2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

özür dilerim konuyu dağıtmadan bir şey diyip çıkacağım hemen ablacım posta girişin dolu ondan mesaj atamıyorum

canım ben o madenleri nihan akarla öğrenmiştim işte. o zorlueğitim.com daki coğrafyacı.
tabii ki tatlım. hatta buraya koyayım isteyen kendi pc sine yüklesin
buyur okuyamadığın bi yer olursa söyle, yazılarım biraz küçük ve bozuktur

Canım çok sevinirim mailimi gönderiyorum

kuru maya canım. mesela bu poğacaya 1 kasık maya biraz ılık suda eritiliyor. hamuru da yarım saat bekleyince oluyor kuzum
sağol kuzum ben not alarak çalışıyorum bir de harita üstnde şekil çiziyorum nerlerde olduğu aklımda kalıyor öyle

valla canım ben de sen gibi düşünüyorum
bizim bir komşu kızı var yani düşman başına dersin aynı o tipten
yeminle onun ağzındaki lafları küfürleri ben bilmiyorum hiç .
hele bir keresinde kızkardeşimle oynuyorlardı kardeşimin başına tülü örttü gözerine parmağını soktu
o an sinirimden öldüm gittim annnesine şikayet ettim annesi hiç toz kondurmadı ama hani bakayım gözün mü çıkmış ne olmuş ki şikayet ediyorsunuz diyor düşün ya

Son düzenleme:

doğrudur canım inanırım valla
evet kuzum çocuklar artık melek gibi değil.. ama gene de kötülük yok içlerinde. biraz yetişme tarzından da kaynaklanıyo şımarık olmaları. koca insanlarla uğraşmak daha zor haklısın. Allah sana da sabır versin kuzum. ablanı kıskanıyodur kadın kesin. var öyle insanlar

kızlar sodam yok ama sütle deolur mu ki yani güzel olur mu :)

kızlar sodam yok ama sütle deolur mu ki yani güzel olur mu :)

kuzum ben sütle yapmadım bunu ama tarifini vereyim istersen belki yaparsan lazım olur :)
2yumurta birinin sarısı ayrılacak üstüne sürülecek
2 su bardagı ılık su
1 su bardagı sıvıyag
1.5 corba kasıgı seker
1cay kasıgı tuz
1corba kasıgı kuru maya. suda eritilecek
yumusak oluyor bu pogaca:)
160-170 dercede kızarıncaya kadar pişiyor

Son düzenleme:
canım çok teşekkür ederim :)
acaba şimdi yapsam mı diye düşünüyorum.
bu arada sedefcim gönderilerini pc me yükledim :) sedef1 sedef2 diyeb:)

Sedefim ben hala göremiyorum canım ya Bana bunları mail yolıyla gönderebilir misin

sedefcim üzülme canım ya apartmandakiler de şikayetçi olursa çıkmak zorunda kalırlar ama bir daha seni rahatsız edeceklerini sanmıyorum . Söylediklerini düşünüp de üzülme haklısın , hiç birşey yapamazlar yaptıkları şeyin üstünü kapamak için sana sataşmışlar

kolay gelsin canım , haklısın sevdiğin yanında olmayınca zor olur ama çok güzel olacağından eminim fotolarını bekleriz canım , çok güzel geçer inşallah Allah yardımcın olsun canım , nişan bitince seni ve çalışmalarını bekliyoruz
Eki Görüntüle 824607 kızlarrr şimdi çıktı fırından buyrunnn biraz garip gurup koymuşum tabağa ama elim yandı az ondan

çok güzel olmuş rengina ellerine sağlık , benimde canım istiyor ama zaman alacak korkusu yaşıyorum:18:

Son düzenleme:
Memlekette ders falan çalışılmıyor arkadaş.

Babam terör estirdi,bir şey beklemiyorum kendimden....

Memlekette ders falan çalışılmıyor arkadaş.

Babam terör estirdi,bir şey beklemiyorum kendimden....

evde olunca her gün bişey çıkıyo monam
keşke böyle kocamaaann bi ev bulsak, hepimiz o eve gitsek. topikçek hepimiz orda kalsak. ne güzel çalışırdık ama ya hayali bile güzel :97:
rengoş zaten bizi doyururdu belli ben sıkıldıkça temizlik yapardım aynı kitaplardan soru çözer, birbirimizle soru tartışırdık. bu soru kesin hatalı derdik
aahh ahh

Aynen kuzum. Yok yani kafa bir milyon,göstermelik oturuyorum masa başına.

Bu ara askerle sevgilisine diyecek laf bulamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…