2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

artık öyle ki bize her yer Roma

artık öyle ki bize her yer Roma

aynen canım
ordakiler bi de daha çok okumaya hevesli bence. burdakiler şımarık. onlar daha çok zorluk görüyolar orda. daha güçlü olgun oluyolar en küçüğü bile bence. onlar okumak için can atıyolar. bizimkiler yani kendi ilimde gözlemlediğimi söliim. baba beni okuldan al modunda

bana da özelden gönderirseniz sevinirim...

kızlarrr şimdi çıktı fırından buyrunnn biraz garip gurup koymuşum tabağa ama elim yandı az ondan

Son düzenleme:

renginam size ışınlanmak istiyorum
mayalı mı bu? mayalıları beceremiyorum. fosur fosur duruyo

istediğin zaman gel kuşum
evet instant maya koydum. biraz dinlenince hamuru dagılmıyor kuzum:26:

eskiden edebiyatı yapmak istemiyorum bizim bu kadar seçeneğimiz yoktu çocukken. yani öyle şaşalı çantalar kalemler okuldan almaya gelen anne babalar.. Ne bileyim sanki verdikçe istiyorlar.
bu büyük insanlarda da böyle hep daha fazlası

ellerine sağlık çok güzel görünüyor ben poaçayı soda ve sütle yapıyorum puf puf oluyor ağızda dağılıyor hemde bir haftada zor bayatlıyor.

sagol kuzum
sodalı hiç yapmadım ama çok merak ediyorum nasıl olduğunu.
geçende de sütlü yaptım biraz kuru oldu sanki. beceremedim sanırım onu:26:

sagol kuzum
sodalı hiç yapmadım ama çok merak ediyorum nasıl olduğunu.
geçende de sütlü yaptım biraz kuru oldu sanki. beceremedim sanırım onu:26:

sadece sütle denemedim ben hiç. nette denk gelmiştim tarifine azıcık hamurla denemiştim küçük tepsiye ben sofraya oturana kadar bitirmişlerdi denemelisin bence pişman olmazsın
1 bardak süt 1 soda hani 200 ml olanlardan aldığı kadarda un. mayasızda oluyor ama mayalı daha bir güzel oluyor

istediğin zaman gel kuşum
evet instant maya koydum. biraz dinlenince hamuru dagılmıyor kuzum:26:
tamam kuşum. instant kuru maya mı oluyor?
aynen badem. ben stajdayken 1.sınıfların hepsinde 1 bebek vardı. her öğrencide var o bebekten. bi gün 2 öğrencim kavga ederken birinin bebeğinin kafası kopmuş diğeri nasıl bağrınıyodu. o bebek 50 tl lik annemlere parasını verceksin bilmemne daha küçücük çocuğun yaptığı kavgaya bak. o 50 tllik bebekten herkeste var ama durumu olan var olmayan var. almışlar belli ki çocuklarına kıyamamışlar ama aldıkça da daha fazlasını istiyolar.

Oooo kıazlar burası şenlenmiş yine

Rengina poğaçalar çok güzel görünüyor canım ellerine sağlık.Sen çok hamaratsın anladığım kadarıyla
Badecim rüyan güzelmiş.İnş gerçekten atanırsın canım
Sedefim haklısın canım odasını o değiştirsin,sözümü geri alıyorum

Ayrıca kızlar coğrafyada şu madenler ve fabrikaların olduğu yerleri nasıl aklınızda tutuyorsunuz,var mı belli bir sisteminiz?Ben hemen unutuyorum da Sedef sen başlarda sende üzerinde notların olduğu harita olduğunu söylemiştin canım,bana gönderebilir misin rica etsem:44:

çocuklar benim gözümde meleklerdi ama artık değiller açıkcası belki yadırgayanlar olur beni ama

benim kardeşim 3. sınıfa gidiyor sınıfında bir kız var ki velilerle öğretmeni birbirine düşürdü resmen kavga noktasına gelindi anlatsam inanamazsın

bir tek bu da değil. ne bileyim bir taviz ver iki ver ardı arkası kesilmiyor

Rabbim sizlere tüm meslek hayatınızda sabır versin

Hoş aslında bana daha çok versin koca insanların fesatlığı daha kötü

Benim ablam hemşire kurumda bir kadın varmış her yaptığını şikayet ediyormuş filan resmen çekemiyormuş ablamı hofff atansan bir atanmasan on dert

benim elimde kaynak var her madeni küçük harita üzerinde gösteriyor tek tek
istersen gönderebilirim mailini yollarsan
kendi hazırladığım güzel bi özetimde var isteyen herkese gönderebilirim
mailinizi özelden atmanız yeterli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…