2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

biberon aliyormu bebegin benim kizimla hemen hemen ayni kilosu 4aylikken yavastan 4.5 aylikken tamamen basla dedi doktor e
ben devam sutunu cicibebeyle karistirip yediriyorum az yiyo ama ilk kizim ek gidayi sevmisti guzel yiyordu lakin ek gida cok kilo yapmiyor suan icimde bi korku var ek gidayi sevecekmi diye

ilk 2 ay istahi iidi 1 kilodan fazla kilo aldi her ay bu ay hasta oldu her yedigini kustu duzeldi ama istah gitti 3. ayda sadece 200 gr aldi bi tanidigin bebegi oldu yemiyo diye agliyordum benim kizimin kalbi delik ben bile sukrediyorum deyince sukur demeye basladim ilk kizimin defterine baktim istanbuldaki doktor gayet saglikli diyodu anne sutu veriyordum 6 aylikken 7.5 kiloymus hicte minik durmuyodu canlari sag olsun yeterki ablasi gibi annecim askim desin yeter

masallah uykusu ii demekki annesi bence sorun gece gunduzu karistirmasi gunduz 2 saat uyusun uyandir gezdir bi sure sonra yine uyusun ben istedigi kadar uyutuyorum aksam salona aliyorum uzun sure uyanik tutuyoruz mesela aksam 8 den sonra uyku yok bizimle 12 gibi uyuyor

kızlar siizn bebişlerde tv ye bakıyormu ? onun karşısında çırpınıyo

beniö kızım kucakta durmayı çok seviyor. ana kucağındayken beni gördüğünde çırpınmaya başlaıyor. elleri ayakları hop hop :)))
tv ye bakarkende aynısını yapıyor onları görünce çırpınıyor kucak istiyor onlardanda galiba bende gülüyorum o hareketlerine :)))))))))))

geçmiş olsun canım. dünden beri bende gripim bebeğime geçecek diye çok korkuyorum. şimdiden hapşurmaya başladı (((((
gecede burnu tıkandı 2-3 kez

geçmiş olsun canım. dünden beri bende gripim bebeğime geçecek diye çok korkuyorum. şimdiden hapşurmaya başladı (((((
gecede burnu tıkandı 2-3 kez

Canım dikkat et maske felan kullan salgın var çünkü hemen gecebilir. Hastaneler tıklım tıklım dolu hep aynı şikayetten dikkat et gecmesn yavruya.

bızım capağımız gecmemıştı dr damla verdı bırde hergun göz kanallarının acılması ıcın masaj onerdı.şukur ıyı sımdı ama arada gözyaşı akıyo nedense o gozunden
bende kızımla bolbol konuşuyorum onu guldurmeye çalışıyorum. çıngırak aldım pek dıkkatını cekmedı.yılbaşı ağacı aldık ışıklı o dıkkatını cekıyo guluyo felan

benimkide 5000 kg idi senin bebiş benimkinden büyükmüydü hatırlayamadım
sıkma canını canları sağolsun

dönme egzersizi nasıl oluyo ?
bende kol bacaklarıyla hareket ettiriyorum
oyun halıısnı almadım ben almak gerekirmi acaba

aynen cnm
bizdede sorun çıktı kalbinde bakalım 6. yada 7.ayda kontrol var inşallah kapanmıştır
dualarınızı esirgemeyin kızlar

dönme egzersizi nasıl oluyo ?
bende kol bacaklarıyla hareket ettiriyorum
oyun halıısnı almadım ben almak gerekirmi acaba

Bebegin dönüyormuş gibi hareket ettiriyorsun yani senin yardımınla dönüyor destekliyosun bi süre sonra kendi alışıyor belki dönecegi vardı döndü ben hareketlere bagladım :) oyun halısı çok güzel biz çok begendk intten sipariş verdik ama içimize sindi. İlla olması gereken birsey değil ama birseylere uzanıp tutmaya alışıyor bide yerde yatıp vakit geciriyordu bu arada eglensin istedim canm

benimkide 5000 kg idi senin bebiş benimkinden büyükmüydü hatırlayamadım
sıkma canını canları sağolsun
canım benım kızım neredeyse 3 bucuk aylık olacak 8 eylul dogumlu
senınkı kac aylık

bıberon sevmıyor pekı cıcıbebeyı sımdı nekadar vereyım olcu verırımısın bana

canım benım kızım neredeyse 3 bucuk aylık olacak 8 eylul dogumlu
senınkı kac aylık

bıberon sevmıyor pekı cıcıbebeyı sımdı nekadar vereyım olcu verırımısın bana

valla kasikla sut yedirmek mesele e katiyida yutamiyor 30cc mamayi bile icirmek kasikla zor ben 1 cicibebey sicak suyla islatip catalla eziyorum biberondada 30 cc mama hazirliyorum 1 kasiktan biraz fazla mamayi koyuyorum cicibebeyle karistirip kasikla veriyorum yine sulu oluyo ama sut kadar degil ilk kizim 4 ayini gecmisti 4.5 aylik filandi 3 4 cicibebeyi suyla ezip 3 kasik mama koyup kafama gore kivamini ayarlayip istedigi kadar yediriyordum biraz daha kati oluyordu hem cicibebe yiyor hem 90 cc mama icmis oluyordu

kızlar ya bırşey soracağım.hepınız ıkışer tanemı beşık aldınız.şimdi şöyle kı ben kızıma oyun parkuru şeklınde olan beşikten aldım.bu yatak odamızda duruyo.oda yapmadım çunku bensız yatmasını ıstemıyorum daha cok kuçuk.uyanınca halıyle salona gecıyoruz ve ben koltuk takımının cekyatını açmak zorunda kalıyorum olursa düşmesın felan dıye. şimdi dıyorumkı keşke bırde mini salanan beşiklerden alsaymışım salona koysaymışım. o zaman aklıma gelmedı.şimdi rahatsız oluyorum salon dağınık duruyo.şimdi alsam nasıp olursa emeklemeye başladığında beşikte durmak ıstemez boşu boşuna 150 tl vermek ıstemıyorum.e yatak odasındakı beşiği hergun salona taşıyamam buyuk çunku
sızler naptınız 2 ayrı beşikmı aldınız

kısslar nasılsınız fırsat bulup gıremıyorum kızım sabah 7 de kalkıo aksam 9 a kadr 1 saat uyuyo en fazla ne ev işi ne yemek esim gelene kadr yapamıyorum 3ay 8gunluk oldk 3 aylık kontrolde 6800 65 cm boyu vrdı.bana gulmeın ama diş cıkarıyo kızım cok erken genetık galıba halamn ogluda 3aylıkkn cıkarms dişini.bıde yuzustu donuyo yanlız bırakamıom kuzum damak acısına ne bulduysa ısırıo agzı cesm gıbı akıyo diş kaşıyıcıları da tutup agzına goturmıyo sureklı huysuz cok uzuluorum bu halıne.sızlerde durumlar ne vallahı coook ozledım hepınızı

Ben küçük aldırmıştım odasını ayırınca büyük alıcam gayet kullanışlı taşıyabiliyorum odadan odaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…