2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Canım yeni geldik eve prensesim 200 gr mı gecmis omurilik süper tüm iç organları oluşmuş damağı düzgün su miktarı iyi gibi birsuru seyler söyledi doktor birde Allah herkese böyle saglikli bir bebek versin dedi Dr amcamız..Allah hepinize bunları duymayı nasip etsin İnşallah.
Sabah nüfusa gidip kaydımızı yaptırdık sonra saglik Ocağı'na gittim
Kaydımı yaptırdım sadece 800gr almışim bebegin kalbinin atışını dinledik tetenoz aşısı için 20. hafta da çağırdı kan aldı testler için
Daha gecmise bakamadım umarım herkes iyi bir gün geçirmiştir..

canim cok sevindim iyi olmaniza masallah kuzuya
resim vermedimi doktor prensesi gorelim bende prensesi gorup alis verisemi daldi dedim
merak etim seni

Guzel haberler almana cok sevindim . İns bizlerde boyle guzel haberler aliriz ben prsbe gitcem dr ayrintiliya ins bende senin gibi guzel seyler duyarim buna cok ihtiyacim var.

canim cok sevindim iyi olmaniza masallah kuzuya
resim vermedimi doktor prensesi gorelim bende prensesi gorup alis verisemi daldi dedim
merak etim seni

CNm cd verdi resmi pek güzel degildi onu birdahaki sefere veririm dedi.
Doktordan sonra kayinvaldeme gittim kızıma neler neler almış sacına toka bile vardı:) birde bnm için 2 tane hamile bluzu almış Sagolsun.
Bı arada hani sen yazmışsin ya gidiklaniyor gibi hissediyorum diye bugün ben de aynı sekilde hissettim kuzumu:)

ona cok ilgisiz ve ters bi kadın diolar ya benm giedecegim doktor yumusak olmalı ben sormadan her seyı sölemeli güler yzlü olmalı tıpkıkayseridekigibi
Bende once ilgisiz diodum sonra hakverdim kadina cok yogun oluo herkes sira beklio emen bebege bakio durumu soyluo sen senin problemin varsa soluosun hemen sebebini soluo . Haa cok guler yuzlu deil :))) aci gercek ama iyi bi dr sonucta iyi olmasa millet ona gitmek icin o kadr caba harcamaz ve kadin bashekim olmazdi ama genede sen bilirsin nuray hanim var o iyi mi bilmiom :s

belli olmaz canm bakalm belkide kayserye kndi doktoruma giderım tekrar

tatlim ben leptopumdan giriyorum leptota sag fareye tikliyorum resmin uzerine
paint cikiyo onu seciyorum sonrada yeniden boyutlandir diyo ona yiklayip 15 falan yaziyorum 100 yazan yere
sonrada kaydet diye tikla insallah yaparsin cici goruruz

masallah kayinvalidene bize ne kzima ne ogluma daha cop almadi kayinvalide

evet canim bende bugun 3 defa hisetim yaramaz bebisimi

simdi sira bizde 4 subat gelsin bebisimi goreyim

Son düzenleme:
ıyı aksamlar herkese..beksu canım yalnız sanma kendını bende varım hala cınsıyet ögrenemeyen..ınsallah haftaya carsamba gıdecegım..herseyın hayırlısı

kımsecıkler yok bu aksam meleksen canm sana selam edeyım barı..ıyı geceler yarın görüşmek üzere..

ıyı aksamlar herkese..beksu canım yalnız sanma kendını bende varım hala cınsıyet ögrenemeyen..ınsallah haftaya carsamba gıdecegım..herseyın hayırlısı

canim naber napiyosun yaramaz mikik nasil
cok sikiliyosun dimi esin yaninda dil diye esimden 4 ay ayri kaldim icim aciyodu sikiliyodum
dogurdum depresyona girdim esim yanimda dil ingilteredeyim dye
insan herseyine hasret kaliyo benimki cok yorulmus birde bu hafta gece telde arayip gelip aliyolar makineler bozuluyo diye bu aksam 20.30 da uyudu esim allah tek zamnda kavustursun cok zor

Gunaydin kizlar .... Bugun erkn girdim ilk msji ben atim dedim esimi ise gonderdim simdi tekrar yatacam :)
Tabi yatabilirsem hamile kaldigimdan beri hic derin uyuyamiorum surekli uyaniom :) neyse simdilik kacar ben oglene gorusuruz .....

bubacım bızde ogrenelım artık ama kız erkek cınsıyet ayrımı olmadan herkes ogrendı sadece 4-5 kısı kaldık

canım bebişine bir şeyler alman işe yaramış bak ınsan demekkı böyle oluyor cok sevındım canım gercekten

bubacım bızde ogrenelım artık ama kız erkek cınsıyet ayrımı olmadan herkes ogrendı sadece 4-5 kısı kaldık

Günaydın herkese
Bende hala cinsiyet öğrenemeyenlerdenim
Bugün Çorlu kar içinde :) zor geldik işe ama erken kaçmak lazım mazallah mahsur kalırım

Günaydın herkese
Bende hala cinsiyet öğrenemeyenlerdenim
Bugün Çorlu kar içinde :) zor geldik işe ama erken kaçmak lazım mazallah mahsur kalırım
çook guzel kar tabii bir o kadar eziyet ... bizde ögrenırız elbet canım napalım artık takmaya basladım ben ama yapacak bır sey olmayınca dün aksam esım karnımı kızım dıye sevdı onceden bebegım derdı agzından bırden fırladı o da şaşırdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…