2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Merhabalar kızlarr :KK3:

Sabah tarih tekrarı yapıldı 70 soru çözüldü, öğrenme ve gelişim derslerini ihtiyaçın şu minik kartlarından tekrar ettim. Şimdilik bu kadar :KK17:

Yeni kitaplarım geldi bir heveslendim ki o iğrenç gelen tarih bile sevimli göründü gözüme :KK9:
Dersane haftaya başlıyor haftaiçi gitmeyi planlıyordum ama staj günümle çatıştı,hocalar kolaylık sağlayacağına işimizi iyice zorlaştırıyorlar sanki kendileri hiç öğrenci olmadı :KK4: Bu yüzden dersaneye hafta sonu gideceğim hayırlısı bakalım :44::KK24:

günaydın dersane :KK16: günaydın herkese :KK16::KK16:
ben iki gün ders çalışamayacagim
inşallah pazartesi düzenli olarak başlayabilirim
:KK53:
sedefim kitaplarını ve ceketini güle güle kullan canım yeni kitap kokusuna bayılıyorum bazen sitedeki bütün kitapları alabilsem keşke diyorum
:KK9:
İşlerini hallettikten sonra gönül rahatlığıyla başlarsın canım:KK16:
günaydın kızlar :KK16:
dersanecim başlıcam haftaya iinşallah :KK8:
ayşom ben de çok severim yeni kitap kokusunu :KK1:
Ekimi sizler için ben de sabırsızlıkla bekliyorum canım hareketlenicek buralar:KK52:
kuzularım kaç gün oldu çalışmadığım bilmiyorum artık:KK50:
neyse ki Eylül bitiyor. :KK14:
dün sevdicek söz aldı benden artık çalışacaksın diye. umarım yerine getirebilirim.:97:
sedefim tarih konu anlatımlı osmanlıyı geniş almış mı acaba:26: ben de sipariş edeyim diyorum
badecim biz atanalım da inşallah kim torpille gdiyorsa gitsin. onların boğazından lokmalar nasıl geçiyor ben anlamıyorum.:KK31:
dersane maaşallah canım:KK16:kitapların geldi mi?
tuğbimm haftaya dedin hee çalışmazsan evine gelir annene şikayet ederim seni:KK9:
asgulum sözlendin mi kuzumm:21:
Kitaplarım az önce geldi canım çok güzeller:nazar:Sana da yardımların için teşekkür ederim:KK16:
Selam canlarım,dersane işi tamam benim,feme yazıldım,haftasonları gidecegim bu sene,ücretli işi de salı gününe belli olacak,bakalım götürebildiğim yere kadar götürecegim,dersaneye gidince kalbim ufak ufak attı böyle o kitapların kokusu,sınıflar,heyecanlandım ya da öyle olmasını istedim:KK50:Yeniden çalışmaya başlayacak olmak,dersaneye gitmek gelmek çok zor olacak,hakkımızda hayırlısını ver rabbimm....

Bir başlarsan gerisi gelir canım:KK16:

Sabah tarih tekrarı yapıldı 70 soru çözüldü, öğrenme ve gelişim derslerini ihtiyaçın şu minik kartlarından tekrar ettim. Şimdilik bu kadar :KK17:

Yeni kitaplarım geldi bir heveslendim ki o iğrenç gelen tarih bile sevimli göründü gözüme :KK9:
Dersane haftaya başlıyor haftaiçi gitmeyi planlıyordum ama staj günümle çatıştı,hocalar kolaylık sağlayacağına işimizi iyice zorlaştırıyorlar sanki kendileri hiç öğrenci olmadı :KK4: Bu yüzden dersaneye hafta sonu gideceğim hayırlısı bakalım :44::KK24:

kitapların hayırlı olsun canım güle güle kirlet :KK6:

İşlerini hallettikten sonra gönül rahatlığıyla başlarsın canım:KK16:

Ekimi sizler için ben de sabırsızlıkla bekliyorum canım hareketlenicek buralar:KK52:

Kitaplarım az önce geldi canım çok güzeller:nazar:Sana da yardımların için teşekkür ederim:KK16:

Bir başlarsan gerisi gelir canım:KK16:
evet ekimde bu topik coşacak inşallah canım En Büyük TÜRKİYE

valla bende de farklı değil kuzum :KK1:
hep sorucam unutuyorum nişan ne zamana canım :KK8:

dün sevdicek söz aldı benden artık çalışacaksın diye. umarım yerine getirebilirim.:97:
sedefim tarih konu anlatımlı osmanlıyı geniş almış mı acaba:26: ben de sipariş edeyim diyorum
badecim biz atanalım da inşallah kim torpille gdiyorsa gitsin. onların boğazından lokmalar nasıl geçiyor ben anlamıyorum.:KK31:
tuğbimm haftaya dedin hee çalışmazsan evine gelir annene şikayet ederim seni:KK9:

hayırlısıyla bir aksilik çıkmazsa bayramdan sonra pazar günü inşallah canlarım :KK69:

Selam canlarım,dersane işi tamam benim,feme yazıldım,haftasonları gidecegim bu sene,ücretli işi de salı gününe belli olacak,bakalım götürebildiğim yere kadar götürecegim,dersaneye gidince kalbim ufak ufak attı böyle o kitapların kokusu,sınıflar,heyecanlandım ya da öyle olmasını istedim:KK50:Yeniden çalışmaya başlayacak olmak,dersaneye gitmek gelmek çok zor olacak,hakkımızda hayırlısını ver rabbimm....

dersanen hayırlı olsun canım :21:inşallah bu yıl atanıp çektiklerimiz geride kalacak :KK19:

mrb kızlar...hergün buraya bakmadan yapamıyorum...müdavimi oldum valla..bakayım kızlar neler çalışmış diyorum gaza gelmek için..dün eşimde dediki bi ara iyi çalışıyordun bu aralar sallamaya başladın..öyle deyince bi sirkelendim gittim sevgili alan kitabının başına...bakıştık...sonra başladım tabii..tarihten devam ettim islam öncesi türk tarihi ve islam tarihi bitti..birazda matematik baktım az sonrada coğrafya bölümüne geçiş yapıcam..aslında daha hızlanmalıyım çoookk konu var...bebişim de çalışırken rahat bıraksa keşke...

hayırlısıyla bir aksilik çıkmazsa bayramdan sonra pazar günü inşallah canlarım :KK69:

dersanen hayırlı olsun canım :21:inşallah bu yıl atanıp çektiklerimiz geride kalacak :KK19:

canııııım inşallah her şey gönlünce olur :KK16:

mrb kızlar...hergün buraya bakmadan yapamıyorum...müdavimi oldum valla..bakayım kızlar neler çalışmış diyorum gaza gelmek için..dün eşimde dediki bi ara iyi çalışıyordun bu aralar sallamaya başladın..öyle deyince bi sirkelendim gittim sevgili alan kitabının başına...bakıştık...sonra başladım tabii..tarihten devam ettim islam öncesi türk tarihi ve islam tarihi bitti..birazda matematik baktım az sonrada coğrafya bölümüne geçiş yapıcam..aslında daha hızlanmalıyım çoookk konu var...bebişim de çalışırken rahat bıraksa keşke...

çalışkan zümrem benim :KK6::nazar:

Monacım geçer geçer günler çarçabuk geçiyor gibi geliyor bana

Bende 150 coğrafya çözdüm. İhtiyacın kolaydan zora diye bir kitabı var aman aman o neydi öyle ayrıntının ayrıntısı olmuş
Şanlıurfa tüneli hangi akarsunun suyunu taşır filan :KK53:

İnşallah canım yaaa.:KK31: Maşallah sen iyi çalışıyorsun.:nazar:

yüreği güzel arkadaşım benim :KK16:

sağol niloş ablam benim :KK16: aldım bi kaç tane şimdi göstercem :81:

ohh iyi iyi kuzum.. nazar da olabilir. bana nazar değse ya ben bişeyler kırarım, ya da benim bi taraflarım kırılır :KK1:

konu konuymuş tatlım :KK16:

kızlarrrrrrr :KK52: ben geldim :KK55:
2 gündür benim odamın balkonunda tadilat vardı. şükür ki bitti. :81:
bugün bi arkadaşımla görüştük. gezdik alışveriş yaptık biraz. bi ceket aldım kendime dallı güllü bişey :KK12: artık kıyafet alırken kendimi tutuyorum kitap alırken tutamıyorum :KK1:
az önce bir baktım ki ta tammm datanın 2014 tarih konu anlatımlısı çıkmış :KK52: ceketi aldığıma bu kadar sevinmedim :KK60:
hemen siparişlerimi verdim. pzt gelirse salı 1 ekimde ben başlıyorum artık kızlar yaşasınnnn :KK52:
Eki Görüntüle 816484 Eki Görüntüle 816483 Eki Görüntüle 816482
Eki Görüntüle 816480 Eki Görüntüle 816481

şunları aldım kızlar. data coğrafya ve tarih soru bankası aklımda. onlar stokta yok hala. onları bekliceğime 7iklimi de iyi diye demiştiniz, o yüzden şimdilik 7 iklim alayım dedim. nasılsa daha aylar var. bunlar bitince de datanın soru bankalarını alırım
bu ales kitabının aslında soru bankasını alıcaktım. ama sonra dedim ki şimdi çözemediğim sorular olur sinirim bozulur. bari konu anlatımlı alayım da en azından çözemediğim olduğunda mantığına bakarım dedim. o yüzden içime konu anlatımlı yattı öyle aldım. memnun kalırsam ilerde bunun soru bankasını da alıcam.
kitaplar gelince yine yorumumu yazarım :KK31:

Sedefim ceketini güle güle giy,sorularını da güle güle çöz kuzum.:KK16: İnşallah su gibi geçecek günler,Rabbim zihin açıklığı versin.:KK16:

tuğbam benimmm bak koskoca topikte bi senle ben kaldık sanırım hiç başlamayan. :KK17:
mona kovucak yakında bizi :KK1:
hadi sen de bi gayret 1 ekimde bi el at derslere :KK19:

evet sedefim çok utanıyorum o yüzden:78:
mona kovamadan ben de başlayım en iyisi :KK4:
elimde geçen seneden kalma soru bankaları var
onları çözeyim yavaştan
söz önümüzdeki hafta başlıyorumEn Büyük TÜRKİYE

Ben sizi kovar mıyım ya ? :KK19::KK16:

sedefim kitaplarını ve ceketini güle güle kullan canım yeni kitap kokusuna bayılıyorum bazen sitedeki bütün kitapları alabilsem keşke diyorum

Nişan hazırlıkları mı kuzum ? :KK23::nazar::KK17: Çabuk dön aramıza e mi ? :KK16:

Zor zümrem ama yapacak bir şey yok,ben de ilk haftayı devirdim.:KK16:

Hocam her gün az da olsa bakmaya çalış,kopma derslerden,az da olsa bakmaya çalış.:KK16::KK16:

slm kızlar :KK3: nasılsınız, çalışmalar nasıl gidiyor:nazar: ben tekrardan kendime geldim bugün coğrafya tekrarı yaptım ,test çözdüm, dağları çalıştım ne çok dağ varmış ya :KK1: türkçe tekrarı yapıp test çözdüm. Kahvemi yaptım:21: dizi molası verip tekrar çalışmaya geçeceğim :KK76:

slm kızlar :KK3: nasılsınız, çalışmalar nasıl gidiyor:nazar: ben tekrardan kendime geldim bugün coğrafya tekrarı yaptım ,test çözdüm, dağları çalıştım ne çok dağ varmış ya :KK1: türkçe tekrarı yapıp test çözdüm. Kahvemi yaptım:21: dizi molası verip tekrar çalışmaya geçeceğim :KK76:

Kendini toparladığına sevindim canım.Ah o dağlar yok mu bana KEPESESE'yi hatırlatıyorlar(Küre dağları,Köroğlu dağları) :KK34:

oooh maşallah suyum :nazar:

çalışkan zümrem benim :KK6::nazar:

senide sahalara bekliyoruz zümremmm:nazar:[/QUOTE]

çok yakında zümrem :101:

günaydın kızlar artık bende başlıyorum bu kez inşallah hep dedim dedim olmadı ama :KK25: yarım saatte olsa bakacagımm inşallah :KK31:

Günaydın kızlaaar,hepinize iyi hafta sonları diliyorum:KK16: Tam 1,5 saat alan çalıştım:KK52: Az sonra kahvaltı hazırlaycam.Kardeşimi kaldırmam gerekiyor(ben kardeşimle kalıyorum).Bugün hafta sonu olduğu için düzenli çalışamam büyük ihtimalle ama öğleden sonra devam:nazar: Sedefciğim ve Tuğbacığım sizlerin de dediği gibi artık sizleri de çalışma hayatında görmek istiyorum.Sedef kitapların hayırlı olsun canım.Datanın tarih soru bankası ve yediiklimin coğrafya soru yağmurunu taaa geçen hafta ben de sipariş etmiştim ama bugün elimde olacakmış inş:26:
merak etme canım bu hafta tuğbayla biz de sahalarda olacağız inşallah :KK55:
sağol kuzum. senin de kitapların hayırlı olsun. hangi siteden sipariş etmiştin? 1 hafta sürmez umarım gelmesi. ben yarına heveslendim vallahi :KK8:
sağol kuzum :KK16: ben de ben de aynen :KK8:
kuzum kitaplarım geldiği gibi saba rapor edicem. ama sanırım sağ üst köşede ösymnin yeni tarzı yazıyo. geniş almış olabilir :nazar:
Sedefim hayırlı olsun cicişlerin çok güzel görünüyorlar,datayı bende düşünüyorum aslında ne kadar o fiyat olarak?
sağol kuzum. bi de gittim bluz aldım dün. hem de tam böyle iş yerinde giymelik. :KK12: ama bi işim yok moduna girdim. bıraktım bluzu. sonra vazgeçtim aldım gene elime, olsun seneye giyerim dedim aldım :KK9: seneye o bluzu atandığım okulda giyicemmmm :KK52:
data 10.90 tl tubişim
Arkadaşlar Kpss Kitapları | Kpss kitabı | Eğitim bilimleri | Alan kitabı | Branş Kitabı sitesinden daha önce alışveriş yapan oldu mu?Nasıl bir sitedir güvenilir mi?Kitapları çabuk gönderirler mi? Galiba Yargı'nın sitelerinden biriymiş. Data'nın Anayasa ve Tarih kitapları çıkmış da bitmeden alayım diyorum.
canım ben hiç bilmiyorum bu siteyi. :26:
suuuu içinde manyak bi coğrafya aşkı varmış da yeni ortaya çıkmış :KK52:
aferin benim kuzuma :KK19:
ben de dizi molalarını düşünüyorum. tamamen hayatımı dersten ibaret yapmıcam. arada dinlenmek için dizi izlemek en güzeli olur bence de :KK31:

tatlım sen sınıfçıydın dimi? hocalar arıza çıkarırlar. haftasonu git sen ne olur ne olmaz. zırt pırt toplantı çıkarırlar. gelmeyince derste senin notlarını ona göre belirlerler vs.. çok çektim ben geçen yıl. inşallah insaflı hocalarla karşılaşırsın :KK31:
Sedefim ceketini güle güle giy,sorularını da güle güle çöz kuzum.:KK16: İnşallah su gibi geçecek günler,Rabbim zihin açıklığı versin.:KK16:
Ben sizi kovar mıyım ya ? :KK19::KK16:

hee kovsan da bi yere gittiğimiz yok zatiiii :KK9: burdan çıkamayız anacım :21:
burası bana dostluk veriyo, sıcaklık veriyo, huzur veriyo.. ders çalışma aşkı veriyo..
iyi ki açtın topiğimizi :KK16:

merak etme canım bu hafta tuğbayla biz de sahalarda olacağız inşallah :KK55:

suuuu içinde manyak bi coğrafya aşkı varmış da yeni ortaya çıkmış :KK52:
aferin benim kuzuma :KK19:
ben de dizi molalarını düşünüyorum. tamamen hayatımı dersten ibaret yapmıcam. arada dinlenmek için dizi izlemek en güzeli olur bence de :KK31:

evet sahalardayız bu hafta :KK55:
topikteki herkes başladı biz elimizi sürmedik daha :KK1:

sedefim dizilerden söz açmışken benim de bu sene üç tane
dizim var :KK17: çalıkuşu,fatihharbiye,muhteşem yüzyıl..
üçünü de izlicem valla.bende hayatımı dersten ibaret yapmayı düşünmüyorum.
geçen sene sadece 1 dizim vardı onun dışında hiç izlemedim.hayatımı kpss ye endeksledim de ne oldu?
kısmetse oluyo zaten.ee tabi çalışmakta gerekiyo.armut piş ağzıma düş olmaz
ama hayat sadece kpss den ibaret değil ben bunu geçen sene çok iyi anladaım sedefim :KK19:

kızlarr ablanız bomba gibi dönüyor:KK9:
bir duş aldım kendime geldim artık silkelenmek vaktidir dedim vee şimdi coğrafyayı bitirmeye gidiyorum kısmetsee:KK52:

tuğbim benim de 3 dizim var bu yıl tv kültüründen ne kadar geri kaldığımı farkettim sınav bitince:KK53:
merhamet, babam sınıfta kaldı ve güneşi beklerken dizileri takibimde olacak:KK12: fatih harbiyeyi de izliyorum denk gelirse

X