2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın güzel anneler ve güzel bebişler. dün kardan işe gidemedim. bugün iş yerindeyim. yollar çok kötüydü servisim de gelmedi bebişimi tehlikeye atmak istemedim.
umarım hepiniz çok iyisinizdir

günaydın kızlarrrrrrrr

bende aslında kendimi cinsiyet öğrenmemiş hissediyorum çünkü kesin değil dedi yani...salı gününü iple çekiyorum çekiyorumm halaaaa gelmedi salı günü 17.haftamı doldurmuş olcam..inşallah göstertirse yavrum öğrencez...ama onun öncesinde sağlıklı olsun da yavrumm gerisi boş

Günaydınn kızlar... Kar görmeyeli ne kadarr uzun zaman oldu. Biz ancak dağlara yağacak karların kuru soğuğunu çekiyoruz. :)) Bu arada dün akşam 3lü taramamın sonucu aldım. Dr.a gösteremedim gerçi yarın gideceğim kısmetse ama tüm sonuçların karşısında düşük risk yazıyor, değerler de düşük gibi geldi. Çok şükür sanırım sonucumuz iyi. Yarını iple çekiyorum.

neden canım dr tam bır sey demedı mı sana
ıyı cıkmıstır canım bende hala 2lının sonucunu gostermedım saglıkla gelsın bebıslerımız
günaydın güzel anneler ve güzel bebişler. dün kardan işe gidemedim. bugün iş yerindeyim. yollar çok kötüydü servisim de gelmedi bebişimi tehlikeye atmak istemedim.
umarım hepiniz çok iyisinizdir
dün dinlenmıssındır canım bır guzel ne guzel

canımm bana erkek gözüküyo ama kesin değil dedi..kesin olmayınca da hala öğrenmemiş oluyosun yani...o yüzden bnde salı öğrenirim diyorum iinşallah..sen ne zaman gtcen?

canımm bana erkek gözüküyo ama kesin değil dedi..kesin olmayınca da hala öğrenmemiş oluyosun yani...o yüzden bnde salı öğrenirim diyorum iinşallah..sen ne zaman gtcen?
sanırım haftaya salı gıdecegım canım bakalım 5 aylıkken ogrenenler var ya ınsallah o kdr uzun suremez

günaydın hanımlar....

kardan dolayı korka korka geldim valla... çok dikkat etmemiz lazım(

mavigibi, canım gözün aydın, iyi çıkmış seninde sonuçların:)

kızlar biraz daha sabır, öğreneceksiniz sizlerde inşallahh..

günaydın kızlar

dün küçük tansiyonum 9 dan aşağı düşmedi hatta bi ara 10 u gördüm, doktorumu aradım alfamet verdi. inşallah geçici bir durumdur

benim öglene çorba yapmam lazım en ıyısı cıkım kızlar görusuruz tekrar bebişlere dikkat

senın bebiş benımkınden buyuk ama

orası öyle ama göstermedikten sonra küçük büyük farketmiyo canım yaa

günaydın kızlar
dün küçük tansiyonum 9 dan aşağı düşmedi hatta bi ara 10 u gördüm, doktorumu aradım alfamet verdi. inşallah geçici bir durumdur

geççmiş olsuın canım..uamrım geçicidir...strese falanmı girdin ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…