2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

yellowdaisyy

Guru
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2008
4.118
18
Merhaba hanimlar
Cumartesi test yaptirdim ve degerim 5 cikti artarsa gebesin dedi doktor.
normalde adetim 5 gun gecmisti testi yaptirdigimda.
yani gorunen o ki ins gec dollenme olcak bende yumurtlama zamanini baz alarak hesap yaptim
1 temmuz cikti. ins degerim artar .

tebrikler canım bende 3 3,5 haftalık gebeyim temmuz gibi bebeğime kavuşcam inşallah

çok garip oldum :) bizde geçen sene 2011 temmuz annelerinde ne heyecanlar yaşadık hala daha birlikteyiz, şimdi sizlerde yaşayacaksınız. Allah hayırlısıyla yavrularınıza kavuştursun.

Zaman ne çabuk geçiyor. Geçen sene bende bu zamanlarda hamileymişim. 5 Kasım'da öğrenmiştim. Şuan oğlum kollarımda.

İnşallah sizlerde sağlıkla ve hayırlısı ile kucağınıza alırsınız bebeklerinizi.

gecen sene bizde heyecandan neler yasamıstık rabbim inş.. saglıkla kucaklarınıza almayı nasip etsin... hayırlı olsun sizlere...

vay beee geçen yıl bizde bu zamanlar 2011 temmuz annesi olarak burdaydık neler paylaşmadıkki birlikte halada beraberiz. umarım 2012 temmuz anneleri olarak hep beraber olur acılarınızı sevinçlerinizi birlikte paylaşırsınız. şimdi allaha şükür oğlum kollarımda inşallah sizlerde sağ salim bebişlerinizi alırsınız kucağınıza şimdiden hepinizi tebrik ederim

Aaaaaaaah ah yeniden hamileliğime dönesim geldi. Ne güzel yatıyoduk booool bol. Şimdi saçımıtarayamıyorum Herkeşi tebrik ederim, hayırlısıyla kucagınızaalın insallah. 2011 temmuz anneleri hunililer grubundan büşra

gece gece banada bişey olduu o kadar çabuk geçiyor zamanki allahım sağsalim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 2011 TEMMUZ ANNESİ

ayyy cok duygulandım ben yaaaaa..... koskoca bir yıl geçtıdemek bende 25 ekimde öğrenmiştim eymenime hamile olduğumu şimdi kucağımda oturmuş yazdıklarıma bakıyor... Temmuz annesi olmak bir ayrıcalıktır ve temmuz annelerinin dostluğu bir baska olur...Allah hepinizin yavrularını sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin 2012 temmuz anneleri....

iyi dilekleriniz icin cok tesekkurler kizlar.
Insallah bizde sorunsuz skintisiz bebisleri kucagimiza aliriz.
benim henuz akibetim belli degil ama adet olmadigim surece deger yukselir diye dusunuyorum
dun ki testte cok bekletmedi silk cikti p.tesi tekrar testi yapayim diyorum.
bir sorun olmazsa suan 3 haftalik falanim.

yeni hamislerede gozunuz aydin diyeyim uzun bir surec bizleri bekliyor :) ins. :)

Topiğiniz ve bebekleriniz hayırlı olsun.
Sağlıkla yavrularınızı kucağınıza alırsınız inş.
2011 temmuz annesi olarak ben de eksik kalmayayım :)
Şuan da sıpam ilgi bekliyor, seneye sizin bebişlerde size nefes aldırmaz inş, nasıl dilek ama :)

Sevgili 2012 annişleri, hepinize hayırlı uğurlu olsun hamileliğiniz. Çok güzel bir duygu. Bugünlerinizin tadını çıkarın, herşey çok güzel olacak, evhama fazla kapılmayn. Biz 2011 anneleri olarak burada çok güzel zaman geçirdik, darısı başınıza. Herzaman bize kafanıza takılanları sorabilirsiniz :)))
Sevgiler

yeni gördüm Nachtigall'cım mesajını..sorma canım ne günler geçirdik burda:)) yalnız 2011 temmuz anneleri basmış burayı valla kovacaklar bizi burdan:))

Şaka bi tarafa, hayırlı olsun topiciniz arkadaşlar..rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin..

bende bir 2011 temmuz annesi olarak sizlere sorunsuz güzel anılarla dolu bir hamilelik süreci diliyorum.

Garfield buarada ayağın nasıl oldu canım

2012 temmuz anneleri topiğiniz hayırlı olsun kızlar gecen sene biz burda ne sohbetler ne sevinçler üzüntüler hep beraber paylaştık hala da paylaşıyoruz sorunsuz butun bebeklerin sağlıkla dunyaya geldiği bir 9 ay dilerim...Merak ettiklerinizisorabilirsiniz....

Kizlar cok sagolun ya, valla cok memnunum ilginizden ins. bebis cok nazlanmazda kendini belli eder biran once.
bu arada ben hep gebeliklerimi cok gec farkettim ve keseyi beklemedim.
o yuzden bilmiyorum kese bhcg kac oldugunda gorunur???
benimki gec dollenme oldugu icin haftayla uyumlu olmayacak.
ins olsunda tek sorun o olsun :)

inşallah canım kısa zamanda belli olur, anın tadını da çıkar. Biz hamilelik günlerimizin heyecanını şimdi çok daha iyi anladığımızdan sık sık gelip hatrınızı sorarız :)))

bende kusur kalmıyım

gerçekten zaman çok çabuk geçiyor....daha dün gibi herşey oysa 1 yıl gelip geçti heyecanla mutlulukla üzüntüyle sevinçle...inş siz hiç üzülmeden sorunsuz 9 ayınız gelir geçer sizde seneye yazarsınız.. unutmayın hamilelik 9 ay annelik 1 ömür tadını çıkarın bu kısa zamanın.

bende bir 2011 temmuz annesi olarak sizlere sorunsuz güzel anılarla dolu bir hamilelik süreci diliyorum.

Garfield buarada ayağın nasıl oldu canım

sağol canım ilgin için..ayağımdan mr çekildi oğlum doğduktan sonra..doktorun söylediğine göre kırık değilmiş ama çok ciddi anlamda ezilmiş lifler ve kemikler işte öyle bişiler demiş eşime ben gidemedim sonuçları göstermeye..emzirdiğim için bir krem vermiş mutlaka sürsün yoksa iyileşmez tam oalrak demiş ama oğlumdan fırsat bulup kullanamadım doğru düzgün..

yalnız ayağımla ilgili başka bir derdim var şu an kk'ya da sordum, tam 4 tırnağımda batık var ve felaket acıyo..doktor ona da antibiyotik pomat gibi bişi vermişti ama işe yaramadı..hala terliklerle geziyorum kış gelince napıcam bilmiyorum(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…