2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

amin kızlar inşallah herrkessler öğrensinn çok daha farklı hissediyo insan cinsiyetini öğrendiğindee hele ben hamile olduğuma resmen inanmıştım o an ..

Kızlar nasılsınız? detaylı ultrason için randevu alan varmı? Nerde yapılcak sizinkiler? Benim gittiğim hastanede yokmuş ildeki özel bi hastaneye sevketcez dedi dr ama bugün ordaki hastanede muayenelerini olan arkadaşıma sordum burda sadece renkli ultrason var ben onun için ist.a gittim dedi benim dr manyakmı ne anlamadım detaylı ultrasonu 3 boyutlu sandı heralde o burdaki özel muayenehanelerde bile var tam allahlık sağlıkçılar burdakilerin hepsi 10 gün kadar sonra başka dr.a gidip görüşcem.

Bende varım Hemde daha 2 gün önce yani kocaman olmuşken gittiğim halde göstermedi terbiyeli çocuğum Ama karalıyım 10 güne kadar öğrencem

bugün doktorum, beni aynı hastanedeki bi uzmana yönlendirdi 2. düzey ultrason ve renkli dopler için. ama daha bir ayım var, randevu almadım. belki ayrıntılı ultrason uygulaması için illa 4 boyutlu gerekmiyordur, bilemiyorum :44:

Bende varım Hemde daha 2 gün önce yani kocaman olmuşken gittiğim halde göstermedi terbiyeli çocuğum Ama karalıyım 10 güne kadar öğrencem

Bende varım ya benimkide hala göstermedi ama c.tesi kontrol var artık gösterir inş. bende alıveriş yapamıyorum oyüzden. Alanları gördükçe içim gidiyo. Zaten C.tesi kesinleşirse hemen alışverişe gidicem.

Benim anladığım kadarıyla ultrasonun görüntü boyutuyla alaksı yokta başka bişe inceleme farkı mı ne bilemiyorum.

benım bulundugum yerde adam akılıı seyler olmadıgı ıcın doguma gıttıgımde alacagız annemle memleketımde .cin malı seyler falan malı guzel olmayan dandık seyler var burda ben cok ozenırım oyle seylere almıyorum annemle bakacagım doguma yakın

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…