2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

yargıdan canım
zaten vatandaslık hepsinde aynı. bir ara data alayım mı diye düşündüm ama vazgectim.

Yargı iyidir belki bilmiyorum ama yediiklim çok yüzeysel canım.Bu yıl Hoca anlattıktan sonra Datadan tekrarlıyorum.Başta bende vatandaşlığı bitirmek için uğraşıyordum.Sonra vazgeçtim.Hocayla beraber götürüyorum şimdi.Malum çabuk unutuluyor.Tarihi bitirdim.Coğrafyada bölgeler kaldı.Memlekete götürücem coğ. kitabını,bitirmeye çalışıcam orda.

coğrafya a bitmiş o zaman canım
zaten bölgeler tekrar gibi bir şey
benim de coğrafya bitti sayılır. tarihten inkılaba yeni geçtim ama:26:

coğrafya a bitmiş o zaman canım
zaten bölgeler tekrar gibi bir şey
benim de coğrafya bitti sayılır. tarihten inkılaba yeni geçtim ama:26:

Sen yanılmıyorsam tarihe Datadan çalışıyorsun.Bitirememen normal.Ben tarihi yediiklimden okudum.Şimdi hocayla beraber Datadan başlamayı düşünüyorum.Geçen yıl Datanın tarihiyle vatandaşlığını aldım ama ikinci dönem olduğu için yediiklimi tercih etmiştim yetiştiremem diye.

yok canım tarihe de yargıdan calısıyorum
data tarih yok ben de. alıp tekrar çalısacagım ama sonra. cografya datadan calısıyorum.

yok canım tarihe de yargıdan calısıyorum
data tarih yok ben de. alıp tekrar çalısacagım ama sonra. cografya datadan calısıyorum.

Anladım canım yargı ayrıntılıdır yine de.Datanın coğrafyasını almayı ben de düşündüm başta ama şimdi dershanenin yayınlarını bir göreyim de öyle karar vereyim diye düşünüyorum.Fem yayını nasıl bilmiyorum gerçi.Hocayı beğenmeseydim kesin alırdım.Allahtan hoca her detayı yazdırıyor.

hoca anlatıyorsa gerek kalmaz dediğin gibi.
yine de bakarsın. hem bol soru çözmekle de detayları yakalarız

Ben anayasaya yetenek yayınlarının bilgi haritası ve ihtiyaç 24 saatte vat. dan çalıştım sınavda yanlışım çıkmadı tavsiye ederim =)

hoca anlatıyorsa gerek kalmaz dediğin gibi.
yine de bakarsın. hem bol soru çözmekle de detayları yakalarız

Haklısın canım soru çözmek şart.İyi ki sizler varsınız, yoksa ben kendimi salardımNormalde memlekette gevşemekten korkuyordum ama buraya gelirsem çalışırım diye düşünüyorum az da olsa

Ben anayasaya yetenek yayınlarının bilgi haritası ve ihtiyaç 24 saatte vat. dan çalıştım sınavda yanlışım çıkmadı tavsiye ederim =)

nette bulunur mu harita canım?
bz de bakarız olmazsa

108 de tarih çözdüm. Bir de alan konusu bitirdim efendim.

Bayramda pek iyi çalışamam sanırım,o yüzden üstünkörü bir tekrar yaparım diyorum.

Özledim hepinizi ya.

Bayramda pek iyi çalışamam sanırım,o yüzden üstünkörü bir tekrar yaparım diyorum.

Özledim hepinizi ya.

en cok beni mi özledin yoksa

Özledim hepinizi ya.

Maşallah canım Ben bugün çalışmadım yaa vicdanım sızlıyor Yarın sabah bakıcam yola çıkmadan inşAllah

nette bulunur mu harita canım?
bz de bakarız olmazsa

geçmiş olsun canım bende dün hastaydım normalde yatağa düşesiye hap içmem onuda annem zorla içirir ama ders çalışmam lazım dersaneyi aksatamam diye dün iki tane içtim bütün gün uyudum ( hap uyutuyor beni ) ilerlemeden iyi oldum çok şükür. iyice dinlen dikkat et canım kendine , havalar bir soğuyor bir ısınıyor :2:
ben kitap seçten sipariş verirken aldım bilgi haritasını 3.90 tl ye canım coğrafyası vardı bende zaten yurttaşlık aldım. hiç çalışmamıştım vatandaşlığa, baktım da konulara zor geldi ne yapacağım bilmiyorum

sağol tatlım sana da gecmiş olsun
vatandaslık basta zor gelir ama ierldikce alısırsın bir de sürekli tekrar ister
sonra bi bakmışsın öğrenmişsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…