2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Sancin kacta cikti eger annenin gelme kalma firsati sinirli degilse bence cagir yanina.gecen hafta usg ye girdiysen ondan usg ye almamis olabilir.benimkide oyle yaptiydi cunku.

canım sancının biri 50-75 arası, diğeri de 50 gibi çıkmış,bunlar daha az dedi dr, ama çatıyı muayene edince oo senin doğum başlamış dedi yani onu da sabırsızlandırdı gibi oldu usg ye de 20 gün önce girmiştim en son canım.annem de ankaarada ben manisadayım,babam ve erkek kardeşim çalışıyo onların yemeği ütüsü o yüzden de hemen çağırmaya kıyamıyorum yani ne biliim bikaç gün sonra dedik ama bakalım burası da otobüsle 8 saat yani ha deyince gelemiyor, ben ona da nası benm hastane çantası hazır onun da yolculuk çantasını hazırlattım alıp çıkacak

ozaman bidahaki kontrolune kadar bekle doktorun nst bakalkm ne diyecek.bu arada suyun falan dogum baslarsA kismet diyivercen artik

Kizlarrrr bu suni beni öldürdü 2,5 cm daha ((
o serumla yurumek mumkunmu bilmiyorum ama rabbim yar ve yardimcin olsun.

senin bebeğin eli kulağında ya bence annen gelsin. ankaradan manisaya ha diyince araç bulamayabilir (bende manisada oturuyorum ). hangi hastaneye gidiyorsun merak ettimm

Kizlar bugün sata göre 41+3tuk ve ben spinal sezeryanla kızımı kucağıma aldim doktor en fazla 3800 bekliyordu ama 4150 54cm doğdu ikimiz de cok iyiyiz cok şükür Rabbim herkese tattirsin bu duyguyu

Kizlar bugün sata göre 41+3tuk ve ben spinal sezeryanla kızımı kucağıma aldim doktor en fazla 3800 bekliyordu ama 4150 54cm doğdu ikimiz de cok iyiyiz cok şükür Rabbim herkese tattirsin bu duyguyu

Gözün aydın canımm maşallah kızına da tombiş tombiş Darısı bizim gibi bekleyenlere olsun inşallah

gozunaydjnn bir annemiz daha mucizesine kavustu ne guzel

İyiyim canım doktor 41. haftayı bekleyecek ama sonrası için ne yapacak bilmiyorum yarın gideceğim kontrole
Sen nasılsın benden önce mi doğuracan yoksa
Ayagima tas takilsa dogum belirtisi mi diye dusunuyorum bugun ishal olmusum ona bile seviniyom yav..askerler gibi safak sayiyoruz resmn

Son düzenleme:
Kızlar bir dua öğrendim sancı sırasında okunması doğumu kolaylaştırıyormuş. Normal doğum yapmayı düşünen annelere faydası olur İnşallah.

80 / ABESE - 20.ayet Summes sebîle yesserah(yesserahu). Sonra yolu ona kolaylaştırdı.

Son düzenleme:
senin bebeğin eli kulağında ya bence annen gelsin. ankaradan manisaya ha diyince araç bulamayabilir (bende manisada oturuyorum ). hangi hastaneye gidiyorsun merak ettimm

geçen de ben sana yazmıştım canım senin manisada olduğunu görmüştüm doğum bilgilerinden, ben vatan un,versal gidiyorum canım Süleyman bey e sen nereye gidiyorsun? annem için de artık eşim de gelsin diye ısrar ediyor o da şehir dışına çıkacak işi var anneme emanet edecek beni, bakalım artık gelir sanırım annem de

kızlar birşey dikkatimi çekti normali bekleyenler ya erken doğurdu ya da 40 haftayı doldurdu.38. haftalarda normal doğum yapan olmadı diye hatırlıyorum. bekliycez desenize 40'ı doldurmayı.

Merhaba arkadaşlar, doğum yapanlara hayırlı olsun diyorum yapmayanlarada hayırlı doğumlar diliyorum.. Bir şey sormak istiyorum doğum yapanlara...Bebekle birlikte kaç kilonuz gitti kaçı sizde kaldı ,, bende maesef 6.5 kilo kaldı

canım doktorunun doğum başlamış deyip de ultrasyona sokmaması ve 1 hafta sonraya nstye çağırması ilginç olmuş.gerçi ben de bu son ayda doktorumu tanıyamıyorum.nst sonucumu yardımcısı gösteriyor ve bana o anlatıyor.son ay olmasa değiştirecektim ama hadi diyorum bitti dayanalım biraz ne de olsa bizi tanıyor.baştan beri takip ediyor.sen bebeğinin hareketlerine dikkat et.sancın falan olursa zaman tut.aklına kötü bir şey getirme.Allah hepimizin yardımcısı olsun.

gözün aydın canım.maşallah kızına boyu ve kilosu çok iyi.Sen de bebeğinin mis kokusunu içine çekenlerdensin artık.darısı bizlere olsun.

kızlar bebeğin kilosunun önde gitmesi doğum tarihini etkiliyor mu acaba böyle bir şey yaşayan ya da konu hakkında bilgisi olan varsa cevaplayabilir mi

Canim ben dogum yapali 4 hafta oluuor.11 kilo almistim ilk hafta 5 kilo gitti.ikinci hafta 3 kilo daha gitti.son iki haftadir ayni kilodayim.bana 3 kilo kaldi insallah en kisa surede onu da veririm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…