2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

özür dilerim konuyu dağıtmadan bir şey diyip çıkacağım hemen ablacım posta girişin dolu ondan mesaj atamıyorum :nazar::KK1::KK1:

Oooo kıazlar burası şenlenmiş yine:KK52:

Rengina poğaçalar çok güzel görünüyor canım ellerine sağlık.Sen çok hamaratsın anladığım kadarıyla:KK34:
Badecim rüyan güzelmiş.İnş gerçekten atanırsın canım:KK16:
Sedefim haklısın canım odasını o değiştirsin,sözümü geri alıyorum:KK4:

Ayrıca kızlar coğrafyada şu madenler ve fabrikaların olduğu yerleri nasıl aklınızda tutuyorsunuz,var mı belli bir sisteminiz?Ben hemen unutuyorum da:KK17: Sedef sen başlarda sende üzerinde notların olduğu harita olduğunu söylemiştin canım,bana gönderebilir misin rica etsem:44:

canım ben o madenleri nihan akarla öğrenmiştim işte. o zorlueğitim.com daki coğrafyacı.
tabii ki tatlım. hatta buraya koyayım isteyen kendi pc sine yüklesin :KK31:
buyur :KK42: okuyamadığın bi yer olursa söyle, yazılarım biraz küçük ve bozuktur :KK37:

pvTJQ.jpg

benim elimde kaynak var her madeni küçük harita üzerinde gösteriyor tek tek
istersen gönderebilirim mailini yollarsan
kendi hazırladığım güzel bi özetimde var isteyen herkese gönderebilirim
mailinizi özelden atmanız yeterli

Canım çok sevinirim mailimi gönderiyorum:KK16:

tamam kuşum. instant kuru maya mı oluyor?

aynen badem. ben stajdayken 1.sınıfların hepsinde 1 bebek vardı. her öğrencide var o bebekten. bi gün 2 öğrencim kavga ederken birinin bebeğinin kafası kopmuş :KK1: diğeri nasıl bağrınıyodu. o bebek 50 tl lik annemlere parasını verceksin bilmemne :KK52: daha küçücük çocuğun yaptığı kavgaya bak. o 50 tllik bebekten herkeste var ama durumu olan var olmayan var. almışlar belli ki çocuklarına kıyamamışlar ama aldıkça da daha fazlasını istiyolar. :KK20:
kuru maya canım. mesela bu poğacaya 1 kasık maya biraz ılık suda eritiliyor. hamuru da yarım saat bekleyince oluyor kuzum
Oooo kıazlar burası şenlenmiş yine:KK52:

Rengina poğaçalar çok güzel görünüyor canım ellerine sağlık.Sen çok hamaratsın anladığım kadarıyla:KK34:
Badecim rüyan güzelmiş.İnş gerçekten atanırsın canım:KK16:
Sedefim haklısın canım odasını o değiştirsin,sözümü geri alıyorum:KK4:

Ayrıca kızlar coğrafyada şu madenler ve fabrikaların olduğu yerleri nasıl aklınızda tutuyorsunuz,var mı belli bir sisteminiz?Ben hemen unutuyorum da:KK17: Sedef sen başlarda sende üzerinde notların olduğu harita olduğunu söylemiştin canım,bana gönderebilir misin rica etsem:44:
sağol kuzum:KK54: ben not alarak çalışıyorum bir de harita üstnde şekil çiziyorum nerlerde olduğu aklımda kalıyor öyle

çocuklar benim gözümde meleklerdi ama artık değiller açıkcası belki yadırgayanlar olur beni ama

benim kardeşim 3. sınıfa gidiyor sınıfında bir kız var ki velilerle öğretmeni birbirine düşürdü resmen kavga noktasına gelindi anlatsam inanamazsın

bir tek bu da değil. ne bileyim bir taviz ver iki ver ardı arkası kesilmiyor

Rabbim sizlere tüm meslek hayatınızda sabır versin

Hoş aslında bana daha çok versin koca insanların fesatlığı daha kötü:KK53:

Benim ablam hemşire kurumda bir kadın varmış her yaptığını şikayet ediyormuş filan resmen çekemiyormuş ablamı hofff atansan bir atanmasan on dert :KK1:

valla canım ben de sen gibi düşünüyorum
bizim bir komşu kızı var yani düşman başına dersin aynı o tipten:KK53:
yeminle onun ağzındaki lafları küfürleri ben bilmiyorum hiç .
hele bir keresinde kızkardeşimle oynuyorlardı kardeşimin başına tülü örttü gözerine parmağını soktu:KK53:
o an sinirimden öldüm gittim annnesine şikayet ettim annesi hiç toz kondurmadı ama:KK31: hani bakayım gözün mü çıkmış ne olmuş ki şikayet ediyorsunuz diyor düşün ya

Son düzenleme:
çocuklar benim gözümde meleklerdi ama artık değiller açıkcası belki yadırgayanlar olur beni ama

benim kardeşim 3. sınıfa gidiyor sınıfında bir kız var ki velilerle öğretmeni birbirine düşürdü resmen kavga noktasına gelindi anlatsam inanamazsın

bir tek bu da değil. ne bileyim bir taviz ver iki ver ardı arkası kesilmiyor

Rabbim sizlere tüm meslek hayatınızda sabır versin

Hoş aslında bana daha çok versin koca insanların fesatlığı daha kötü:KK53:

Benim ablam hemşire kurumda bir kadın varmış her yaptığını şikayet ediyormuş filan resmen çekemiyormuş ablamı hofff atansan bir atanmasan on dert :KK1:

doğrudur canım inanırım valla
evet kuzum çocuklar artık melek gibi değil.. ama gene de kötülük yok içlerinde. biraz yetişme tarzından da kaynaklanıyo şımarık olmaları. koca insanlarla uğraşmak daha zor haklısın. Allah sana da sabır versin kuzum. ablanı kıskanıyodur kadın kesin. var öyle insanlar :KK19:

kızlar sodam yok ama sütle deolur mu ki yani güzel olur mu :)

kızlar sodam yok ama sütle deolur mu ki yani güzel olur mu :)

kuzum ben sütle yapmadım bunu ama tarifini vereyim istersen belki yaparsan lazım olur :)
2yumurta birinin sarısı ayrılacak üstüne sürülecek
2 su bardagı ılık su
1 su bardagı sıvıyag
1.5 corba kasıgı seker
1cay kasıgı tuz
1corba kasıgı kuru maya. suda eritilecek
yumusak oluyor bu pogaca:)
160-170 dercede kızarıncaya kadar pişiyor :KK6:

Son düzenleme:

kuzum ben sütle yapmadım bunu ama tarifini vereyim istersen belki yaparsan lazım olur :)
2yumurta birinin sarısı ayrılacak üstüne sürülecek
2 su bardagı ılık su
1 su bardagı sıvıyag
1.5 corba kasıgı seker
1cay kasıgı tuz
1corba kasıgı kuru maya.
yumusak oluyor bu pogaca:)
160-170 dercede kızarıncaya kadar pişiyor :KK6:
canım çok teşekkür ederim :)
acaba şimdi yapsam mı diye düşünüyorum.
bu arada sedefcim gönderilerini pc me yükledim :) sedef1 sedef2 diyeb:)

sedefcim üzülme canım ya apartmandakiler de şikayetçi olursa çıkmak zorunda kalırlar ama bir daha seni rahatsız edeceklerini sanmıyorum . Söylediklerini düşünüp de üzülme haklısın , hiç birşey yapamazlar yaptıkları şeyin üstünü kapamak için sana sataşmışlar:KK47:

slm canlarımmm :KK3::KK3:
nişan hazırlığı yüzünden buraya uğrayamadim ders de çalışamıyorum
:KK14: öncelikle naçizane bir tavsiye de bulunmak istiyorum kızlar nişan dugun hazırlıklarınışu sevdiceginizle halledin kimseyi karıştırmayın
benim sevdicekle şehir dışında olduğundan ve bayram sonrası olmasından dolayı hazırlıklari onsuz annesi teyzesi annemle beraber yapmak zorunda kaldım her kafadan bir ses çıktı ve ne elbisenin ne ayakkabım hiç biri içime sinmedi herşey anlamsız geliyor
tek ısteğim kazasız belasız geçip gitmesi ve derslerime çalışmaya başlamam

önceki yazılanlari okuyamadım kusura bakmayın kızlar sedefim sıkma canını böyle edepsizler senin gibi düzgün insanları bulur bela olur hep
kolay gelsin canım , haklısın sevdiğin yanında olmayınca zor olur ama çok güzel olacağından eminim fotolarını bekleriz canım , çok güzel geçer inşallah Allah yardımcın olsun canım , nişan bitince seni ve çalışmalarını bekliyoruz:KK16:
Eki Görüntüle 824607 kızlarrr şimdi çıktı fırından buyrunnn:KK12: biraz garip gurup koymuşum tabağa ama elim yandı az ondan:KK1:

çok güzel olmuş rengina ellerine sağlık , benimde canım istiyor ama zaman alacak korkusu yaşıyorum:18:

Son düzenleme:
Memlekette ders falan çalışılmıyor arkadaş.:KK14::KK14:

Babam terör estirdi,bir şey beklemiyorum kendimden....:KK50:

Memlekette ders falan çalışılmıyor arkadaş.:KK14::KK14:

Babam terör estirdi,bir şey beklemiyorum kendimden....:KK50:

evde olunca her gün bişey çıkıyo monam :KK50:
keşke böyle kocamaaann bi ev bulsak, hepimiz o eve gitsek. topikçek hepimiz orda kalsak. ne güzel çalışırdık ama ya hayali bile güzel :97:
rengoş zaten bizi doyururdu belli :KK1: ben sıkıldıkça temizlik yapardım :KK1: aynı kitaplardan soru çözer, birbirimizle soru tartışırdık. bu soru kesin hatalı derdik :KK1:
aahh ahh :KK14:

evde olunca her gün bişey çıkıyo monam :KK50:
keşke böyle kocamaaann bi ev bulsak, hepimiz o eve gitsek. topikçek hepimiz orda kalsak. ne güzel çalışırdık ama ya hayali bile güzel :97:
rengoş zaten bizi doyururdu belli :KK1: ben sıkıldıkça temizlik yapardım :KK1: aynı kitaplardan soru çözer, birbirimizle soru tartışırdık. bu soru kesin hatalı derdik :KK1:
aahh ahh :KK14:

Aynen kuzum.:KK24: Yok yani kafa bir milyon,göstermelik oturuyorum masa başına.:KK14:

Bu ara askerle sevgilisine diyecek laf bulamadım.:KK53:

X