2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Vallahi kızlar alakalı mıdır bilmiyorum ama ben ikidir usg ye girmeden muz yiyorum. Benim sıpa zıpır zıpır. Yerinde durmuyor. Siz de deneyin isterseniz. Bu arada benim de 3lü taramamın sonuçları çıkmış. Akşam alacağım. Dr.a ancak ctesi göstereceğim şans dileyin bize teyzeleri. Randevumuzu aldık. Allah izin verirse 17+3 olmuş olacak ultrason ölçümlerine göre tabi :)) Bakalım büyümüş mü sıpam.

ıyı sanslar annesı..ınsallah güzel haberlerle gelırsınız

Sonucun iyi olmasına sevindim canım
Benim yükleme sanırım biraz daha fazla olacak 4 saat boyunca her bir saatte kan alınacak demişti dr
Midemden korkuyorum açıkçası o kadar tatlıyı kabul edemeyebilirim

cena canım özel mesaj kutuna bakabilir misin

baktım, ama mesaj sayım 100 olmadığı için cevap yazamadım. dediğim gibi ben central hospital'e gidiyorum düşükle sonuçlanan önceki hamileliğimden beri. 35 tl olan muayene ücreti yılbaşıyla 40 tl oldu, sigortalı muyene fiyatı bu. doktorum fatmanur hanımdan memnunum. ailemden 2 hanım hamilelik için değil ama ona gidiyor. hastası fazla, ben bunu iyi bi doktor olmasına yoruyorum. hastane yeni, güzel biyer. çalışanlar güleryüzlü. yeni doğan yoğun bakımı da çok iyiymiş. haricen diğer kadın doğumcuları bilmiyorum ama benim doktorum çok cana yakın, sıcak, sevecen bi hanım. çok güzel anlatıyor, ilgileniyor. hastası çok olduğu için bir hafta sonraya randevu veriliyor. ama bazen aradan da muayene alabiliyorlar. biraz bekliyorsun tabi. haricen merak ettiğin şeyler varsa, bildiğim kadarıyla yardımcı olurum. bana sorarsan bi dene derim.

Sonucun iyi olmasına sevindim canım
Benim yükleme sanırım biraz daha fazla olacak 4 saat boyunca her bir saatte kan alınacak demişti dr
Midemden korkuyorum açıkçası o kadar tatlıyı kabul edemeyebilirim

hmm, seninki bir ileri aşaması o zaman testin. bi tanıdığa yapılmışti bir iki sene önce. o çok kiloluydu, annesi de ciddi şeker hastasıydı. kendisinde de gebeliğe bağlı şeker yükseliyordu. 50 gr glikoz yüklemesinden sonra, senin dediğin gibi hastanede birkaç kere daha dozaj artırılarak test yapılmıştı. süre birkaç saat olduğu için miden elverir diye düşünüyorum. içtiğin şey şekerli su zaten. birkaç bardak portakal suyu içmek gibi bi şey yani. inş kolaylıkla geçirirsin, iyi sonuçlar alırsın. iyi haberlerini bekliyorum.. Allah kolaylık versin..

9ay boyunca büyürmüymüşşşşşş abow yandık desene
çatlakları çok takma ya napalım bebiş için değer
vakti zamanında ben anneme yapmışsam kuzumda bana yapsın napak :)
ben hiç sevmezdim ilk zaman o hevesle içmek güzeldi sonra sonra midemi bulandırmaya başladı
doktorda ayran yoğurt ve peynirle takviye et dedi
ben hala içmiyorum acaba bi süre sonra içmem lazım mı ki bilemedim

ben çıkan haberlerden sonra azalttım sütü =( hatta hiç içmiyo gibi bişeyim =(

bende hiç içmiyorum ayran yada yoğurt
hergün kahvaltıda peynir fix

yeterlidir elbette dimi benimde iiçime kurt düştü ee bide sağlıklıda deil diolar ya

malesef arsiii hamile kalmadan önce koca koca bardaklarla süt içen ben tiksindim resmen

bende içmiom öncedende içmezdim zati

canım zorlada olsa içmeye çalışıyorum... hamilelikten önce ağzıma sürmezdim:)

aynen ama şimdide içemiom

Ben iciorum unutmassam tabi biZim sutcumuz var kendim kaynatiorum hazir sut ve yogurt uzun zamandir almiom kendim yogurtumu yapiorum artik hicbi hazir urune guvenmiyorum

oh ne güzel evlimutlu benimde öle olsa keşke

mrb arkadaşlar bu badilerin 2 si mi 9.90 yoksa tek parçasımı 9.90

ikisi

herşey yolunda ikinizde iyisiniz maşallah

İnşallah iyidir canım sonuçlarınız iyi şanslar

Canım bilgilendirme için teşekkür ederim
Aslında benim kilo problemim yok annemde daha yeni yakalandı sayılır şeker hastalığına
Sanırım dr işi garantiye almak istiyor bilemedim yani

kizlar bankem bugun doktora gidicekti gelmedi daha galiba
insallah iyidir ruyasindan dolayi korkuyorum demisti
insallah hersey cok iyi gecmistir

hastaneden gelen annelere insallah hersey iyi cikicak
allahin iznile iciniz rahat olsun bebislerde iyimis masallah

canım inş. iyi çıkar onlarda... sırasıyla atlatıyoruz işte... bundan sonrada detaylı usg varr.. bu son sanırım:)

meleksencim bankem belki dönüşte alışverişe başladı, bu yüzden gecikti:))

Son düzenleme:
slm kızlar benim bu gün doktor kontrolum vardı kızım olacagını ögrendim bebişimi gördüm çok mutluyum

canım inş. iyi çıkar onlarda... sırasıyla atlatıyoruz işte... bundan sonrada detaylı usg varr.. bu son sanırım:)

meleksencim bankem belki dönüşte alışverişe başladı, bu yüzden gecikti:))

prensesini kocaman gorunce alis verise baslamistir diyosun yani
insallah kotu bisi yoktur ayni gunuz ya merak ediyorum nasil cikti hersey diye

kizlar birde artik bugun defa oldu benim oglum ben burdayim hey diyo
karnimin icinde kipirti yaniyo iti icin icim gidiklanir gibi oluyo
yaramaz bidik

ne guzel canim seninde heycanin simdi nasil coktur
prense kardes prenses geliyo insan cok mutlu oluyo allah saglikla kucagimiza almayida nasip etsin

teşekkür ederim canım fark etmez diyodum ne olacagı ama farklı olunca çok sevindim tabi allah hepiniizin gönlüne göre versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…