2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

çok teşekkür ederim canım :KK16:

bu arada size bir şey anlatayım canlar
erkek arkadaşım geçen hafta pazartesiden beri ücretli öğretmenlik yapıyordu
artık tamamen umudu kesilmişti.dün gece konuşurken ''okuldaki öğretmenler beni pek kaale
almıyorlar ücretliyim diye keşke atansaydım kısmet değilmiş işte'' dedi.bende teselli ettim
tabi.öğlen bir baktık ki atanmış.oturdum ağladım şükürler ettim.''hiç beklemiyordum umudum kesilmişti '' dedi.
öğle arasından sonra okula bir gitmiş okulda ne öğrenci ne öğretmen var.sonra müdürün yanına
gitmiş sormuş herkes nerde diye konferans varmış bütün öğretmenler oraya gitmiş bizimkine söylememişler.
erkek arkadaşım da müdüre saymış '' ne biçim iş bu neden bana söylemiyorlar ben öğretmeni değil miyim bu okulun
istifa ediyorum '' diye.müdür ''sakin olun hocam kusura bakmayın'' demiş.sonra bizimki de '' şaka yapıyorum hocam ben atandım
ondan istifa ediyorum''demiş :KK1::KK1:

uzun lafın kısası canlarım herkes her şeyi der.komşu niye atanamadın der eş dost demek ki çalışmadın der.
ücretli öğretmenlik yaparsın seni kaale almazlar.ama Allahım öyle bir kapı açar ki bütün bunlara neden üzüldük diye
aklımıza şaşarız :KK55:

pes etmek yok kızlar umudumuzu yitirmek yok :KK16:
kulaklarımızı tıkayıp mmoralimizi bozmayıp hayallerimize koşucaz :KK55:

Benim de kapak yapmak istediğim o kadar çok insan var ki canım,oh olsun dedim okurken

bu arada kızçelerim ben bugün hiç çalışmadım çünkü ev işleri vardı ta aksam 5te bitti. yemek falan derken zaten zaman geçti yorgunum da maalesef bugün geçti öyle.

ha bir de antremanlarla matematik kitabı aldım :KK12:
tuğbim sana da tavsiye ederim kuzum matematiği zayıf olan bizlere güzel bir kitap.:KK34:

Benim matematiğim zayıf canım,ben de alsam iyi olur aslında.Netten mi aldın ?Canım benim kitaplar gelir mi kitapseçten,iptal etmezler değil mi? Bir yıllık kitap siparişimi vermiştim:26:

Benim matematiğim zayıf canım,ben de alsam iyi olur aslında.Netten mi aldın ?Canım benim kitaplar gelir mi kitapseçten,iptal etmezler değil mi? Bir yıllık kitap siparişimi vermiştim:26:

canım ucuzkıtapal.da var bir de gittigidiyor.da
gittigidiyor daha ucuza geliyor 2 kıtap bu 40 lira. ama temelden başladıgı için sevdim zaten herkes övüyor.
kitapların gelir ama sen ara söyle stokta olmayan kitabı istemiyorum, olanları gönderin diye.
ama temin edilebilirse bekle istersen.

Benim de kapak yapmak istediğim o kadar çok insan var ki canım,oh olsun dedim okurken
olacaklar inşallah canım :KK1:
bende erkek arkadaşım anlatırken kahkahalarla güldüm iyi yapmışsın dedim.
öğretmen kitapları var ya ondan bile vermemişler o kadar değersiz ücretli öğretmen gözlerinde :KK19:

bayramdan önce ne yapıyorlarmış:KK53:

tanıtım dersleri varmış ama bana demediler
ablamın kaynıyla aynı dershaneye gidiyoruz ona demişler
gitmek istemedim tanıtım derslerine de :KK24:
neyse kuzum geç olsun güç olması ne deyim :KK16:
Gözünaydın canım,darısı bizlere inşallah...

bende iyiyim bebiş pinekliyorum evde:KK14:

inşallah kuzum çok teşekkür ederim :KK16:
yakında buralar sorularla raporlarla dolacak inşallah :21:

canım ucuzkıtapal.da var bir de gittigidiyor.da
gittigidiyor daha ucuza geliyor 2 kıtap bu 40 lira. ama temelden başladıgı için sevdim zaten herkes övüyor.
kitapların gelir ama sen ara söyle stokta olmayan kitabı istemiyorum, olanları gönderin diye.
ama temin edilebilirse bekle istersen.

Bugün iki kere aradım canım.Stokta var ama daha yayınevi bize getirmedi dediler.Cümlesi çelişkiliydi.En geç haftaya gelir dedi ama bilmiyorum çok üzüldüm:26:Başıma hiç böyle bir şey gelmemişti.Senin kitapların tam gelmiş miydi,yoksa stokta olmayanı eksik mi gönderdiler

öğretmen kitapları var ya ondan bile vermemişler o kadar değersiz ücretli öğretmen gözlerinde :KK19:

Aynen öyle harekete geçmedik daha,bi şenlenir buralar offf tadından yenmez valla:KK16:

Bugün iki kere aradım canım.Stokta var ama daha yayınevi bize getirmedi dediler.Cümlesi çelişkiliydi.En geç haftaya gelir dedi ama bilmiyorum çok üzüldüm:26:Başıma hiç böyle bir şey gelmemişti.Senin kitapların tam gelmiş miydi,yoksa stokta olmayanı eksik mi gönderdiler

söylediler canım 1 kitabınız eksik diye ben de olanları gönderin dedim. 1 kıtap için 1 hafta bekledim bir de temin etmeyi ne kadar beklerdim
pek de sabırlı değilim hemen kavga etmeye meyilliyim :) o yüzden canım ama benim kargo da arastı. zaten arasta da böyle sorun çıkıyor geç oluyor falan.iyice sinir küpüne dönmüştüm.

Canım her şeyi para pul makam mevki sanan insanlar var.Öylelerine onların dilinden konuşmak gerekiyor.İnşallah hepimiz atanırız da kapaklar çoğalır:KK53:Şaka bir yana canım 2015'te genel seçim var ya inş.bu yılki gibi seneye de atama çok olur da gideriz:KK16:

söylediler canım 1 kitabınız eksik diye ben de olanları gönderin dedim. 1 kıtap için 1 hafta bekledim bir de temin etmeyi ne kadar beklerdim
pek de sabırlı değilim hemen kavga etmeye meyilliyim :) o yüzden canım ama benim kargo da arastı. zaten arasta da böyle sorun çıkıyor geç oluyor falan.iyice sinir küpüne dönmüştüm.

Ben de sabırlı değilim canım,bakalım önümüzdeki hafta ortasına kadar bekleyeyim o zaman temin edilmezse ben de senin gibi yaparım

canım ben maksimumkitap sitesinden almıştım Antrenmanlarla Matematik 2 set olarak

bugün Rize'ye kar yağmış kızlar
izlediniz mi haberlerde:18: geldi yine kış:KK1:

Evet geliyor yavaş yavaş burası da çok yağmurluydu polarımı çektim hemen:KK52: Regina hani herkesin yazdıklarını tek sayfada alıntılıyorsunuz ya canım nasıl yapıyorsunuz,cahilliğimi mazur gör:KK17:Ben yapamıyorum da

Evet geliyor yavaş yavaş burası da çok yağmurluydu polarımı çektim hemen:KK52: Regina hani herkesin yazdıklarını tek sayfada alıntılıyorsunuz ya canım nasıl yapıyorsunuz,cahilliğimi mazur gör:KK17:Ben yapamıyorum da

ne cahilli canım ben de bilmiyordum başlarda:KK1:
bak ''alıntı ile cevapla''nın hemen yanında siyah bir kutucuk var ya (nasıl bir anlatım şekli benimki bilmiyorum artık:KK9:)
ona tıkla alıntılamak istediklerini sonra konuya cevap vere tıkla hepsi alıntılanır.

Son düzenleme:

ne cahilli canım ben de bilmiyordum başlarda:KK1:
bak ''alıntı ile cevapla''nın hemen yanında siyah bir kutucuk var ya (nasıl bir anlatım şekli benimki bilmiyorum artık:KK9:)
ona tıkla alıntılamak istediklerini sonra konuya cevap vere tıkla hepsi alıntılanır.

oldu mu ne:KK52:sağol canım yaa:KK19:

oooo maraşlılar çogaldı da elbistana bekliyorum hepinizi malum merkezle aramız 2 buçuk saat :KK9: sen neredesin canı merkezdemi
merkezdeyim ,buraya geleli 10 ay olacak ,elbistanlı arkadaşım var,ben maraşlı değilim elbistanlıyım diyor:KK34::KK34:
eşimde konyalı hocam

bende selçuk eğitim mezunuyum

İnanç ve istek,inanın başarabilirsiniz..

bilmiyorum çok kararsızım,alan beni korkutuyor,malum 8 sene önce mezun oldum ,bir kırık bilgi kalmadı biyolojiyle ilgili
3 gündür ders çalışıyorum yemek ,çamaşır ,temizlik...ders derken çocukları ihmal ettim,
2 kuzum var tam çok ilgilenmem gereken çağdalar,yanlış anlamayın maddi ihtiyacım yok,eşimle hiç bu konulara girmeyiz alacağımı alırım sormam bile,
eşimden bu konuda desteğim yok ,sınav deyince tüyleri diken diken oluyor
galiba ben diplomalı ev hanımı olacağım ,oğlumun demesi ev annesi:1
size bu yolda başarılar diliyorum,rabbim gönlünüze göre versin,öğrencileri başında iyi birer öğretmen olmayı nasip etsin:KK3:

X