Düğün 2013 izmir gelinleri

saol cnm bnm . dgun salonu nun kendı paketı ıcersındeymıs aslında palyoca cıkarsan daaynı fıyat cıkrmasnda aslında bı yandan ıyı cocukları en azından pıstten alırsa aılelerı de bol bol eglenır benım ıcın sıkıntı yok gercı cocuk forever bnım ıcın cok severım pıtırcıkları ben :KK70:

Ben beğendim palyaço fikrini canım, süper olmuş bence...Her ne kadar sevsek de çocukları, yerli yersiz ortalıkta koşuşturup, oyun parkına çeviriyorlar bazen düğünleri, o yüzden iyi olmuş, boşver...

ok canım tarihleri de sorcam, başka randevu alan gelin var mı diye çünkü..bol sülaleli 50 kişilik düğün alayına denk gelmeyelim de bi de ıyyy :))

Doğru söylüyorsu canım valla, organizasyonun süper:KK9: Tek gelin olsak bari:44:

estf..zaten gidip sorucaktım, fazladan bişey yaptım sayılmaz yani :)) valla işte bunlar şans işleri biraz.. benimki cuma olduğundan pek endişeli değilim de (yine de şansa bakar tabi) özellikle haftasonu olanları sorucam.. :KK53:

Canım son bir ay kala kuaför geç olmasın sonraaa:KK53:

cılekben buarada ozel mesjını okudum ama cevap atamadım malum daha toyum burda özel mesaj atamıom tamm cnm ben bı konusayım senın esının ısmını verıım daha detaylı konusuruz saol cnm tes ederım ılgın ıcın . kızlr ben ısten cıkıom bırazdan optum hepınızı yıne yazarım toplu olarak ben sıze yarın gelınlık bakcam gbıyım buarada onunla da ılgılı konusurz cnmlar kendınıze ıyı bakınnnn

cılekben buarada ozel mesjını okudum ama cevap atamadım malum daha toyum burda özel mesaj atamıom tamm cnm ben bı konusayım senın esının ısmını verıım daha detaylı konusuruz saol cnm tes ederım ılgın ıcın . kızlr ben ısten cıkıom bırazdan optum hepınızı yıne yazarım toplu olarak ben sıze yarın gelınlık bakcam gbıyım buarada onunla da ılgılı konusurz cnmlar kendınıze ıyı bakınnnn

Söylediğim fiyatın altında verirse sesini çıkarmazsın da, daha yüksek söylerse bizim fiyatı ve adımızı ver, arkadaşlarıma bu fiyata yapıyormuşsun diye... Nişanlım iyi pazarlıkçıdır çünkü, bu fiyata indirtmiş, kazıklanma diye söyledim:KK53:

Serdam bu tepe restaurant nerde canım? Bizde düğün mekanı bakıyoruz bu ara.

Bugün nişanlım ve annesi Buca Atlı Spora gitmişler.

350 kişi yemeksiz 7.500 demişler, kokteyl kişi başı 40 tl, yemekli olursa kişi başı 60 tl ve ben lake sandalye istediğim içinde kişi başı 3 tl fark alıyor. Yani 7.500 oluyor bize 8 buçuk milyar.

Bu arada bagetchi kuaför listene beni de ekle bende varım. İbrahim&İbrahim düşünüyorum görüşürsen detayları bekliyorum. Birazdan çıkıyorum kızlar mesaim bitiyor. Yarın da sabahtan olurum ama öğleden sonra burda olamam yer bakmaya gidiyoruz.

Birde müsait olduğumda albüm yapacağım ya da isteyenlerle faceten arkadaş olabilirim özel mesajla ad soyad bildirebilirim.

Hadi hayırlısı canım,
Senin kuaför vs hazırlıklarından ne haber peki??
Teşşekkür ederim.
Kuaför işini de, Urlada halettecem herhalde, çok araştırmadım ama yaz başından beri gittiğim kuaförden memnunum. İstanbuldaymış öncesinde. Yazın vaklı bir model yaptırdım, bir arkadaşın düğünü için çok hoşuma gitti. Öyle dönem saçları, kıyafetleri hoşuma gidiyor. İstediğim gibi bir gelinlik bulup da alabilirsem eğer, öyle bir model yaptırabilirim.

Benim gelinliğimde eğer hazır almazda diktirirsem San Patrick Aries modeli olacak. Sisters diker diye düşünüyorum.

ne kadara mal oluyor canım direkt dikimlerde:KK17:birde satın mı alıcaksın yoksa kiralık mı olucak seninki model çok güzel bu arada :KK34:

Evet, yarın bornovadaki kuaförlere fiyat sormaya gidicem..var mı başka kuaför arayan..ne kadar çok gelin o kadar düşük fiyat..şu an kendim dahil 3 gelin üzerinden fiyat alıcam..halen kuaför bulamayan ve arayan varsa, yarın sabaha kadar yazsın buraya..11 gibi çıkcam evden..ona göre konuşayım kuaförlerle :KK53:

benim için de sorabilir misin canım ya:KK14:çok mutlu olurum valla:KK34:

kuzum85 düğün tarihin neydi canım? özelden veya burdan belirtirsen iyi olur,tarihleri de sorucam çünkü o tarihte başka gelin veya program var mı diye.. :KK53:

tamam eski sayfalara bakınca gördüm canım 22 haziran sanırım..tamamdır 6 ettik..hadi hayırlısı..:KK53:

tamam eski sayfalara bakınca gördüm canım 22 haziran sanırım..tamamdır 6 ettik..hadi hayırlısı..:KK53:

Kızlar benimde hayırlısıyla 25ağustosta ama kına gecesi için istediğim orkestrayı bulamadım başka orkestraya buldum 22ağustosta 2gün ara var siz ne yaptınız kına gecesini

ne kadara mal oluyor canım direkt dikimlerde:KK17:birde satın mı alıcaksın yoksa kiralık mı olucak seninki model çok güzel bu arada :KK34:

Sister's a fotoğrafları götürüp soracağım canım ne kadara dikerler bana bu gelinliği çünkü her yeri dantel değil çok isteyeceklerini sanmıyorum. Bu arada kiralamayacağım canım ya diktireceğim ya da benzer hoşuma giden bir model olursa satın alacağım.

X