2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

sağolasın kuzum sevdicekle pek konuşmuyoruz bu aralar ona da trip atıyorum

Kıyamam sana canım yaa,ne kadar yıkılmışsındır

sağolasın kuzum sevdicekle pek konuşmuyoruz bu aralar ona da trip atıyorum
ahh kıyamam. boşver sevdiceği o zaman. sen bu topiğe bak
Kıyamam sana canım yaa,ne kadar yıkılmışsındır

alıştım artık dersanem.. önceleri kolay olmadı tabii. ama annem bi pedagogla konuşmuş 8-9 yaşında anlatın demiş. anlattılar. o zaman ilk kez öz babayı görmek istedim. haber yollattık fln ama o görmek istemedi. sedef hastalığına tutuldum. tırnaklarımdaydı sadece Allahtan. 2 sene onun tedavisi sürdü. şimdi sadece dizimde var biraz. bana verdiği tek şey soyadı oldu. o da başıma bin türlü şey açtı. össye giremiyodum onun yüzünden. imzasını istemişlerdi. adamın nerde olduğunu bilmiyorum ki. ama ben bi kere onu bulup yüzüne tükürmek isterdim doğrusu

Yazıcak diyecek bir şey bulamadım Sedefim

diger sosyalci arkadaslar kim ogrenebilirmiyim birde tolamda kac kisiyiz .benim 2.5 yasinda oglum var cocuklu olan varmi kizlar siz nasil calisyorsunuz ve benim gibi tekeniz :2::2:

slm cnm..aramıza hoşgeldin..teke lafına çok güldüm bu arada..kendine haksızlık etme...bende topikteki sosyalcilerden bitanesiyim...nilkon. tuğba00, ben ve 4. sensin şuanda..benimde 2,5 yaşında bi kızım var...seni çok iyi anlıyorum benim kide çalıştırmıyor beni...ama vakit buldukça uğraşıyorum işte...alandan başladım bu yıl çalışmaya sen neler yapıyorsun...

canım o psikolog değil dinlemez psikiyatr ilaç yazar sadece ..arkadasıma da kaygı giderici ilaç yazdı sınav heyecanı için faydası olmadı bi de kız bırakmak için uğraştı alışınca sakın ha içme...biz varız boşver psikologu inan gitmesi gereken bi kişi varsa o da bendim cok şey yaşadım ama hep kendim aştım aslan gibiyim sen de biz varız bize yaz canım ayrıca ben seni gayet bilinçli görüyorum aklı basında bi kızısn..dua et allaha en güzel ilaç sabır ve dua..

bugün ne mi yaptım?

4saat alanıma çalıştım...
1saat tarih video izledim..1 saat coğrafya calıştım...1 saat de karma eğitim soru çözdüm saymıyorum soru sayısını..

slm kızlar dün hasta olunca bütün gün yattım bugün iyiyim şükür dershaneden gelince tarih çalışıp test çözdüm.şimdi türkçe çalışıp test çözeceğim sonra kitabımı okurum bayramda memlekete gitmeyi düşünüyor bizimkiler ' siz giderseniz bile ben gitmeyeceğim yalnız kalabilirim ders çalışacağım ' dedim Anneme ders deyince akan sular durur, gitmez de Yalnız ayın 19 da kuzenimin düğünü var ona gideceğiz

bugün ne mi yaptım?

4saat alanıma çalıştım...
1saat tarih video izledim..1 saat coğrafya calıştım...1 saat de karma eğitim soru çözdüm saymıyorum soru sayısını..

ohhh miss verimli geçmiş maşallah...

geçmiş olsun hocam,hangi kitabı okuyorsun ben de okuyacağım ama karar veremedim:26:

gitme hocam ben çok yalnız kaldım gayet rahat ve verimli oluyor,gece çalışıp gündüz uyuyordum

kuzum farkında değilsin ama hiç ihtiyacın yok,üst üst ne aksilikler oldu hepsini de atlattın,bi hafta içinde; doktor ,fantastik komşuların baban, sağlam senin sinirler çalışmaya kaptırırsan kendini demir kadın olup çıkarsın

Kızlar ben çok çabuk karar alan biriyim. Kardeşimle akşam akşam gidip antrenmanlarla matematik 1-2 kitaplarını aldık.Zavallım beni idare ediyor.Bakalım ne zaman ğatlayacak Rengina sana teşekkür ediyorum canım.1. gününü bitirdim bayıldım,süpermiş yaa

Matematikçi derste çok güzel şeyler söyledi kızlar.Diğer derslere o kadar zaman ayırıyorsunuz sınavda.Matematiğe son birkaç dakika bakıyorsunuz.Sonra da neden yapamıyorum diyorsunuz,diğer derslerde hızınızı artırın dedi.Kendimi ilkokul öğretmenimin karşısında hissettim,adam haklı:97:

güle güle kirlet uğraşmayınca olmuyor şu matematik benimde baya baya sorunlu

bende hala bi diyet gurubu arıyorum kendime tüm siteyi dolaştım boş boş

ben aslınca macera polisiye severim ama ders çalışıyorum beni yorar düşüncesiyle beni rahatlatacak kitap istiyordum karşıma Ayşe Kulin Dönüş çıktı onu okuyorum. Türkçe için önemli cümlede anlam, paragraf sorularında zorlanıyorum diye başladım. Ertesi gün hocanın verdiği testi sadece ben ful yapınca çok sevindim

Tatili en iyi şekilde dolu dolu ders çalışarak geçirmek istiyorum annemler gitmez de abim gidecek heral , abimle birlikte kpss ye hazırlanıyoruz ama o hayatını yaşayarak çalışıyor ben eve kapanarak

kızlarr grip oluyorum galiba
kız geldi ders anlattım ama zor oldu biraz cok halsizdim çünkü.
sabah tarih calıstım 150 soru çözdüm. sonra coğrafya bakayım dedim kitap basında uyudum resmen
katarin içtim de yarına gecer inşallah yaa

dersanecim nasıl gidiyor calısmaların canım?
pek konuşamadık seninle.

Evet canım bi ara kayboldun Bugün çalışamadım canım yaa sadece matın 1.gününe baktım.Her gün alana bakıyordum bakamadım.Kendimi kötü hissediyorum bu yüzden.Sen napıyorsun maşallah iyi çalışmışsın Belli bir düzene oturtabildin mi?Sen özellikle coğrafyaya çok çalışıyorsun gibi geldi bana.

yok oturtmadım canım. tam oturtacagım bu sefer de grip oluyorum
coğrafyaya fazla calısmıyorum aslında canım ama buraya belki hep coğrafya calıstıgmda ugruyorumdur :) öyle gelmiştir
vatandaslık tarih cografya bitirmeye calısıyorum işte bakalım.

Vatandaşlığa hangi kaynaktan bakıyorsun canım:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…