2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318

anladım cnm sanırım spınale epıduralda dıyorlar ama başın çok agırcak bunu bılıyon değilmi o ıgnenın yan etkısı senı mahfedıyo helede mıgrenın varsa

canım bende migren yok şükür ama başağrısı için türk kahvesi içiecekmişsin iki su bardağı kadar içtin mi baş ağrısı olmuyormuş ve bol su...bizim arkadaşlar hep yaptılar hiç birinde olmadı başağrısı...önceden de yazmıştım kızlara spinal düşünenler uygulasın diye..

anladım cnm sanırım spınale epıduralda dıyorlar ama başın çok agırcak bunu bılıyon değilmi o ıgnenın yan etkısı senı mahfedıyo helede mıgrenın varsa

bildiğim kadarıyla spinalde epidurelde farklı ama farkı anlat desen anlatamam
spinalde baş ağrısı oluyormuş bende duymuştum onu

kızlar çok geçmiş olsun, neyseki ikinizdede bi sıkınıt yok çok şükür, aman sadece şaka yapsınlar valla bu aralar, bide yaklaştıkça insanda stres olmaya başlıyo o yüzden hepimizin çok dikkat etmesi lazım, stres yapmıcaz ne olursa olsun, gerekiyosa karşınızdakinin saçını başını yolun ama yine stres yapmayın çok önemli, bizim arkadaşın bebişi karnında stres olduğu için 8. ayda doğdu daha minnacıktı, doktor stres olmuş kakasını bile yapmış demiş o nedenle sizin stres olmanız demek bebişin stres olması demek, herşey çok güzel olcak inşallah, Allah hepimize kolaylık versin, sinir bozan, can sıkan kim varsa tez zamanda uzaklaşsın inşallah yanımızdan, bende cumartesi e bebekteki kasiyeri yoluyodum eşim sakinleştirdi bebişi düşün deyince yumuşadım hemen, aklınıza hemen onu getirin tamammı bebeklerimm

canım benim mminnak biraz tosuncuk oluyor...doktorum omuzlar çıkmayabilir dedi bu şekilde kilo alırsa ki şu an 2500 kilo ve benim 7 haftam var sata göre 5e dayanır dedi kilosu..tabi durabilirde son haftalarda kiloda almayabilir dedi..o yüzden 37.haftaya kadar bekleyelim sonra kendimize yol çizeriz dedi...çatı muayenesi etmedi 37.haftada edebilir belki bilmiyorum birşey demedi etcem veya etmeyecem diye de..

al cnm al bı tane daha al yeter cnm yeter ne yapcan batırdın sen zavallı kocişi

:) alayım mı almayayım mı karar ver sevgi zaten dıyo ala ala bıtıremedık eksıklerımızı
2 yılda evımızın anca eksıklerını bıtırdık dıyo hah tamam bıttı eksık derkn elfin eksıklerııı dıyo ama elıfte benden daha hevesli kız olsun benı daha cok sevsın demişi hep
kız 2 yıl çaqlıştım para getrdım eve bu yıll tüketiciyim ben hemde ne tuketıcı ama

ne oldukı

kuzu zaten cumartesi doktordan a ccık olumsuz bişi duysaydım buna sebep olanın benim elimden çekeceği vardı...eşime de dedim gözüm döndü tutamazsın beni dedim...çok şükür ki bişi çıkmadı mevlamdan bulsun dedim oturdum...ki değil yanından geçmek ismini bile ağzıma almamaya çalışıyorum..

gözümde canlandı koca göbüşle yolma sahnesi

ben bugün çalışabilir raporu alıcam bugün itibariyle 32 haftalık oldum
hayırlısı olsun canım inşallah çalışırsında ekletirsin arkaya haftalarını, bak benim 3ü bitti 2si kaldı, son iki haftam oda inşallah geççek soraya eklicem bebişimle daha çok vakit harcamak için

bu herkeste olmuyor canım, o nedenle kafanıza şimdiden takmayın, bu şekilde doğum yapan en az 5 kişiye sordum hiçbiri baş ağrısından bahsetmedi, birinde çok az bir başağrısı olmuş oda yaşadığı doğum stresine bağlamış kendince doktoruda ağrı kesici vermiş emziriyor olmasına rağmen ve hemen geçti dedi. Bu tarz şeyler kişiden kişiye değişir o nedenle şimdiden takmayın kafaya, ne varsa yaşanacak o yaşanacak belkide hiçbişey olmıcak, kötü senaryolar değilde iyilerinden bahsedelim burda, zaten son zamanlar herkes panik olmaya başladı dahada arttırmayalım birbirimizin stresini

alma hayatım alma bence yeterlı ama haklısın eksıkler bıtmıyo benım de halen eksıklerım var bebişimin eksıklerı değil evımın eksıklerı heryerden çıkoyo onuda alayım bunuda alayım ama keşke tek maaş olmasaydı azcık bızde yardım edebılseydık

ben bugün çalışabilir raporu alıcam bugün itibariyle 32 haftalık oldum

hadi bakalım cnm gözünaydın, bunu kutlayalım ozaman :119: :119::119:

perşembe günüde biz raporumuzu alıyoruz 32. haftamızda,sonrada oğlumla yatışa devam :)

ayyy canım varya okurken tüylerim diken diken oldu ağlayacaktım sanki. benimde bi kaybım var ve bende çok korkuyorum azıcık hareket etmese ne oldu dıye kurmaya başlıyorum kafamda. şimdide çok canımı yakıyo son iki gündür felaket ama ben razıyım canımın acısına. yeterki bizimle olsun minnaklar

evet cnm haklısın stres yapmamak lazım. ben ağlarım canım birşeye sıkılsa olmadı eşimden çıkarırım sinirimi. kıyafetlerini yıkayp ütüledikçe gelecegını daha iyi anlıyorum. sağ salim alsaydık bı kucağımıza. sol kasıkta yer etti benimki fecı can yakıyo

bebişerin kıyafetlerını granul sabunla yıkayan anneler tortubıraktımı ben aldım ama daha yıkamaya geçmedım

cnm bende aldım ama yıkamadım, ölçüne dikkat etmen yeterlidir diye düşünüyorum, nede olsa kullandığımız deterjan değil sabun, suda erip gider, oyüzden içini ferah tut

cnm ben bundan kaç sene once amelıyat olmuştum bayıltmadan yaptılar ordan bılıyorum ınanırmısın abartısız söyluyorum 10 gun baş agrısı cektım delırdım resmen ama dediğin gbi çekmeyenlerde var

herkesın kaybı varmış burdada bende sadece benım başıma geldı dıye dusunmustum ozaman

ay serappppppp okurken benim de gözlerim doldu yaaaa benim de bi kaybım var Allah ım o o kadar küçükken yıkılmıştım şimdi Allah ım düşünemiyorum Rabbim herkesin evladını kendine bağışlasınnnnnn

bebişerin kıyafetlerını granul sabunla yıkayan anneler tortubıraktımı ben aldım ama daha yıkamaya geçmedım

hiç bırakmadı canım gonul ferahlıgıyla yıka ama cok koyma tamam mı azcık koy sabubu miss oluyo miss ben bırınde cok koymusum cok kopurdu makıne hata verdı hemen durulama sıkma yyaptrdım gene bşey olmadı kalıntıt bırakmadı

ayy cnm çok geçmiş olsun, gerçekten okurken bile çok etkilendim,zaman yaklaştıkça oluşabilecek sorunlarda farklılaşıyor, allah hepimize çektiğimiz emeklerin karşılığı olarak yavrularımızı sağsalim kucağımıza almayı nasip eder inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…