2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

mrb monacımm..çalışmaya başlamana çok sevindim..okuduğum kadarıyla bi düzene oturtmuşsun çalışmayı ne güzel...bende başladım çalışıyorum ama mehter marşı gibi 1 ileri 2 geri...bir gün çalışsam2 gün bakmıyorum bazen..bundan rahatsızım esasen ama napcam bilemiyorum...bi tokatlayın beni ya

sedef sen de bana ağlayan surat yapıştır

tubacım rengina sizlere Allah kavuştursun diyorum...sevdiceklerinizle doya doya hasret gideresiniz inşallah..

tubacım eşimle bende üni.de tanıştık..farklı şehirdendik..mezun olunca 2 sene bekledikten sonra evlendik..velhasıl alışınca zor oluyo beklemek.hele uzaktaysan...sevdiceğinde atandı ya artık sizin mürvetinizi de görürüz yakında..sıkma canını kuzum

günaydın kızlarrrrr

seni tokatlarlarsa beni bi güzel dövsünler zümrem ya tembel çıktık biz anacım tuba sen ben daha kuramadık düzeni

oyyyyy kuzum kıyamam sana bugünlerde geçecek bak ben mezun olduktan tam 14 ay sonra görmüştüm erkek arkadaşımı şimdi eşim oldu arada evden kovuyorum

Herkese günaydın .... Nasılsınız kızlar? Sohbet baya koyu galiba burada

günaydın arkadaşım arada ugradıkça sohbeti koyulaştırıyoz işte
şimdi ben biraz çalışayım diye kaçıyorum daha sonra görüşmek üzere

ben de geldikçe sizlerle sohbeti koyulaştırırım inşallah Allah kolaylık versin canım. ben de birazdan gidip çalışacağım ales e gireceğim de kasım da

canım dün evi temizledim bugün buralardayım aylık planımı yapcam içimde hiç istek yok ama sonrada biraz çalışayım diyorum kısmet olursa sen neler yapıyosun özelden msjımı aldınmı

başlamak bitirmenin yarısı...plan yapmak güze fikir aslında...bende bi vicdan defteri yaptım kendime hangi tarihte ne çalıştım not alıyorum..utanayımda çalışayım diye:18:
özelden mesajını yeni gördüm cvplıyorum cnm..iyi çalışmalar

ben de geldikçe sizlerle sohbeti koyulaştırırım inşallah Allah kolaylık versin canım. ben de birazdan gidip çalışacağım ales e gireceğim de kasım da

hoşgeldiniz hocam aramıza...branş neydi..bu arada erzurumlumusunuz

selam güzellerim. ya ben ne zaman çalışmaya başlasam bir şey çıkıyor ya bugün arkadaşım geleceğini söyledi ama karnım ağrıyor yarın gelsen olur mu dedim mahcup mahcup ne yapayım bu halde iyi ağırlayamam ki

bu arada yeni gelen herkes hoş gelmiş fazla kontrol edemiyorum sayfaları kusuruma bakmayın.

gidip biraz çalışmaya çalışayım off off

kıyamam ben sana tuğbammm.. Allah sabır versin arkadaşım. onurla yıllardır neredeyse her gün görüşüyoruz. ama Allah bi yerden sınıyo bizi herhalde. o olmasa ben ailevi problemlerime katlanamam. sen de sevdiğin yanında olsa belki derslerini aksatıcaktın vs. vardır bunda da bi hayır. hem artık senin de atanmana aylar kaldığı için bugünler geride kalıcak. sonra evlenceksiniz. her an her dk birlikte olucaksınız. :119:

annem de bana '' evlenmeden önce hep dibinizde istersiniz; ama evlendikten sonra dışarı çıksa da bi kafamı dinlesem diye bakarsınız'' der. özellikle emekli olunduğunda eşler evdeyken her dk çekilmez der. nitekim annem babama çoğu zaman ''sen kahveye gitsene bak arkadaşların orda gidin bi çay için'' der
biz yıllardır onurla her gün çıkarız ama evlenmeyince aynı evde olmayınca daha bıkmadık herhalde

dövcem valla listem kabardı
1)tuğba (ama tuğbacım biraz kafasını dinlesin bugün yarın belki çalışır )
2)clamentiane
3)nillllllll

kuzum arkadaşın art niyetli değilse bunda kötü bişey yok merak etme. sen regl olcam bu aralar diyodun bilirim o ağrıyı. değil birini ağarlamak insan kendi bile bişey yapmak istemiyo. geçmiş olsun kuzum. biraz dinlen iyi olursan çalışırsın

kızlar ben de kitapları beklemekle vaktimi harcamak istemiyorum. şimdi edimsel koşullanmaya çalışıcam.

hoş buldum canım bir yeni gelen olarak canı arkadaşın senin ders çalıştığını biliyorsa zaten seni anlayacaktır bence mahçup olmana gerek yok gibi

kız sedefim kız valla bu sosyal bilgiler zümresi en tembeli çıktı buranın..

planımı yaptım bu ay için canım bayram haftasını çıkardım egitim alan ve ales kitabına bakcam türkçe mat için oldugu kadar
o dediğin baya işe yarıyo geçen yıl 1 aralıktan sınava kadar hergünümü not etmiştim 1 gün boş geçse diğer gün doluyo o vicdanla

canımcım 10 dakika çalıştım bıktım yaaaaa gelişimin ilk konusunu bitirecem bugün inşallah sorularınıda çözcem rapor veririm
kız sedefim kız valla bu sosyal bilgiler zümresi en tembeli çıktı buranın..
sosyalciler bu yıl en büyük kazıgı yedi sınavdan o yüzden toparlanamadık zannımca

inşallah canım
evet beklemek çok zor ama sabrın sonu selamet inşallah

çok sağol canım
biz de evden kovacak günleri görürüz inşallah

inşallah kuzum ya inşallah
evet vardır bunda da bir hayır
çok az kaldı atanmamıza inşallah ondan sonra her şey düzene girecek

aayy bana kıyak geçmiş kuzum
ben bi ders çalışmaya başlayım görürsünüz siz o zaman sayfa sayfa rapor vercem :101:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…