2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Birincisi Hakan Dedenin çıkarmış olduğu soru bankası,çok övüldü ama almadım,bilmiyorum.Datanın tarih ve anayasa kitaplarını geçen yıl almıştım.Tarihini sevdim ama anayasası beni boğdu.Geçen yıl dershane yediiklimin gkgy setini verdi.Tarihi çok yüzeysel ama diğerleri güzeldi.Datanın kralkızı serisini hiç almadım bilmiyorum:nazar:

Tamam canımm çok teşekkür ederim :KK19:
Peki tarih anayasa coğrafya dan önerebileceğin soru bankası + tarihi sevdirecek konu anlatımlı kitap önerebilir misin?
Yediiklimin keyifli tarih konu anlatımını çok öneriyorlar alsam mı acaba :44:

Yaa :KK5: iyi ki söyledin canım
Peki önerebileceğin tarih soru bankası var mı?

Canım ya önerebileceğim tarih soru bankası yok.Çünkü geçen sene 2011 Uzmankariyer gk-gy modüler setle, soru bankaları ve gazetelerden topladığım ihtiyaç soru bankalarıyla çalışmıştım. Uzmankariyeri hiç beğenmemiştim.Bana hiç hitap etmedi açıkçası. Bu sene ise netten ve buradaki arkadaşlardan tavsiye alıp yayınevlerinin sitelerini inceleyerek Data Tarih soru bankasını almaya karar verdim.Geçen seneki soru bankasının iyi olduğunu duymuştum. Bir de şuna bakarak en azından bir fikir edinebilirsin:

http://www.kpssbizdensorulur.com/pdf/tarih_soru.pdf

Kızlar size birkaç kitap soracağım bilgisi olanlar beni aydınlatın lütfen ona göre bu akşam sipariş vermeyi düşünüyorum kitapsec.com dan çok heveslendim :KK52::KK76:

2013 KPSS Tarih Çözümlü Soru Bankası (Balyoz Serisi) HD Yayınları
2014 KPSS Tarih Soru - Cevap Data Yayınları
2014 KPSS Genel Kültür Genel Yetenek Konu Anlatımlı Modüler Set Yediiklim Yayınları
2013 KPSS Genel Kültür KPSS`nin İlacı İhtiyaç Yayınları
2013 KPSS Keyifli Tarih Konu Anlatımlı Yediiklim Yayınları
2014 KPSS Anayasa Soru Bankası Data Yayınları
2014 KPSS Tarih Kral Kızı Serisi Konu Anlatımlı Data Yayınları
yediiklimin keyifli tarihi ben de var canım güzel bir kitap rengarenk insanın çalışası geliyo ama tek bir kötü yanı var kitap her sayfa çevirişte dağılıyo bnm kitap yaprak teste döndü mesela:KK1:
kpss nin ilacı dediğin böle hap kutusu gibi ve çok güzel bana da hediye olarak geldi ihtiyacın gk-gy konu anlatımlılarını almıştım da ama yararlı birşey tekrar yapma açısından:KK34:

MERABALAR
bende bu sene sınava girip girmeme konusnda kararsız bir biyolooji öğretmeniyim(sözde) uzun zaman önce mezun oldum
2012 kpss hüsranla sonuçlandı malesef,ev hanımıyım 2 çocuğum var,dersaneye gidemem evde çalışmam lazım,içinizden nasıl başarabilirki derseniz haklısınız,ama içimdeki öğretmenlik sevdasını atamıyorum
bu başlığı görünce yazmak istedim azim ve buradaki güzel paylaşımlarla neden olmasın dedim ,

Kızlar size birkaç kitap soracağım bilgisi olanlar beni aydınlatın lütfen ona göre bu akşam sipariş vermeyi düşünüyorum kitapsec.com dan çok heveslendim :KK52::KK76:

2013 KPSS Tarih Çözümlü Soru Bankası (Balyoz Serisi) HD Yayınları
2014 KPSS Tarih Soru - Cevap Data Yayınları
2014 KPSS Genel Kültür Genel Yetenek Konu Anlatımlı Modüler Set Yediiklim Yayınları
2013 KPSS Genel Kültür KPSS`nin İlacı İhtiyaç Yayınları
2013 KPSS Keyifli Tarih Konu Anlatımlı Yediiklim Yayınları
2014 KPSS Anayasa Soru Bankası Data Yayınları
2014 KPSS Tarih Kral Kızı Serisi Konu Anlatımlı Data Yayınları

data anayasa soru bankası bende vardı kaliteliydi soruları
kpss nin ilacı da böyle küçük küçük kartlar.onlarda faydalı oluyo
cebine koy çarşıda pazarda çıkar çıkar bak :KK1:

MERABALAR
bende bu sene sınava girip girmeme konusnda kararsız bir biyolooji öğretmeniyim(sözde) uzun zaman önce mezun oldum
2012 kpss hüsranla sonuçlandı malesef,ev hanımıyım 2 çocuğum var,dersaneye gidemem evde çalışmam lazım,içinizden nasıl başarabilirki derseniz haklısınız,ama içimdeki öğretmenlik sevdasını atamıyorum
bu başlığı görünce yazmak istedim azim ve buradaki güzel paylaşımlarla neden olmasın dedim ,

bu arada aranızda biyolojici varmı,syflar çok uzun okuyamadım

hoşgeldin zeynep :KK3:
burda hep birlikte çalışıp başarıcaz inşallah :KK34:
biyolojici var tabi şubatta atanacak inşallah :KK16::KK16:

data anayasa soru bankası bende vardı kaliteliydi soruları
kpss nin ilacı da böyle küçük küçük kartlar.onlarda faydalı oluyo
cebine koy çarşıda pazarda çıkar çıkar bak :KK1:

hoşgeldin zeynep :KK3:
burda hep birlikte çalışıp başarıcaz inşallah :KK34:
biyolojici var tabi şubatta atanacak inşallah :KK16::KK16:

hoşbulduk sağol
inşallah atanır ,ne güzel darısı bize
alana hangi kaynaktan çalıştığını soracaktım benim için alan sınavı zor olacak malum eski mezunlardanım
bende tam gaz türkçeyle başlıyım,elimdeki kitaplar 2012 onlarla idare edrim yenileri alana kadar

Tamam canımm çok teşekkür ederim :KK19:
Peki tarih anayasa coğrafya dan önerebileceğin soru bankası + tarihi sevdirecek konu anlatımlı kitap önerebilir misin?
Yediiklimin keyifli tarih konu anlatımını çok öneriyorlar alsam mı acaba :44:

Senin bölümün ne canım:26: Eğer temelin yoksa,çalışmaya yeni başlıyorsan Data'nın tarihini alma.Çok güzel bir yayın ama ayrıntı çok sıkılabilirsin.Yediiklimin keyifli tarih konu anlatımını bilmiyorum ama eğlenceli bir anlatımı olabilir.Soru bankası olarak çözümlü olanlardan almanı tavsiye ederim.Hem çözer hem de öğrenirsin.Sonrasında cevaplı olanlardan çözersin.Büyük yayınların herhangi birinin çözümlüsüyle başla bence.

MERABALAR

Neden başaramayasın ki hocam,çalışınca olur:KK12:Hoşgeldin aramıza:KK3:

hoşbulduk sağol
inşallah atanır ,ne güzel darısı bize
alana hangi kaynaktan çalıştığını soracaktım benim için alan sınavı zor olacak malum eski mezunlardanım
bende tam gaz türkçeyle başlıyım,elimdeki kitaplar 2012 onlarla idare edrim yenileri alana kadar

kolay gelsin hocam
alan sınavı bizim içinde zordu :KK31:
yeni alan kitaplarının çıkmasını bekleyin bence
elimizdekiler aceleyle hazırlanmış kitaplar :KK34:

yeni gelenler hoş gelmiş:KK3:

pirayee pirayee nerelerdesin sen bakim:KK15: hiç yazmıyorsun:KK19:

sedefim yüreği güzel arkadaşım elbet bizleri de bekleyen mutluluklar var kuzuumm:KK19:
ben senin bu sene dershaneye gitmeden de kpss ye hakkıyla hazırlanacağına çok eminim
dershane seni sadece evden uzaklaştırmak açısından iyi olurdu
ama dershaneye gitmenin sana bir şey katmayacağını düşünüyorsan gitme kuzum
ama mutlaka denemelerine yazıl dershanenin canım :KK34:
inşallah tubim hepimiz için :KK16:
denemelerini istiyorum ama dışardan öğrenciye izin vermiyolarmış. çok saçma.. bakalım bi kez konuşucam.

o çocuğun aklındaki neydi niye böyle yaptı artık Allah bilir canım. ama böyle olaylar yok değil. insanlar vicdanlı değil eskisi gibi.

hepimiz için her şeyin hayırlısı olsun kuzum inşallah.
ben de antremanlarla matemetik alcağım da bir ucuzkitapal.da bir de gitti gidiyorda var. başka kitaplar da alacaktım ama onlar da ucuzkitapal.da yok.:KK25:
puff biraz daha bakınayım:97:[/U]
evet bdv de okuduklarıma da çok üzülüyorum. insanlarda vicdan diye bişey kalmamış
Allah sabır versin arkadaşına.
evet öyle biri o sitede biri başka sitede olunca da olmuyor kuzum. hadi 2013 neyse de 2014 kitapları da çok çabuk bitmiş. ne zaman stoğa gelcek kim bilir?
Canım Data'nın tarih A'dan Z'ye konu anlatımlı kitabı, tarih soru bankası ve anayasa konu anlatımlıları piyasaya çıkmadı henüz ama haftaya pazara kadar çıkacakmış öyle okumuştum bir yerde. Data'nın coğrafya soru bankası kitapseçte bitmiş.Ben de oradan alacaktım orada bulamayınca avantaj kitaptan sipariş verdim.Bilmiyorum avantaj kitabın sitesi iyi bir site mi :44:ama netten iyi olduğunu duyduğum için sipariş verdim. Sen de Data'nın coğrafya soru bankasını istersen oradan alabilirsin canım. Bana avantaj kitabın sitesi de uygun geldi.Hem 30 tl ve üzerinde kargo ücretsiz.Bakalım benim kitaplar kaç günde gelecek?İnşallah çabuk gelir.

canım sağol önerdiğin için. evet baktım orada coğrafya var ama ben kapıda ödeme ile aldığım için bi kerette hepsi aynı yerden olsun istedim. çünkü data tarihi de bir an önce almam lazım. bu sefer geriye bi o kalıcak. biraz daha bekliyeyim. olmadı dediğin gibi yapıcam canım.
inşallah çabuk gelir kuzum.

anladım,:18:benim için zor olacak,
2014 yayınlarının çoğu çıkmış hangisini almayı düşünüyorsunuz,araştırmalarıma göre en çok ihtiyaç öneriliyor

ben datadan çalıştım ama memnun kalmadım :KK50:
herkes bir şeyler diyor hocam :26:
ben bu sene ne kadar alan kitabı varsa almayı düşünüyorum :KK34:

kızlar ek atamada dine 2bin küsür kontnjan verildi ya
o kontenjandan sadece 528i dolmuş
yani hala 2 bin küsür açık kontenjan var
zorla atayacaklar ama atayamıyorlar da. bu yzden yakında baraj 30 falan olursa şaşmayın:KK14:

X