2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

canım benim ben bizim moralimizi bozdun demedim. sen böyle yaparak kendi moralini bozuyorsun dedim.
bu rahatlık sağlamıyor ama inanki böyle şeyler düşünmek insanı iyice karamsarlığa sürüklüyor. yani senin için söylüyorum ama yanlış anladın galiba:26:

Haklısın canım karamsarlık hat safhada bende, eşimede bıt bıt sabah akşam aynı karamsarlık söylenip duruyorum zaten, toparlamalıyım farkındayım.Yanlış anlaşılma problem yok için rahat olsun lütfen sadece cidden herkesi bunalttığımı düşündüm.

amin canım çok teşekkür ederim
hayırlısıyla bizlere de nasip etsin Allahım
zor bir süreçten geçiyoruz hepimiz biraz sabır biraz gayretle
bu işin de üstesinden gelicez inşallah

yok canım ne bunaltması?
tabi ki sıkıntılarımızı yazacağız buraya. sürekli ders konuşulmaz.
ama bir şekilde ders çalışmaya başlayınca kazanamadığını unutup derslere sarılıyor insan.
zaten başka çaremiz de yok.

Canım bugün tekrar arayıp eksik olan kitabımı istemiyorum,diğerlerini gönderin dedim.Tamam dedi konuştuğum bayan.Sabah 9.00 civarında konuştum şimdi baktım hala kargoya verilmemiş.Ne zaman verirler ki canım yaa
Hocam eşiniz baştan beri aynıymış dediğinize göre.Keşke en başta taviz vermeseydiniz ama neyse..Ben sınava hazırlanmanızı isterim hocam.Kendinize güvenseniz,bunu da eşinize belli etseniz bir süre sonra pes eder belki.Sonuçta KPSS'ye hazırlanan birçok arkadaşımız var.Hemen hepsi de çocuklu.

Canımsın ya iyiki tanıdım seni Matematik türkçe iyi tarih coğrafya kötü arkadaşım.Gerçi 13 yıl geçti üstünden şimdi ne alemde bilmiyorum kiiDersaneye başlayonca kendime programda yaptırırım diyorum.Gerçi bayramdan sonra başlayacakmış ne yapalım bekliycez bakalım dayanabilecekmiyim tempoya senin deneyimlerinden faydalanacağım artık... senide sıkmamışımdır inşallah eşim pek dersaneye gitmemi istemiyor bana yoruldum yetiştiremiyorum falan deme sakın diyor bencilde kendileri biraz...

canım facen var mı? orada kitapseç sayfasına yaz. admin ilgileniyor. bugün verilmez artık ama kargo firması da bazen bilgi vermiyor kadın bana bunu da demişti.
benim tecrübelerim bana sınavı kazandırmadı kuzum ama inşallah sana kazandırırben her zaman yardım ederim, yine sayfadaki kızlardan da yardım al farklı bakış açıların olsun.

öyleyse aç Türkçeyi ilk konuyu çalış canım test çöz çözebildiğin kadar. yarın matematiğe bak aynı şekilde. sonra tarih vs derken alışır gidersin. eşinin dediklerini boşver kendini dnle şu süreçte sadece

slm kızlar, bugün bütün hevesim kaçtı ya çalışmaya geçmek istemiyorum problemleri anlattı hoca sınıfın çoğu matematik çıkışlı olduğu için hocadan önce yaptılar testi, hocada önce yavaş yavaş anlattı sonra hızlı karışık bi şekilde çözdü anlamadım tabi tarih hocası bir soru sordu çokta kolay yüzüne ışık tutulmuş tavşan gibi kaldım her gün çalışıyorum da neden olmuyor

canım benim yaa Kiyamam sana dersaneleri ben de bu yüzden sevmiyorum geçen yıl aynı şeyleri bende yaşadım kuzum bizim sınıfında tarihi coğrafyası falan çok iyiydi sözel bir sinifti benimde sozelim sifirdir ilk başta hoca konuyu soru cevap şeklinde götürüyordu bende hiç bilemiyordum iyle moralim bozulmuştuki nerdeyse derste aglayacaktim sonra gittim hocalarla konuştum durumu anlattım ondan sonra biraz olsun seviyeyi dusurmuslerdi ama tarihçi pat diye bir soru sorardı ve benim birden aklıma gelmezdi diğerleri takır takır söylerlerdi sonra her dersten önce konulara çalışıp gitmeye başladım öylece ayak uydurmustm
sen de matematikciyle konuş istersen kuzum etüt falan ayarlamaya çalış moralini bozma canım benim

Kuzum kiminin görsel zekası, kiminin işitsel zekası vs daha çok çalışır
Eminim ki sen çalışırken görsel zekana atıyorsun test üzerinde gördüğünde daha kolay hatırlıyorsun
Ya da ortamda herkes biliyor diye kendini şartlandırıp sıkıyorsun
Rahat ol, eminim ilerleyen zamanlarda aşarsın

sıkma canını kuzum
matemetikçiyle konuş istersen daha ayrıntılı anlatsın
tarih zamanla çalışa çalışa oturur daha yolun başındayız suyum

Facem vardı ama kapattım canım.Kardeşimin facesinden baktım da iki tane var biri grup sanırım birini de bir kişi şahsi olarak açmış.Sen hangisine yazmıştın:26:
Sucum sakın moralini bozma arkadaşların da dediği gibi gidip matematik hocanla konuş.Sen hangi dershaneye gidiyorsun?Benim yazıldığım dershanede matematiği zayıf olanları aynı sınıfa alacağız dediler.Benim de matım kötü.Senin gibi bir durum benim başıma gelirse hemen konuşurum.Tarih konusunda hiç üzülme canım o zamanla oturur

Bugün sırasıyla: Alan konu,tarih konu ve 46 soru,coğrafya konu ve 76 soru şeklinde çalıştım kızlar

büyük harflerle kitapseç yaz canım grup değil beğeni sayfası.beğenmen gerekiyor yani

Bizim tarihçide pat diye bana soruyor hep ama çok iyi anlatıyor da ters köşe soruları var benim dersane gygk ,eğitimi ben çalışıyordum , eğitime ara verdim konulara yetişemiyorum diye dersaneden önde gideceğim bende canım , ama matematik sorunu var onu ne yapacağım bilmiyorum
sınıfın çoğu mat çıkışlı olduğu için hocadan bile önce yapıyorlar kendimi aptal gibi hissediyorum

sıkma canını kuzum
matemetikçiyle konuş istersen daha ayrıntılı anlatsın
tarih zamanla çalışa çalışa oturur daha yolun başındayız suyum
canım bize 3 saat geometri koymuşlar bizde çok diye söyleyince ,bir ders geometri hocası problemleri çalıştıracakmış. Sınıf, geometri hocasının anlatımını beğenmiyor zaten gidip matematik hocamıza demişler.Ben anlatacağım tabi problemleri daha çok erken zaten diye söylemiş. Yarın matematik dersi var daha açığa kavuşur konu .
Tarihe gelince bundan sonra daha çok çalışacağım hazırlıklı gideceğim.

canım burada 4 dersane var ben açı yı seçtim ders saatleri daha çok diye ,bizim sınıf karışık ön lisans var lisans var işletme ,istatistik , öğretmenlik hepsini toplamışlar bir sınıf yapmışlar az kişi olunca heral

MONAM,zümrem ne oldu annem sana?hiç girmiyorsun dersane çarptı heralde seni

Şuan moralim yerlerde bi tanıdığımız gözümüzün önünde bir üniversiteye memur olarak girdi motivasyon 0..
Edit: Tabi torpille

Son düzenleme:
Merhaba canlarım.

Alan çalışıyorum,Matematik,Tarih ağırlıklı gidiyorum. Alanda konu çalışıyorum,diğerlerinde soru.Dersanemden memnunum şimdilik.

Yeni gelen hocalarım olmuş. Öncelikle hoş gelmişler. Siz çalışın,inancınızı yitirmeyin.Rabbim elbet bir kapı açacak.

Badem yaa,üzülme.Bizim üst komşunun iki oğlu da 58 puanla memur oldu. Mülakatla tabi.

Ben de sanırım psikolojik bir destek alsam iyi olacak.

Sevdiğim herkesi kırmaya başladım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…