2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

mesela bılmıyorum ıcınızde lcw dan urun alan var mı ama bence almayın lcw artık cın malı bu bır ornekdı dıkkat edelım hepımız bebeklerımız ıcın :KK31:

Bişey sorucağım detaylı ultrason herkese kesin olarak yapılıyormu benim dr. bişey demedide gerçi daha c.tesi 3.lü tarama yapılıcak belki bu hafta söyler ama merak ettim.

ayrıntılı ultrason için herhngi bir şey demedi bana yarın üçlü test sonucumuzu almaya gidices belki o zaman söyler ama demesede ben gidecegim cinsiyeti için artk biri bana kesin bişey desin oğlummmu dicem kızımmı bilemedm ama benm kociş duramadı erkek dedi ya doktor dio gitmiş fb li zıbın takımı almış allahım mavi biberon takımı falan almış :KK9: erkek olsun işte dio kız olunca besle büyüt elin oğlu gelsin alsın dio yaa nasılmış sen beni öle almadnmı dedim :KK9::KK9::KK9:

Henüz bende öğrenemedim kızlar 17 haftalık oldum puffff benimki eşim pipisini gördüm diyor ama ben bi türlü benzetemedim bişeye doktorda o kordon kordon dedi ama eşim oğlum diye sevmeye başladı acaba gerçekten gördümü kalbindekimi oğlan anlamadım bende oğlum demeye başladım ama :KK43:(

ayrıntılı ultrason için herhngi bir şey demedi bana yarın üçlü test sonucumuzu almaya gidices belki o zaman söyler ama demesede ben gidecegim cinsiyeti için artk biri bana kesin bişey desin oğlummmu dicem kızımmı bilemedm ama benm kociş duramadı erkek dedi ya doktor dio gitmiş fb li zıbın takımı almış allahım mavi biberon takımı falan almış :KK9: erkek olsun işte dio kız olunca besle büyüt elin oğlu gelsin alsın dio yaa nasılmış sen beni öle almadnmı dedim :KK9::KK9::KK9:

hihihihi çok doğru oda elin oğlu idi aldı seni :KK70:
çok hızlıymış maşallah :)
siz test sonuçlarınızı kendinizmi alıosunuz ?
ben ikili test yaptırdım doktor sen hiç zahmet etme ben seni arıcam dedi
iki gün evelde aradı söledi
bölelikle hem gitmemiş oldum hemde o test sonucu elime geçip onu bunu araştırıp vesveselenmedim :KK70:

hihihihi çok doğru oda elin oğlu idi aldı seni :KK70:
çok hızlıymış maşallah :)
siz test sonuçlarınızı kendinizmi alıosunuz ?
ben ikili test yaptırdım doktor sen hiç zahmet etme ben seni arıcam dedi
iki gün evelde aradı söledi
bölelikle hem gitmemiş oldum hemde o test sonucu elime geçip onu bunu araştırıp vesveselenmedim :KK70:

ewet kndmz alp doktrun yanına gidiyoruzz orda bakıyo söylüyo işte üçlü test yapıldı inş temiz çıkar sonuçlar

Henüz bende öğrenemedim kızlar 17 haftalık oldum puffff benimki eşim pipisini gördüm diyor ama ben bi türlü benzetemedim bişeye doktorda o kordon kordon dedi ama eşim oğlum diye sevmeye başladı acaba gerçekten gördümü kalbindekimi oğlan anlamadım bende oğlum demeye başladım ama :KK43:(

hihihi :)
bende sondan bi önceki randevuda gördüm pipiyi ama daha o hafta pipi yada kuş oluşmamıştı bile :d artık neyse o
hatta bebek minik pipi yarısı kadardı hahahaah
ama son ultrasonda benzetemedim hiçbişeye

bizim cinsiyetimiz 13+4 de belli oldu 2 hafta önce yani bir oğlum daha oluyor abisine arkadaş rabbim sağlıkla dünyaya gelmelerini nasip etsin bebişlerimizin

ewet kndmz alp doktrun yanına gidiyoruzz orda bakıyo söylüyo işte üçlü test yapıldı inş temiz çıkar sonuçlar

inşallah canım içini ferah tut
ben ikili yapılınca doktor kafa çevresini ense kalınlığını ölçtü gayet güzel bu değerler dedi
sonra bana sorular yazdı bi form doldurdu soruların cevapları ile
işte senden kan alınacak ordan değerler ve bu formdaki bilgiler yazılcak hesaplama yapılcak bi programda dedi
o an dedim kendi kendime doktor ölçülere ii dedi gerisi faso fiso
sonucta istatistik bu kesin bişi deil
çok şükür ki yinede temiz çıktı
o kadar takmamalı bence
Allahım herşeyin hayırlısını versin hepimize

bizim cinsiyetimiz 13+4 de belli oldu 2 hafta önce yani bir oğlum daha oluyor abisine arkadaş rabbim sağlıkla dünyaya gelmelerini nasip etsin bebişlerimizin

Amin allah bağışlasın ne güzel erken öğrenmişsin ben 17 haftalık oldum hala öğrenemedim darısı biz öğrenemeyenlerin başına:)))

Amin allah bağışlasın ne güzel erken öğrenmişsin ben 17 haftalık oldum hala öğrenemedim darısı biz öğrenemeyenlerin başına:)))

amin inş. :) ilk bebeğimde de bu haftalarda öğrenmiştim kız bebekler biraz geç gösterir derler kendini rabbim gönlünüze göre versin ama önce sağlıklı ve hayırlısını tabi

kızlarrrr birbirimizin facelkerinide alalım doğumdan sonrada görüşmeye devam edelim olurmu çok isterim inşallah dostluklarımız kalıcı olur aynı acıları aynı heyecanları yaşadık sonuçta :))

nasılsınız hanımlar?? walla maşallahınız var sabahtan akşama kaç sayfa ilerlemiş hemen :KK37: inşallah herkesler iyidir.. cinsiyet öğrenen arkadaşları tebrik ederim. okul da tatile girdi ben de paso yatıyorum walla :21: :21: :21: :21: arayıp bulamadığım şey ne zamandır... :KK76: :KK76: :KK64: :KK64:

Bişey sorucağım detaylı ultrason herkese kesin olarak yapılıyormu benim dr. bişey demedide gerçi daha c.tesi 3.lü tarama yapılıcak belki bu hafta söyler ama merak ettim.

benim bildiğim gebelikte yapılan rutin test ve incelemelerin içinde detaylı ultrason. zaten 20-24 haftalarında yapılıyor. bence önümüzdeki ilk randevuda anlatır doktorun. :nazar:

kızlarrrr birbirimizin facelkerinide alalım doğumdan sonrada görüşmeye devam edelim olurmu çok isterim inşallah dostluklarımız kalıcı olur aynı acıları aynı heyecanları yaşadık sonuçta :))

herkes face kullanmıyorki :26:
ayrıca benim çalıştığım ofiste yasak ordan irtibat tamamen imkansız benim açımdan :)

X