2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

7/24 mobilden ulaşabilirsin canım.:KK16::KK16: Biliyorsun ben senin başını çok sık ağrıtıyorum.:KK1::KK1:

bu baş ağrıtmaksa ben ağrımasını hep isterim canım senin tarafından:KK16:
ki ağrımıyor:KK1:

çok sağol canım varlığın yeter.

bu baş ağrıtmaksa ben ağrımasını hep isterim canım senin tarafından:KK16:
ki ağrımıyor:KK1:

çok sağol canım varlığın yeter.

Kuzum benim,iyi ki varsın,iyi ki varsınız.:KK16::KK16:

Ben yatıyorum,hasta olacağım galiba,dökülüyor her tarafım.:KK14: Mevsim geçişleri yaramıyor bana hiç.:KK19::KK19:

Yarın da dersanem var,erken kalkacağım.:KK55::KK55:

Öpüyorum hepinizi.:KK54::KK54:

Hala ben de istediğim düzeni oturtamadım malesef,hiç iyi örnek olamıyorum.:KK53::KK1:

slm kızlar :KK3: dersaneden sonra hiç çalışamadım odamı çalışabileceğim hale getirmek için yer değişikliği yaptım, ortalığı toplamışken üni kitaplarımın hepsini götürdüm geri dönüşüm kutusuna attım :KK53: oh canıma değsin kurtuldum:KK52: ama çok yoruldum yarın dersanem var herkese iyi uykular :KK54:
Yarın hepimiz için çoooooooooooooook güzel ve verimli geçer inşallah:KK16:

jokercim canım ben de geçen yıl 4.sınıftım. o tatlı heyecanı bilirim :KK12: hayırlı olsun ilk dersin şimdiden
kuzum ben de geçen yıl genellikle konu çalışırdım. çünkü bi temelim yoktu ve bi de ben konuyu çalışmadan sorusunu çözemeyenlerdenim. zaten konu çalışmadan çözersen de verim alamazsın
bence sen şu anda sorularını sadece konuyu pekiştirme amaçlı çöz. soru sayını kafana takma. mesela gelişimin ilk konusu çalıştın. o konuyla ilgili çıkmış sorulara bak ki zaten konu anlatımlı kitapta onlar oluyor. bi de konu soru testlerini çöz. ilk etabını konular bitene kadar bu şekilde yürüt kuzum.
daha sonra işte şubatta mı martta mı olur bilemiyorum. konuların yavaş yavaş bittiğinde kendine yeni soru bankaları al. bu kez sadece soru çöz. takıldığın yerleri de tekrar et.
bi süre sonra denemelere fln başlarsın canım. toparlarsın hepsini merak etme. bi de ara tatilini iyi değerlendir. o zaman okul olmadığı için daha rahat çalışırsın. mesela ara tatilde de anlayamadığın konulara ağırlık verirsin ki konu açısından için rahat etmiş olur :KK34:

ayşegülüm canım benim şubatta atama olursa sen kesin gidersin. ama olur mu muamma.. o yüzden üzülerek söylüyorum ama ben senin yerinde olsam ders çalışırdım kuzum. yine de sen garantiye al işini. çünkü ne yapacakları belli olmuyo. bu sefer Allah korusun şubatta sizden almazlarsa sonra çalışmadığın için pişman olursun. sen şimdilik hiç alım olmıcakmış gibi çalış. eğer alım olursa o zaman burda hep birlikte senin için halay çekicez :KK64::KK64::KK64::KK64:

kızlar ben de düğün için elbisemi almıştım. aslında hep beyaz istiyodum ama gelin hanım kızarmış. o gün bi kendi beyaz olsun istermiş. aman dedim hiç sorun çıkmasın beyaz almıyayım. o yüzden hiç istemesem de kırmızı aldım
hiç ayakkabı bulamıyodum. bugün de denk geldi ayakkabısını aldım. ohh kurtuldum başka iş yok artık :KK8:
dün de kuzenim geldi, hep birlikte 1 günde hallettik temizlik işini.
kısmetse 1 ekimde sahalardayım :KK55:

Elbisenin resmini koysan da görsek..Aaaa bu ne böyle hep ders hep ders mi olacak şimdiden:KK19:Biraz güncel,biraz dedikodu,biraz ordan burdan yapalım yani:KK52:Açılalım ayol..Sedefim koy bacım resmini elbisenin hatta giy de koy gözümüz gönlümüz açılsın:KK54:Kafayı yedik yok şubattı yok dersaneydi yok kaynaktı:KK43:

Renginim noldu yavrum ya??Sıkma canını lütfen,takmamaya çalış en azından kıyamam sana ben:KK43:

Renginim noldu yavrum ya??Sıkma canını lütfen,takmamaya çalış en azından kıyamam sana ben:KK43:

bir atansaydık hayırlısıyla kuzum
her şey düzelecek inşallah öyle:KK31:sen çalışmaya başladın mı?
ücretli oldu mu

bir atansaydık hayırlısıyla kuzum
her şey düzelecek inşallah öyle:KK31:sen çalışmaya başladın mı?
ücretli oldu mu

Yok anacım daha başlamadım,keyfim ne zaman yeterse:KK14:Ücretlide onaylandı başvurum ama hala okulum belli olmadı onların da keyifleri yetince haber edecekler heralde,bugun yarın başlarım heralde kuzum ya bilmiyorum,biraz açılaydım moral olaydı iyiydi kısa zamanda başlayacagım derse de allahın izniyle..

monam dershane yaramış sana kuzum :KK19:
rengişim canını sıkma hiçbir şey için canım benim :KK54:

Yok anacım daha başlamadım,keyfim ne zaman yeterse:KK14:Ücretlide onaylandı başvurum ama hala okulum belli olmadı onların da keyifleri yetince haber edecekler heralde,bugun yarın başlarım heralde kuzum ya bilmiyorum,biraz açılaydım moral olaydı iyiydi kısa zamanda başlayacagım derse de allahın izniyle..
tamam canım en kısa zamanda toparlanırsın inşallah:KK54:
monam dershane yaramış sana kuzum :KK19:
rengişim canını sıkma hiçbir şey için canım benim :KK54:
ikizim benim cok sağol, iyi ki sizler varsınız:KK54:
Şu atanma işi o kadar çok şeye gebe ki aslında..Birçok anahtar var elinde açılası kapılar var..Çok iyi anlıyorum seni..

damdan düşenin halinden damdan düşen anlar:KK14:

Son düzenleme:
En çok nereye atanmak isterdiniz kızlar? İçimde bir karadeniz aşkı var ki sönmek bilmiyor :85:

En çok nereye atanmak isterdiniz kızlar? İçimde bir karadeniz aşkı var ki sönmek bilmiyor :85:

ben hep Eskişehir'i istedim ama sevgilim Erzurum'a atandı. benim aklımda o kadar doğu yoktu hiç ama şuan oraya atanmak isterdim.:KK31:

İnşallah gönlümüzdeki olur kızlar. Benim sevdiğim burada ama ben yıllardır karadeniz istiyorum. Üniversite de hep istedim ama nasip Akdeniz olmuştu

X