2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Sedefim kuzum yazdıklarını tüylerim diken diken okudum inan,ahlaksızlık terbiyesizlik diz boyu,lanet olsun böyle insanlara diyecek bir sey yok..Sende sıkma canını o an sinirlenmişsin ve agzından çıkmış çıkan belki bende o an senin yerinde olsam aynı tepkiyi verirdim çok haklısın kafanı takma Allahından bulurlar inanıyorum ben..

Bu 15 bin alımı haberlerini bende okudum kızlar direkt başbakanın agzından çıkan bir cümle okuyamadım sanki yorumlama tarzındaydı o cümle.İnandırıcı degil hiç çok saçma yani 15 bin gibi bir rakam.Şuan fazlasıyla açık var ve ben bunu iki senede eriteceklerini düşünüyorum ancak iki sene sonra düşer alımlar bu kadar.Hayırlısı bakalım daha ne haberler çıkacak agustosa kadar..

evet canım çok zor bi durum. şükür ki kayınvaliden kurtulmuş. darısı başıma.. gerçekten insan eşinden bile utanır. ahlaksızlar..
teşekkür ederim bileziği hepiniz beğenmişsiniz. bunu alayım o zaman. kararsız kalmıştım. dediğin gibi bu takılmaz. anca beyaz altın künye tarzı bişey olursa canım. sağol fikrin için
aynen tatlım, anca o tarz bişey takılır. kararımı verdim bunu alıcam zaten yatırımlık tatlım ya o işe yarasın diye bunu tercih ettim. bozdurunca kayıp olmuyo dedi kuyumcu
Sedefim, hayırlı olsun bileziğin. Babamın bana burma hediyesi var. Bir ara takmaya heveslendim nişanlandınmı soruları havada uçuştu takamadım. Ben seviyorum aslında takmayı
sağol bademm burmalar da çok hoşuma gitti benim. hem kibar hem de ağır bi havası var. ama onur pek beğenmedi burma takılır aslında hoş durur. aman şu millet yok mu hemen laf çıkarırlar canım ya
sağol lokumum o günler gelsin ama huzurla gelsin inşallah monam. Allah en doğru zamanda nasip etsin bize
Sedom cicişin hayırlı olsun pek güzelmiş yahu
sağol tubişim. ay hepiniz beğenmişsiniz gönül rahatlığıyla yaptım tercihimi çok sağolun
aa evet tatlım ben de demiştim eksik diye. bi de ben geçen yıl ihtiyaç akademiye gitmiştim. bizim eğitim hocalarımız çok iyiydi ve onlar da bu kitapları hemen kaldırın, müdür duymasın ama bunlardan çalışmayın diyolardı bak demek ki bu yıl düzeltmişler

bu arada clamentine o senin şirin kızın mı? yaa ben onu yirim ama yirimmm. maşallah Allah nazarlardan saklasın. inşallah Allah bana da böyle bi kız çocuğu nasip eder. sağlıklı olsun yeter tabii ama kıza ayrı bi isteğim var

kızlar kalktım poğaça yaptım
ay ne uzun sürüyor yapması yaa ya da benim elim mi ağır artık bilmiyorum:44:

Son düzenleme:

evet cnm.2,5 yaşında yaramazım...kötü bi huyu var ders çalıştırmıyor.kitaplarımı kalemlerimi çekiştiriyor bende çalışacağım diye...Rabbim sanada nasip etsin hayırlı evlatlar ..kız çocuğunu giydirmek süslemek çok zevkli oluyor, dilleriyle kandırıyorlar insanı..

aynen tubişim aynen. Allah'a havale ediyorum canım benim.
bu arada bugün dershanen başlıcaktı, ya da dün müydü tam hatırlamıyorum. nasıl geçti kuzumun ilk günü?

ben de öyle düşünüyorum tubişim. ihtiyaç zaten çok var ki. bak ben edirnedeyim. en batıda. burada bile bir sürü ihtiyaç var. ipsala ilçesinde bi okulun yarıdan fazlası ücretliymiş. giden komşum söylüyo. açık hep var. ama ücretliyle kapattıkları için kadrolu almak işlerine gelmiyo. aslında tüm ücretliler hep birden bıraksalar, mecbur atıcak. ama ücretli yapan da zaten zevkinden yapmıyodur. bile bile neden kendi önünü kapatsın. kim bilir ne zor haldedir ki yapmayı düşünüyodur. ki ben de istemesem de çıksa yapıcaktım. yapmak zorundaydım yani.
dediğin gibi bu tarz haberler her yıl oluyo. kafayı takmamak lazım.

ayy kıyamam yerim onu
ben de hep kz çocuk isterdim ama kızkardeşimi ben büyüttüm
o yüzden bir kız daha zor olur diye erkek istiyorum artık

badecim senin adına çok sevindim cnm..dua hangi kapıyı açmaz ki..nette hangi sayfadan bu istihare duası paylaşırmısın

benim bildiğimden farklı olmayan bir istihare namazı ve duasıysa,herkes göremiyor malesef,ben denemiştim 3 kez,bir şey göremedim

kılınışı aynı ama duası farklı kızlar bir de el fettah ismini zikrederek uyumak gerekiyormuş. inanarak şüphesiz ve illa göreceğim diye odaklanarak uyumamak lazım. Aslında ben kendimi iki ilin ortasında gördüm tutacağım evide gördüm istihare de gördüklerin kadar hissiyatda önemli ben Allahım ne kadar mutluyum diyordum clamentaine özelden gönderiyorum

Son düzenleme:

ahahah kıyamam ben ona ya.. tam da en meraklı dönemindeymiş canım. özerkliğe karşı kuşku ve utanç her şeyi kendi yapmak ister şimdi, sen çalışmıcam o çalışçak. kocaman maşallahhhh
evet bi kızım olsa ne tokalar alırım ona. saçlarını yaparım. pembiş pembiş elbiseler alırım ahh ahh :97:

kızlar kalktım poğaça yaptım
ay ne uzun sürüyor yapması yaa ya da benim elim mi ağır artık bilmiyorum:44:

kuşum sen ne marifetlisin öyle yahu. hamaratım benimmm. revaniler poğaçalar..
poğaça uzun sürer kuşum. hamuru yaptıktan sonra içini doldur kapa yumurtasını sür vs. ellerine sağlık

badem nereyi kazandın rüyanda kızçem
ben de samsun 10 ağustos diye bir okulu kazandığımı görmüştüm. bir keresinde de 23 nisanmış çocuklara oyun öğrettiğimi gördüm ama istihareye yatmamıştım dua etmiştim kazanacaksam göreyim diye belki 2014 içindir rüyalarım malum bu yıla olmadı

badem bana da gönderir misin rica etsem

hayırlı zaman ne zamansa o zaman olsun inşallah. neresi olduğunu demimde karadenizdi. kurumu bilmiyorum sadece tutacağım evi gördüm tabii gerçek olabilirde olmayabilirde. Ama isteyip görüpte inanmamak olmaz. Artık neresi olursa diyorum

kuşum sen ne marifetlisin öyle yahu. hamaratım benimmm. revaniler poğaçalar..
poğaça uzun sürer kuşum. hamuru yaptıktan sonra içini doldur kapa yumurtasını sür vs. ellerine sağlık

ay yok kuşum ne marifeti canım sıkıınca iyi geliyor mutfakta oyalanmak bana

söyleyince kabul olmuyor mu kuzum:26:
ben söyledim ama:26:

söyleyince kabul olmuyor mu kuzum:26:
ben söyledim ama:26:

hiç bilmiyorum orasını ama ben iyi rüyalar anlatılır kötü rüyalar anlatılmaz biliyorum. Söyleyince neden olmasın eğer doğruysa kader çizgisi değişmiş olur ki sanmıyorum :)

Son düzenleme:

ben de tunceliye atandığımı görmüştüm kızlar. olur mu olur bize oralarını açıyolar. gerçekçi bi rüyaydı
inşallah hepimiz hayırlı yerlere atanırız. sınıra kadar her yer bizim. neresi olursa olsun fark etmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…