2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

rengina bazıları doğuştan şanslı canım ben de sen gibi cok şey yaşadım eşek gibi çalışmadan elime hiçbir şey geçmedi şekerim malesef napalım kaderimiz buymuş yokuş çıkacaz illa:KK9:

tabi canım mecburen ilerlemeye calısıyoruz.
şükür halimize daha kötü durumda olanlar da vardır

Canlar dünkü raporum: Sözel mantık çalıştım.Ağır aksak çözdüğüm için soruları epey vaktimi aldı:KK50:Ama olsun 120 sözel mantık sorusu çözdüm.Artık en azından sözel mantık sorularında kalem oynatabiliyorum.:KK1:Evet, çok iyi değil ama sınava kadar geliştirmeye çalışacağım.Sözel mantık sorularını çözebilmek için sizlere bir öneride bulunayım kızlar. Sözel mantık soruları için soru çözümü yapılan videolar var, onlardan faydalanabilirsiniz.Ben öyle yaptım şimdi bu sayede biraz daha iyiyim:)Köklü sayılara çalıştım, 2 soru bankasından soru çözdüm. Her zamanki gibi 1 paragraf testi çözdüm. Alan için özet çıkardığım eski Türk edebiyatı konularını tekrar ettim ve son olarak da bugüne kadar çalıştığım Türkçe ve matematik konularına X yayıncılıktan bir göz attım.

Türkçe konuları tamamen bitti:KK1:Artık sürekli matematik çalışacağım.:KK50:Bugün dünden kalan izleyemediğim köklü sayılar videosunu izleyeceğim ve çarpanlara ayırma çalışacağım:KK6:Herkese kolay gelsin diyorum ve herkesin bayramını şimdiden kutluyorum.:KK31:İyi bayramlar...:KK1:

maşallah iyi çalışıyorsun canım :nazar:
sana da iyi bayramlar :KK16:

valla canım ben bekarım ama keşkee evli olsaydım eminim daha sağlıklı ortamım olurdu ders çalışmak için.
sadece kocanın hizmetini görmek var, ailenin yanındayken evde hem onlarla uğraşmak hem onlardan laf yemek hem huzursuz ortamda calışmaya calışmak, hem 3 kişi kardeslerimle kaldıgım odada onların sesleriyle moralin bozula bozula ders calısmak var.:KK14:
her halimize şükür dyelim gecelim

katılıyorum rengoşum. sadece koca derdi çekmek daha iyidir :KK50:

canım ne bileyim bekarlar var dershanede kız diyor eve gidiyorum yemek yiyorum sonra odama kapanıyorum calışıyorum annem kahvemi getiriyor meyvemi falan filan bunları duyunca herkesi öyle sandım...:26:
haklsıın tabi...ama inan ki bir evin sorumluluğu cok ağır cok...göründügü gibi kolay değil ki evlilik..laf yemekse eşinden de yiyorsun onu merak etme:18:

oo canım o kız çok şanslıymış. yatsın kalksın dua etsin valla.. öyle bi hayat olsa biz de bekar kalmayı yeğleriz zaten. mutlaka vardır öyle hayatlar ama bu topikte bekarlar olarak o kız kadar kolay bi hayatımız yok. ama yine de şükretmek lazım tabii. sağlığımız yerimizde. aç değiliz açıkta değiliz..

canım bunlar ne tarih alan sorusu mu ne?:KK1:bu tarz soru ancak 27de 2 tane falan cıkar hiç duymadım yed i vahiti bugüne dek..hangi kaynak bu acaba:KK37:

Hiç sorma canım yaa,benim tarihim kötü değildir ama bu denemeler beni çok zorladı.Bir iyi bir kötü:KK17: Yargının tarih denemeleri canım.Çok zor:KK5:

Sedefim sorun bence de güzelmiş canım,ben de C diye düşünmüştüm.

Bugün sabah erken kalktım.Sırasıyla yine alan konu çalıştım.Sonra antrenmanlarla matematiğin 3.gününü bitirdim.Yaklaşık 100 sorusu vardı.Tabi daha kolay sorular:KK53: Tarih denemesi çözdüm yine 3 tane(90 soru),1 tane de paragraf testi çözdüm.Akşam biraz da coğrafyaya çalışıcam.Sedefim senin notların gibi notlar çıkarıyorum.Bölgelerdeyim canım ama çok yavaş ilerliyorum.Yarın çalışamam,belki yatmadan sadece soru çözerim.

Akşam tekrar girerim belki ama görüşemezsek kızlar ben de sevdiklerinizle huzur içinde geçireceğiniz iyi bayramlar diliyorum hepinize:KK16:

Hiç sorma canım yaa,benim tarihim kötü değildir ama bu denemeler beni çok zorladı.Bir iyi bir kötü:KK17: Yargının tarih denemeleri canım.Çok zor:KK5:

Bugün sabah erken kalktım.Sırasıyla yine alan konu çalıştım.Sonra antrenmanlarla matematiğin 3.gününü bitirdim.Yaklaşık 100 sorusu vardı.Tabi daha kolay sorular:KK53: Tarih denemesi çözdüm yine 3 tane(90 soru),1 tane de paragraf testi çözdüm.Akşam biraz da coğrafyaya çalışıcam.Sedefim senin notların gibi notlar çıkarıyorum.Bölgelerdeyim canım ama çok yavaş ilerliyorum.Yarın çalışamam,belki yatmadan sadece soru çözerim.

Akşam tekrar girerim belki ama görüşemezsek kızlar ben de sevdiklerinizle huzur içinde geçireceğiniz iyi bayramlar diliyorum hepinize:KK16:

sana da iyi bayramlar tatlım :KK16: senin tarihte sorduğunu ben de ilk defa duydum. alan için sandım o gene bildiğimiz tarihmiş. zor vallahi :18: senin alan neydi unuttum ben kuzum :KK17: bugün her zamanki gibi çok iyi çalışmışsın bence :nazar:
ben de bölgelerde yavaş yavaş yapmıştım onları kuzum. çünkü bölgeler genel tekrar gibi. her bildiğini yerleştiriyosun o haritaya. ovası dağı iklimi madeni tarımı hayvancılığı vs. her gün 1 bölgeyi yapmıştım. öyle yaparsan 7 günde bitiyo. sonra yine o haritalardan tekrar yapmak da yeterli oluyo.

maşallah çok iyi gidiyosun :nazar:
sana da iyi bayramlar canım :KK16:

bugün ben bişey yapamadım
sadece gelişim psikolojisinden ahlak gelişimini çalıştım ve 60 soru çözdüm
zaten geç uyanmıştım. kahvaltıdan sonra bunu yaptım. sonra annemin saçını boyadım. sonra kendim duş aldım. yemek yedim. öğrencim geldi, o gittikten sonra sevdicekle çıktık. düğün için ona gömlek aldık, çay içtik derken eve geldiğimde canım o saatte çalışmak istemedi.
yarın inşallah verimli bi gün olur

hepinizin bayramını şimdiden kutlarım canlarım :KK54:

bu arada bi site keşfettim. içinde testler denemeler var. online çözebiliyosunuz. site adı vermek yasak sanırım. şöyle yazayım. kpss c.fe sitenin adı anlamışsınızdır herhalde :nazar:

bugün ben bişey yapamadım
sadece gelişim psikolojisinden ahlak gelişimini çalıştım ve 60 soru çözdüm
zaten geç uyanmıştım. kahvaltıdan sonra bunu yaptım. sonra annemin saçını boyadım. sonra kendim duş aldım. yemek yedim. öğrencim geldi, o gittikten sonra sevdicekle çıktık. düğün için ona gömlek aldık, çay içtik derken eve geldiğimde canım o saatte çalışmak istemedi.
yarın inşallah verimli bi gün olur

hepinizin bayramını şimdiden kutlarım canlarım :KK54:

sedefim seninde bayramın kutlu olsun kuzum :KK16:

Eki Görüntüle 831301 $bjh.jpg Eki Görüntüle 831303
Bayramınızı kutluyorum kızlarım :103::103:
Güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle:KK16::KK16:

selam kızlar hepinizin bayramı tekrardan kutlu mutlu olsun :KK16:
çalışıcaktım kimse gelmicek sanıyodum ama abimle nişanlısı gelcekmiş :KK37: bu yüzden giyindim süslendim topuklularımı giydim. bekledim bekledim gelmediler. çıkardım topukluları pofidikleri giydim, oyun oynuyorum :KK1: onlar bi gelsin gitsin ondan sonra çalışıcam inşallah :KK31:

kızlarım oturabildim sonunda:KK1:
gelen giden, et doğrama falan derken zaman geçti öyle.
aksama calısabilirim umarım:KK36:

Son düzenleme:
kızlar türkçeden anlatım bozuklukları ve mantıksal ilişki ve çıkarımlarla ilgili paragraflara çalıştım. 70 soru çözdüm. mantıksal çıkarımda çıkmış ales sorularını çözdüm, hiç bizim vitamin sorusuna benzemiyo, tip olarak aynı ama olasıklar bile olsa mutlaka doğru cevap bulunuyo. uğraştıran sorular var evet ama illa ki bi yerden bulunuyo. bizim vitamin sorusunu hazırlayanı güzel dileklerimle andım :KK47:
yalnız hızlanmam lazım bu sorularda 20 soruyu süreyle çözdüm ve yaklaşık yarım saatimi almış. :KK30:
bu arada türkçede tüm konular bitti :81:
deneme sınavları var kitapta, onları haftasonu tekrar günümde çözücem

kızlar iyi bayramlarrr :KK48: inşallah seneye öğretmen olup , evimize bayrama geleceğiz :KK16: :KK9:

biliyorum kuzum bilmez miyim? geçen yıl ben de öyleydim sen de bilirsin.. kendimize fırsat kalmayınca da daha çok yoruluyoduk. ama böyle yavaş da ilerlesek sıkılmadan boğulmadan gidince daha iyi oluyo. :KK31:
evet kuzum çok güzel bi dizi. beni de her bölümde ağlatıyo :KK25: lostta kaçıncı sezondasın?

evet canım şimdi kendimizi sıkmadan rahat rahat tek kpss ye odaklanacağız . 3. sezondayım canım 3 sezon daha heyecanlıymış

kızlar türkçeden anlatım bozuklukları ve mantıksal ilişki ve çıkarımlarla ilgili paragraflara çalıştım. 70 soru çözdüm. mantıksal çıkarımda çıkmış ales sorularını çözdüm, hiç bizim vitamin sorusuna benzemiyo, tip olarak aynı ama olasıklar bile olsa mutlaka doğru cevap bulunuyo. uğraştıran sorular var evet ama illa ki bi yerden bulunuyo. bizim vitamin sorusunu hazırlayanı güzel dileklerimle andım :KK47:
yalnız hızlanmam lazım bu sorularda 20 soruyu süreyle çözdüm ve yaklaşık yarım saatimi almış. :KK30:
bu arada türkçede tüm konular bitti :81:
deneme sınavları var kitapta, onları haftasonu tekrar günümde çözücem

:KK9: ne güzel çalışmışsın canım ben daha anca oturdum, dünde çarşı dolaşmaktan tatlı yapmaktan program çok aksadı ya :KK47:nereden başlayacağımı da bilmiyorum :KK31:

X