2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Canim gozunaydin bebisini saglkli huzurlu gunlerde buyutun insallah.dogum hikayeni musait oldugnda kopyalayip dogum topigimize yapistirivrirsen bu guzel hikayen sayfalar arasinda kaybolmaz.

Senden ve buradaki bizim gibi günü dolan annelerden cok destek alıyorum inşallah güzel normal dogumlarimiz olur ben suni sancı almasam mi diyorum hiç acilma olmazsa pek işe yaramiyormus suni sanci

cnm gözün aydın allah analı babalı büyütsün inşallah bir an evvel sütünün gelmesi dileği ile,
darısı başımıza =)

Alma sakin suni sanci filan hic gerek yok biraz sabir tr Doktorlar I beklememek icin basiolar suniyi...

Cek sancini sabirla her sanci cekisinde nefes al yuru bol bol ..

Bak cok fa ydasini goreceksin.
Zaten sanci arasi 5 4 filan dusunce 8 cm kadar acilio.

O zmna kadar da baktirma alttan..

Ben hollandadayim burda dogum genelde normal hersey normalll..

Kesmiolar bile kolay kolay .
Nefes almayi sabretmeyi ogretiolar gerisini sen yapiosun.
Ikinma istegim gelio deyince tamam basla dogur o zmn ikin diolar. Ayak ucunda sana bakiolar rahatlatmaya calisiolar.
Inanmayacaksini belki ama burda genelde evde dogum oluo.doktorlar evde rahatca yapin diolar kendi yataginizds.
Hastane gibi dosuyorlar evinizi. Haftalar oncesinden dogum paketiniz gelio.

Rahat ol. Allah bu yolu normal kilmis.

Senden ve buradaki bizim gibi günü dolan annelerden cok destek alıyorum inşallah güzel normal dogumlarimiz olur ben suni sancı almasam mi diyorum hiç acilma olmazsa pek işe yaramiyormus suni sanci

İzmirli biz senle aynı gidiyoruz sanırım ; 39 a girdik ne açılma ne sancı var 10 gun var nerden baksan dedi

tatlım beni doktorum ne nst ye soktu ne çatı muayenesi yaptı en son 36+4 günlükken kontorle gittik 2650 grdı boyunu bilmiyorum bide bu hafta perşembe kontrolüm var nst ve çatıma o zaman akcak bebeğim ne kadar oldu bilmiyorum senin hangi haftada ne kadardı bebeğin bide benim karnım aşağı düştü ve agrılarım oluyo ama ya belimde ya kasıklarımda ikisi bi arada ve düzenli olmuyo sabırsızlık hat safada günü gelipte doğuramayanlara ALLAH daha çok sabır versin

Karnin asagiya dustuyse gelmeye karar vermis hazirliklarina hiz vermis mucizen..sana en fazla 3 gun diyom dediydi dersin.hurma yiyomusun

Son düzenleme:
Karnin asagiya dustuyse gelmeye karar vermis hazirliklarina hiz vermis mucizen..sana en fazla 3 gun diyom dediydi dersin.hurma yiyomusun

valla keşke dediğin gibi olsa rumeysacım ama dediğim gibi eşim kayınvalidem ben hep aynı fikirdeyiz karnım aşağıda göbek deliğimden anlıyorum derisi gerginken şimdi şarkıyo aşağıya doğru ay evde var ama yemiyorum yesem mi ki

Son düzenleme:

Sen artik son haftalarina cok yaklastin gunde iki tane yiyebilirsin bence.ben kendim yemeye basladim.bazen bitane bazen iki tane.persembe nst m var duruma gore arrtirmayi dusunuyom

Sancım gelsin diye 4 gözle bekliyorum hiçbir şey yok :)

normaldir sıkılması annesi senin muciizen sözünü tutmadı kaldı icerde sebepsiz yere mi sıkılıyor canın

ay bu yazdığını yeni gördüm canım evet tutmadı sözünü kereta evet canım sebebsiz sıkılıyo yaaa artık evden çıkmıyorum die bunaldım gecen hafta pazardan beri evden dışarı çıkmadım aslında şu doğum enerjisi dedikleri şeyde geldi galiba bana saahtan evi süpürdüm paspasladım mutfak dolaplarımın kapaklarını sildim

Sancım gelsin diye 4 gözle bekliyorum hiçbir şey yok :)

Tamam butun belirtiler var sen doguma hazir ve nazirsin...hurmalarida yemeye basla ohhh mis gibi

merhaba kızlar bugün kontrole gittim. 36+4 olarak gittim 38+2 olarak çıktım bebeğin gelişimi 10 gün önden gidiyormuş.Doum tarihi de öne kaydı. en son ben doğuracağım derken heyecanlanmaya başladım...perşembe tekrar nst var artık 3 güne bir kontrol var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…