2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Hangi de gitcen ?

ewet cnm benmde ense kalıngı falan normal çıktı ama işte genede insan endişelenio saglıcakla kucaklarımıza alırız inş.bebişlerimizi

Demekki kimse görüşmek istemiyor ileridede neyse ben belki istersiniz sanmıştım ben çıkıyorum birazdan iyi akşamlar

katılıyorum sana şmdi burda heycanlarımızı sevinçlerimizi paylaşıyoruz
o zamandaminiklerimizn yaptıklarını ve bizim yapacklarımzı paylaşırız
bence iyi fikir canımmmm

kızlar nasılsın cinsiyetleri belli olan hamişlerimize sağlıklı prensler ve prensesleri ile mutluluklar diliyorum. bu gün dayanamadım gittm doktora bacaklarını açmış, vajen dudaklarını gördü %90 kız dedi, artık alışveriş yapmak istiyorum doğru mudur sizce?

gözün aydın canım tebrik ederim
herşeygönlünce olsun

Selam annişler ve güzel bebişleri ... 2 gündür çok kötüyüm ( kendimi çok yorgun hissediyorum ve çok başım ağrıyo (
canım hiç bişi yapmak istemio yemeklerden sonra yatıp uyuyorum direk... 14+ 1 günlük hamişim artık biraz üzelmeyi beklerken sanki daha kötü olurum.. Benim gibi olan var mı??

kizlar iyi aksamlar kimse yok bu aksam galiba herkez dinleniyo isten gelmis

kizlar bugun doktora gidicekti bankem arkadasimiz daha gelmedi galiba
insallah kotu bisi yoktur alis verise gidip evde dinleniyodur prensesile

face veririz kizlar ama burdada konusuruz baska basklik acariz

selam

haklısın meleksen oda olur burdan devam eder arkadaşlığımız

selam canım sormao yorgunluk bende de var akşam olsunda işbitsin
bira önce eve gidesim geliyor hep uykuluuu yorgonluk nasıl gececek anlamadım

kizlar aksamlari belim cok agriyo benimde karnim sisiyo ayakta durasim hic yok
kan hapi iciyorumya yorgunluk gunduz cok yok ama aksam belim karnim da agrimasa

Son düzenleme:
Canlarim iyi aksamlar sizede.herkese iyi dinlenmeler.kizlar ilk defa pasaya biseyler aldim.resminide cektim ama gel gelelim bi turlu foruma yukleyemedim iki saattir.hata olustu diyor.yaaa ben ilk defa anne olacagimi hissettim.esimde bayildiii.yaaa sizleee paylasmak istiyodm teyzisleri ama beceremedim.meleksen sen baya foto yuklemistin.nasil yaptin cnm.ben daha hic yuklemedim.:26:

tatlim cevap yazdigin yerde cerceve var agicli resim ceklinde ona tikla orda from kompitor diye tikla
dosyalari sec yazana tikla masa ustundeki resimleri ne yukliceksen sec yuleye bas
once resimlerin ebatini kucult buyukse cok yuklemes tatlim

Bnmde bu aralar basim cok agrio grip olcam heralde diye dusunuom . Gece hic derin uyuyamiorm ki ben onceden annemin deyimiyle kedi gibiydim hamile oldugumdan beri . Sabah ta yorgunluktan gozumu acamiom sanki uyumadim da tas tasidim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…