2013 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ya dayanamadım eşimi beklemeden halıyı kaldırıp diğer odaya götürdüm biraz ağırdı, şimdi pişman oldum nolur bana moral verin (doktor kontrolüm yarın, ağrım, kanamam sancım yok )

cok tesekkr ederım canım
doktor lansınoh dıye bı krem verdı onu kullanıyorum
sutumu gögsumun ucuna etrafına suruyorum
sogan okumusutum bugun dustan once sogan surdum
yarında senın dedıgını yapacagım ıns geçirir
tekrar cok tesekkr ederım:)

walla benım kızım erkenden geldıgı ıcın o tarz hazrılıklarım yoktu:)
halılar bıle yıkamacıdaydı bız eve geldıkten sonra geldı öyle serildi
hastane de bebek susu dagıtık evde de gelenlere verıyoruz
ıcerısnde lavanta kokusu var
bırde cıkolata aldık gelen cıkolata tuttk evde de hastanede de
eve gelenler hep tanıdık zaten kek bbörek cay ne varsa ıkram edıldı
görumcemle annem saolsun hazrlıolar bıseyler
sen dusunme ıkramlık seylerı cay cıkolata bıle olur gelen hayrlı olsuna gecms olsuna gelıo zaten
sen bebegını dusun sadece:)

canım cars pers cok agrım vardı ve krem koyu kıvamda senın dedıgın gıbı akıntım vardı yogun bı sekılde
pers sabahıda akıntıda pembemsı bıse gördum ama varlıgı yoklugu bellı degıl
aksam 6 cıvarıda kanlı akıntım oldu
doktoru aradım nstye gıt dedı gırıdm sancım cıkmadı ama o gece dogurdum:)
yanı eger senınde benım gıbı olursa o akıntının dvmında 1 2 gune nısanın gelebılır dıye düşünüyorum
hakkında hayrlısı olsun ınsallah
bebegını saglıkla al kucagına

Kizlar berat, mirac, yusuf, mustafa, enes, emir bu isimlerden hangisi guzel

Kizlar berat, mirac, yusuf, mustafa, enes, emir bu isimlerden hangisi guzel

valla bence hepsi de güzel ben önceden beri erkek olursa berat diye düşünüyordum ama kızımız olacak,bunların hepsi de güzel mübarek isimler,bence hangisini koyarsan koy tereddüt etme,bnm eşimin ismi de enis ben onu da seviyorum

aynen bende girip oldum ve öksürük çok kötü benim nişan geçen pazar geldi sümüksü ve kanlı akıntı doktor nişan dedi o zamandan beride yeşil bi akıntım var az öncede epey yoğun bişekilde akıntım geldi ama henüz biey yok

arkadaşlar doğum çantası hazırladınız mı yada hazırlayanlar yardım edin ben daha hi. hazırlamadım neler koymalıyım
3 pijama takimi 1 tulum eldiven sapka corap 10bebek bezi 3battaniye birtanesi kalin dierleri penye bataniye biberon tatlikasigi(sutum gelmezse mamayi biberonda yapip kasik ile vermeyi dusunuyom boylece bebek memeye daha kolay adapte olabilirmis).kendim icin 2 pijama takimi 1gecelik kalin corap 3 hastabezi iccamasiri havlu terlik tulbent ..jnternette listeler var bitanesini actim kafama yatanlarla kendime liste hazirladim. Aklkma gelenleri yazdim benim canta hazir kenarda beklihor

Gelmis bebisin.gozunaydin..icime dogan gerceklesmis.sen ne hisediyon benim hakkimda..

Yok dogurmadim.bi kac gundur gezmelerdeydm sdece takip edebildim sizleri.cumartesi gunu benimde catima bakilcak ona gore yol cizilcek galiba.senin kontrol nezaman

benim bugündü kontrolüm, az evvel geldim .önceden 29.09 gözüküyordu doğum tarihim, bugün 27.09 gözüktü,ben sezaryen olmaya karar verdim o nedenle nasipse 20.09 sabah 8 de sezaryene giricem çok heyecanlandım oğlum 2900 kg 50 cm de boyu olmuş büyümüş ufaklık:)

Niye sezeryana karar verdin.cumartesi bizde sezeryan karari alirsak tarih konusunda neyaprim bilmiyom.hemen alalim derim herhalde 39.haftaya denk geliyo galoba dogumun

bizim de günümüz belli oldu. 9 eylül sabah 8.00.. çok heyecanlıyım.. çok da korkuyorum. göğüs uçlarıma 10 gündür falan günde bir iki kez falan lanolin sürüyorum. benim de göğüs ucum yok gibi bişey.. o yüzden emzirme sorunlarımız olcak gibi geliyor. ona da ayrı geriliyorum. şu lanolini erkenden sürmeye başlamış olmak inşallah işe yarar. ayva çekirdeği ile hazırlanan bişey duymuştum göğüsler için ama daha ayva yok ki. bi de kuru soğanı çok duyduum. doğum sonrası için de hamile bilgilendirme hemşiresi garmastan krem önerdi. hatta testerını verdi. çantama koydum onu da. bakalım neler olacak. bir yanım sabırsızlanırken malesef koca bir diğer yarım çok ama çok korkuyo..

benimde oluyor özellikle geceleri çok acı veriyor bugün nst ye girdim hiç sancı çıkmadı
Dun geece belim aysklarim cok agridi.bu agrilar hazirlik agrilari diye dusunuyorum.yarinda dogurabiliruk 3hafta sonra da ..gercek dogum agrilarini mtlaka anlariz ayirt ederoz diye dusunuyom..bu agrilar olunca yatmamak lazim yurumek derin nefees almaliyiz bu hareketler agriyi aazaltabiliyor bende ise yaradiydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…