2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

2 gündürde biberon almıyor sanki yeni alışır gibi
illa ayağımda sallar pozisyonda iken alıyor
o inat ediyor ben inatediyrum kucağımda beslemek için ama ağlıyor bu seferde uyuyor
bu düzeni onlarmı bizmi kuruyoruz bazen almaıyorum
az yine aynısı oldu ağladı ağladı kucağımda içmedi
ayağımda sallar pozisyonda hepsini içti bende bundan vaz geçirmek istiyorum ama o galip geliyor

kızlar siizn bebişlerde tv ye bakıyormu ? onun karşısında çırpınıyo

Benim oğluşumda bakıyor televizyona bende çok nadir açıyorum izleyeceksede planet çocukda leliko var onu çok seviyo müziğinde gülüyo falan kv açıyo müge anlıyı eşimde bende söyledik onu açtığında seyrettirme diye,kimse anne baba kadar dikkat etmiyor işte

bende ızlıyorum Muge Anlıyı seyretse nolcakkı henuz bırkaç aylıklar zaten. zaten bırkaç bakıp çevırıyolar kafalarını anlamıyolarkı...

Evet kızlar 5 günün sonunda kızımda hiçbir iyileşme olmayınca dahada kötü olunca dün tekrar doktora gittik kan tahlili yapıldı ve sonuç grip+kanda iltihap 3 günlük igne tedavisi,nefes açıcı şurup ve asiste devam.. Rabbim şifa versin kuzuma.. Emme isteksizliği hala aynı. Burnu genzi tıkalı oldugu için ememiyormus

Geçmiş olsun, Allah şifa versin miniğine...

Kullandığın bezle bebegin rahat etmediği için açinca yapıyodur benimde öyleydi bezini degistirdim sorunumuz kalmadı

canm ben bebelacn sütlü prinçlisini aldım orda tarfı var ama benm kızım 120ml bıanda yemez 60ml mamayı zorla yıyo kavga ederek:) iştahsz bı bebek benm sütüm olmadı 1ay zorla aktı oda 10 ml .artmadı ben cıvık veriyorm kasıkla vernce haff koyu yutarken kusar gıbı yapıyo daha bılmıyo katı gıdayı.benm bebegm çiğ tüketemiyo pirinç ununu.illa pişicek.2tatlı kasıgı sütlü pirinçliyi az su ile biraz pişir.60 yada 90ml ne kadar yiyorsa kaynamış suya biberonuna ekle verdiğin mamadanda 1 veya 2 kaşık koy.ölçüsünü bebeğinn ay ına göre belirle.normalde 60ml.suya 3kaşık mama konuyo aptamile.içine pirinçli koyunca orarnın sen ayarla.çokta iyi yiyo tokda tutyo

canım bence 1 ay daha bekle verme daha erken hem 1 ay sonra bıle 1-2 kasıkla başlıcan zaten once tattırmalık bunye 1 aya kadar bıraz daha kendını toparlamıs olur sımdılık erken

bu arada hero baby alma.bizi dr tavsıye etmedi çikolatadan gelme bı marka dedi en iyi katkısız olan mamaları söyledi bende bebelacın pirinçlisini ilk denedm aptamlde olabilirdi tabi

benim kizimda bi anda istahsizlasti doktor 4 saat arayla besle aciksin dedi basta 100 cc icer doyardi simdi anca 60 iciyor onuda zorla kucakta hoplaya ziplaya

kac cc iciyo sallarken benimkide ilk andan baslamama ragmen istemiyo biberon zorla 4 saat ac kaldi 30 cc icti kryfi yerinde

arkadasimin kizi 4 aylik nerdeyse 1 aydir masallah 170 cc yi cuk cuk iciyo 8 .300 kilosu az verince yikiyo ortaligi benimkide cok nazli 60 icince seviniyoruz ama kilosuda gelisimide ii dedi doktor

slm kizlar;
benimde bebeğim 3.5 aylık oldu...doğduğu günden berı uyku sorunu yaşıyo...ılk önceleri gaz sancıları vardı cok ağlıoyrdu...bır türlü derın uykuya gecemıyo...15-20 dk uykularla uyuyo...uykuya geçmekte çok zorlanıyo...bi gün işe yarayan yöntem 2.gün işe yaramıyo...napacağımı şaşırdım....gece uyuyamıyo....gündüz uyanmıyo....bide 2 gündür gözü kızardı çapak oldu...bu konularda önerilerinizi bekliyorum.....

arkadasimin kizi 4 aylik nerdeyse 1 aydir masallah 170 cc yi cuk cuk iciyo 8 .300 kilosu az verince yikiyo ortaligi benimkide cok nazli 60 icince seviniyoruz ama kilosuda gelisimide ii dedi doktor

yok canım ya o cukcuk hiç olmadı bizde
bizde birde kilo sorunu var ayda 500 gr alıyor
60 cc alıyo benimkide o da dediğim gibi sallayarak ağlayarak
şu 2 -3 gündürde günde bir kez kusuyo olduğu gibi mamayı değiştirdim ondan olabilirmi
ahhh şu mama olayı öyle üzüyoki beni emzirseydim hiç bu sorunlar olmayacaktı
yinede çok şükür

cnm benim tek gözüde çapaklanmıştı çayla sildim geçeceğimi vardı bilmiyorum ama işe yaradı
annem üşütmüştür demişti

geçmiş osun cnm rabbim korusun

Sagol canım. Birsey sormak istiyorum kızlar bebişlerinizle nasıl vakit geciriyorsunuz. Ben konusuyorum sürekli kollarına bacaklarına hareket yaptırıyorum. Bi haftadır dönme egZersizi yaptık dünden beri kendi kendine dönebiliyor :) bide oyun halısı aldım onunla kendi vakit geciriyor baska neler yapabilirim ? Sizler neler yapıyorsunuz

cok gecmis olsun erken tanida devami mumkun ve duzelir ins uzulme idrar yolu enfeksiyonumu gecirdide bakildi ultrasonla

haklısın isterlerse yiyolar

cnm geçmiş olsun nasıl anladılar , senin bi şikaytein varmıydıki
üzülme vardır bi çaresi inşallah

allah razı olsun kızlar
uzayan sarılıgı vardı tum tahlıller yapılmıs fakat bobreklere bakılmamıstı o esnada bunlarda ortaya cıktı
bu arada bugunde saglık ocagına gıttık
600 grm almıs dr uzerını cıkarmadan tarttı kalın gıydrmıstım
suan 5600
gene canım sıkıldı kılo alması ıcın ek bıseyler vermek ıstıyorum onerınız varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…