz. Bakın bu kavram iki soruda karşıma çıktı.Birincisini boş bıraktım.Diğerini seçeneklere dayanarak çözdüm.Sorular:

1-Osmanlı Devleti'nde Yed-i Vahit usulü;
I.sanayi
II.tarımsal
III.hayvansal
ürünlerinden öncelikle hangilerinde uygulanmıştır?

2-Aş.hang.Osm Devletinde tarımsal üretimin gerilemesinin nedenlerinden değildir?
A)Ferdi toprak mülkiyetinin yokluğu
B)Yed-i vahit usulünün etkisi
C)Mal ve iş güvenliği yokluğu
D)Çeşitli yolsuzluklar
E)Büyük çiftliklerin artması

canım bunlar ne tarih alan sorusu mu ne?:KK1:bu tarz soru ancak 27de 2 tane falan cıkar hiç duymadım yed i vahiti bugüne dek..hangi kaynak bu acaba:KK37:

.......................

Son düzenleme:
kızlar topunuzun bayramı kutlu olsun:KK9:
dilerim bayram sonrası herkes daha da fazla çalışacak ...

ve inş.seneye bugün hepimiz maaşlarımızı çekip alışveriş yapıyor olacagız belki de aynı okullarda öğretmenlik yapıyor olacagız

olumlu düşünmek istiyorum ve düşünüyorum inş..atanmamış oldugumuz son bayram olsun bu hepiniz AMİN deyin bakalım gönülden isteyelim bayramda yazamam yoğunluk olur belki ilk 2 gün hepinizeeeee iyi bayramlarrrrrrrrrr...:KK9:

kızlar dün gece 4 te yatmıştım. öğlen 2 de uyanmışım :KK30: aslında sabah 10 da sevdiceğin telefonuna uyandım. sonra öğlen 12 de uzanayım dedim ki 2 ye kadar uyumuşum.. ooff off erken yatmam lazım

gelişim psikolojisinden ahlak gelişimini bitirdim. 60 soru çözdüm.
şu soruyu anlamadım. :26:

Eki Görüntüle 831033

ben yalnız üç diyecektim şıklarda yokmuş :KK1:
ama bana da en mantıklısı c şıkkı geldi
gelenek sonrası dönemde insan bir otoriteye bağlı kalmıyo ya :44:

Sedefim c diyesim var ama
değişik soruymuş:26:

c doğru rengoşum ben başarılı kimliği aldım sadece. ama moratoryumu da almış :26:
hayatımda hiç görmediğim kadar değişik ahlak gelişimi soruları vardı. çözün mutlaka. sorular 7iklim konu anlatımlıdan..

valla canım ben bekarım ama keşkee evli olsaydım eminim daha sağlıklı ortamım olurdu ders çalışmak için.
sadece kocanın hizmetini görmek var, ailenin yanındayken evde hem onlarla uğraşmak hem onlardan laf yemek hem huzursuz ortamda calışmaya calışmak, hem 3 kişi kardeslerimle kaldıgım odada onların sesleriyle moralin bozula bozula ders calısmak var.:KK14:
her halimize şükür dyelim gecelim

canım ne bileyim bekarlar var dershanede kız diyor eve gidiyorum yemek yiyorum sonra odama kapanıyorum calışıyorum annem kahvemi getiriyor meyvemi falan filan bunları duyunca herkesi öyle sandım...:26:
haklsıın tabi...ama inan ki bir evin sorumluluğu cok ağır cok...göründügü gibi kolay değil ki evlilik..laf yemekse eşinden de yiyorsun onu merak etme:18:

ve inş.seneye bugün hepimiz maaşlarımızı çekip alışveriş yapıyor olacagız belki de aynı okullarda öğretmenlik yapıyor olacagız

olumlu düşünmek istiyorum ve düşünüyorum inş..atanmamış oldugumuz son bayram olsun bu hepiniz AMİN deyin bakalım gönülden isteyelim bayramda yazamam yoğunluk olur belki ilk 2 gün hepinizeeeee iyi bayramlarrrrrrrrrr...:KK9:

amiiiiiiiin canım :KK16:
sana da iyi bayramlar :21:

RENGİŞİM seni alıntılamışım yanlışlıkla :KK1:
bak görüyo musun elim hep sana gidiyo ikizim :KK54::KK54:

c doğru rengoşum ben başarılı kimliği aldım sadece. ama moratoryumu da almış :26:
hayatımda hiç görmediğim kadar değişik ahlak gelişimi soruları vardı. çözün mutlaka. sorular 7iklim konu anlatımlıdan..

kuzum 2014kpss acıklamıstı ya ben de öyle düşnmüştüm. ertelenmişte ne istediği belli ama erteliyor sadece.
diğerlerinde ipotekliyi biliyorsun aile ne derse o.
dağınıkta meslek secme girişimi yok. şıklarda da basarılı kimlik tek olmadıgı için c kalıyor kuzum.

ben yalnız üç diyecektim şıklarda yokmuş :KK1:
ama bana da en mantıklısı c şıkkı geldi
gelenek sonrası dönemde insan bir otoriteye bağlı kalmıyo ya :44:

evet tubişim c doğru. otorite yok ya ondan herhalde. peki dağınıkta otorite var mıydı? onları daha çalışmadım :26:

canım ne bileyim bekarlar var dershanede kız diyor eve gidiyorum yemek yiyorum sonra odama kapanıyorum calışıyorum annem kahvemi getiriyor meyvemi falan filan bunları duyunca herkesi öyle sandım...:26:
haklsıın tabi...ama inan ki bir evin sorumluluğu cok ağır cok...göründügü gibi kolay değil ki evlilik..laf yemekse eşinden de yiyorsun onu merak etme:18:
benim o dersaneye giden kız gibi bir hayatım hiç olmadı kuzum. ne yaşadıgımızı bir biz biliriz. çalışamayıp kitap başında agladıgım çok olmuştur mesela en basiti. bunları demogoji yapmak için anlatmıyorum ama bir Allah bilir bir ben yani.
amiiiiiiiin canım :KK16:
sana da iyi bayramlar :21:

RENGİŞİM seni alıntılamışım yanlışlıkla :KK1:
bak görüyo musun elim hep sana gidiyo ikizim :KK54::KK54:

oyy ben seni yiğem:KK54::KK54::KK48::KK48:

soru güzeldi cidden ben de yediik.lim çzöüyorum eğitimden.
hocamız bahsetmişti moratoryum kimlik iyidir diye zaman veriyor kendine baştan savmıyor

yani soruyu çözerken en iyi kimlikleri seçmemiz gerekiyodu. çünkü gelenek sonrası diyo. dolayısıyla başarılı ve moratoryum. şimdi geçen yıl notlarıma baktım da moratoryumda bağlanma yok diyo. tamam o halde otorite yok. onu da alıyoruz. ama dağınık kimlikte de otorite yokmuş. bağlanma ve bunalım yok yazmışım. e o zaman dağınığı da almamız gerekmiyo mu?:26:

yani soruyu çözerken en iyi kimlikleri seçmemiz gerekiyodu. çünkü gelenek sonrası diyo. dolayısıyla başarılı ve moratoryum. şimdi geçen yıl notlarıma baktım da moratoryumda bağlanma yok diyo. tamam o halde otorite yok. onu da alıyoruz. ama dağınık kimlikte de otorite yokmuş. bağlanma ve bunalım yok yazmışım. e o zaman dağınığı da almamız gerekmiyo mu?:26:

yok kuzum dağınıkta meslek secme girişimi bile yok. gelenek sonrası dönemde ne istediğin bellidir.
kşiliğin bir nevi oturmuş olması gerek ama dagınık pek takmıyor hiçbir şeyi önemsemiyor diye düşün.:KK1:

günaydın kızlar :KK3: bugün yoğun geçecek dışarı çıkıp alışveriş yapacağız sonra malum tatlı yapacam inşallah planım aksamaz konularımı bitiririm. herkese kolay gelsin:KK16:

canım geçen yıl biliyorsun hayatım dersten raporlardan ibaretti çok sıkılmıştım, kitap okumayı çok seviyorum ama kitap okuyacağım zamanı da kpss çalışırım diye onu da yapmadım. kitap okuyamıyorum diye ağlıyordum :KK1: çook bunalmıştım. zaten sosyal hayatım yok hiç arkadaşım kalmadı. bende en sevdiğim şeylerle ödüllendiriyorum kendimi sözel dersten sonra dizi izliyorum matematik çalışınca kitap okuyorum hem paragraf, cümlede anlam için çok iyi geliyor yatmadan önce de okuyorum :KK1: hem sevdiğim şeyleri yapıyorum hemde bunalmadan sıkılmadan ders çalışıyorum :KK16:
çemberimde gül oyaya bende bakmıştım çok duygusal bittiğini ağladığımı hatırlıyorum :KK5:
biliyorum kuzum bilmez miyim? geçen yıl ben de öyleydim sen de bilirsin.. kendimize fırsat kalmayınca da daha çok yoruluyoduk. ama böyle yavaş da ilerlesek sıkılmadan boğulmadan gidince daha iyi oluyo. :KK31:
evet kuzum çok güzel bi dizi. beni de her bölümde ağlatıyo :KK25: lostta kaçıncı sezondasın?
kızlar...biz bayram için şehir dışına gidiyoruz...herkese şimdiden hayırlı bayramlar...bayram sonrasında burada motive şekilde buluşmak dileğiyle..öptüm hepinizi..
sağol şekerimm. senin de bayramın kutlu olsun :KK16:

senin de bayramın kutlu olsun canımmm
kocamannn amiiiinnnnnnnnnnnnn diyorum :KK16:

evet tubişim c doğru. otorite yok ya ondan herhalde. peki dağınıkta otorite var mıydı? onları daha çalışmadım :26:

var sedefim dağınık kimlikte sürekli yönlerdirme söz konusu çünkü

benim o dersaneye giden kız gibi bir hayatım hiç olmadı kuzum. ne yaşadıgımızı bir biz biliriz. çalışamayıp kitap başında agladıgım çok olmuştur mesela en basiti. bunları demogoji yapmak için anlatmıyorum ama bir Allah bilir bir ben yani.
oyy ben seni yiğem:KK54::KK54::KK48::KK48:

:KK54::KK70:

rengina bazıları doğuştan şanslı canım ben de sen gibi cok şey yaşadım eşek gibi çalışmadan elime hiçbir şey geçmedi şekerim malesef napalım kaderimiz buymuş yokuş çıkacaz illa:KK9:

Canlar dünkü raporum: Sözel mantık çalıştım.Ağır aksak çözdüğüm için soruları epey vaktimi aldı:KK50:Ama olsun 120 sözel mantık sorusu çözdüm.Artık en azından sözel mantık sorularında kalem oynatabiliyorum.:KK1:Evet, çok iyi değil ama sınava kadar geliştirmeye çalışacağım.Sözel mantık sorularını çözebilmek için sizlere bir öneride bulunayım kızlar. Sözel mantık soruları için soru çözümü yapılan videolar var, onlardan faydalanabilirsiniz.Ben öyle yaptım şimdi bu sayede biraz daha iyiyim:)Köklü sayılara çalıştım, 2 soru bankasından soru çözdüm. Her zamanki gibi 1 paragraf testi çözdüm. Alan için özet çıkardığım eski Türk edebiyatı konularını tekrar ettim ve son olarak da bugüne kadar çalıştığım Türkçe ve matematik konularına X yayıncılıktan bir göz attım.

Türkçe konuları tamamen bitti:KK1:Artık sürekli matematik çalışacağım.:KK50:Bugün dünden kalan izleyemediğim köklü sayılar videosunu izleyeceğim ve çarpanlara ayırma çalışacağım:KK6:Herkese kolay gelsin diyorum ve herkesin bayramını şimdiden kutluyorum.:KK31:İyi bayramlar...:KK1:

yok kuzum dağınıkta meslek secme girişimi bile yok. gelenek sonrası dönemde ne istediğin bellidir.
kşiliğin bir nevi oturmuş olması gerek ama dagınık pek takmıyor hiçbir şeyi önemsemiyor diye düşün.:KK1:

ay evet yaa.. yarım yamalak okuyorum sizi de uğraştırdım. baktım defterde dağınığın karşısına ''elde var sıfır yazmışım'' :KK1: ipotekli zaten olmaz. ama seçeneklerde yalnız 3 olsaydı, direkt ona giderdim. moratoryum dışardan kötü bi kimlik gibi geliyo :KK1:

sağolun canlar çok yardımcı oldunuz :KK16:

X