2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar kızım bugün tam 10 günlük oldu.
Son 3 gündür her emmeden sonra son yudum sütünü yutmuyor ve hem ağzından hem burnundan geliyor.
çok korkuyorum hemen ters çevirip sırtına vuruyorum rahatlıyor.

Bu neden olabilir.;????

Evet canım bende doguma gırmeden bırgun once esıme 19 ve 20.ayetlerı yazdırıp suya koydum carsamba hıc sancım yokken o sudan ıctım persembe hıc sancım yokken doktora.gıttım ve dogum yaptım gercekten faydası var Allahın ıznıyle

Merhaba kızlar, çok şükür oğlumuza sağlıcakla kavuştuk 5 eylül saat 11:50de epidural sezeryan ile 3.615 g olarak doğdu yakışıklı oğlum, tıpkı babasının kopyası Allahıma şükürler olsun, zorlu bir hamilelikten sonra sağsalim dünyaya geldi,onun kokusunu duyduğum anda herşeyi unuttum... Allah tüm isteyenlere nasip etsin

Son düzenleme:
Eylül anneleri bir bir doğum yaptı oh ne güzel. Geride kalanlara Allah rahat doğumlar nasip etsin.

canım benım kızım da da bazen sut butnunda gelıyo
ınsan cok korkuyo halıyle
bıde emdıkten sonra da cok kusuyo
fazlasını kusar derler ama zaten ne kadr emıyokı ne kadr kusuyo cok uzuluyorum bende:

kızlar birşey dikkatimi çekti normali bekleyenler ya erken doğurdu ya da 40 haftayı doldurdu.38. haftalarda normal doğum yapan olmadı diye hatırlıyorum. bekliycez desenize 40'ı doldurmayı.

canım ben 36+5de normal doğum yaptım
kızım 2620gr dogdu hastaneden cıkınca da 2400lere düşmustu

merhaba arkadaşlar
yenı dogan bebekler 1 ayda ne kadr kılo alır
4 farklı kısıye sordum
bırının kızı 2 kılo almıs bı ayda,2900 civarı dogmustu
dıgerı 1800 dedi onunda oglu 3600 civarıydı yanls hatrlamıosam
yegenım 3200 dogdu oda 1bck kılo almıs
baska bırı de 900 gram dedı
bızım bugun 17.günümüz 13 gun snra kontrolmz var ama kızım okadr kılo alamıycak gıbı gelıyo bana
doktor muhtemelen mamaya basla dıycek sütüm cok da yetmıyo sanırım
bu aralarda buna taktım kafayııı

arkadaşlar dün sabah 8:40ta kızımı çatır çatır normal doğumla dünyaya getrdim sabaha karşı 5:00 da sancılarım geldi hastaneye gittik 8:30 doğuma girdim 8:40 da kızımı dünyay getirdim 3270 49 cm oldu bebeğim çok güzel bi duygu hikyemi sonra paylaşıcam 0 uykuyl duruyorum ama kızım o kadar tatlı ki teyzeleri

Kizlarrrr bu suni beni öldürdü 2,5 cm daha ((

Ah canım yaa, inş. kurtulmuşsundur seni çok iyi anlıyorum...

Kizlar bugün sata göre 41+3tuk ve ben spinal sezeryanla kızımı kucağıma aldim doktor en fazla 3800 bekliyordu ama 4150 54cm doğdu ikimiz de cok iyiyiz cok şükür Rabbim herkese tattirsin bu duyguyu

Rabbim hayırlı evlat olmasını nasip etsin canım. MaşaAllah basketçi olacak bu kızçe :)

Rabbim hayırlı evlat olmasını nasip etsin canım.

Anamm bacim ssen bugun aklimdan geciyordun yoktun dogurdumu acap diyodumki guzel haberni aliverdimm

Slm kızlar nasılsınız, oğlum hala hastanede
Enfeksiyon düşmüş ama en erken perşembe çıkar dediler, hastaneye gidip geliyoruz, hayırlısı diyorum artık...

Slm kızlar nasılsınız, oğlum hala hastanede
Enfeksiyon düşmüş ama en erken perşembe çıkar dediler, hastaneye gidip geliyoruz, hayırlısı diyorum artık...

Gozunaydin bu guzel bir habr annesi.persembe gunu kucaginda olcak insallah.sen beslnmene dinlemnmene dikkat etki persembe gunu bebisin seni guclu guzel hssetsin

cbnm dolandığını tesadüfen mi öğrendin belirtileri ne acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…