2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Ben iciorum unutmassam tabi biZim sutcumuz var kendim kaynatiorum hazir sut ve yogurt uzun zamandir almiom kendim yogurtumu yapiorum artik hicbi hazir urune guvenmiyorum

merhaba kızlar.. az önce geldim doktordan. bugün itibariyle 17. haftaya girdim. 1,5 kilo almışsın dedi doktor bebeğim hamdolsun çok iyi. 150 gr olmuş gelişimi haftasıyla da uyumlu. ancak çok uykucu. yine totoyu dönmüş yatıyordu, annesi gibi doktor o kadar uğraştı hareket etsin diye, döndü ama bacaklarını öyle bi kapattı ki; resmen bacak bacak üstüne atmış gibi dedi doktor, ne yaptıysa açamadı. iki çizgi gördü, bana da gösterdi. eğer uzantısı yoksa ki, (ben şuan pozisyonunundan dolayı göremiyorum) kız olabilir dedi. ama duruşu hiç uygun değildi cinsiyetini göstermeye. iyice karıştım ben :44: biliyorsunuz, 12. haftada bi çıkıntı görüyorum, heralde erkek demişti. eşim de bebeğin hayasını edebini bozmayın bırakın çocuğumu diyo birkaç gün sonra bol tatlı yiyip gidicem tekrar cinsiyeti için. Rabbim onu bana bağışlasın.. cümlemizinkini..

Bebeginin de seninde iyi olmana sevindim ins birkacgun sonra kesin ogrenirsin cinsiyeti . Boyle karisik olmak cinsiyeti bilmemekten daha fena :)))

ben de daha önce düşük yaptığım ve annem şeker hastası olduğu için 10. haftada yaptırmıştım 50 gr şeker yüklemesini. internette akşam saat 20.00den sonra bişey yemeyin diye okumuştum. ama hastanedeki hemşire hafif bi kahvaltı yapıp gelmemi söyledi. ben de bi şeyler yiyip gittim. devlet hastanesi olduğu için su ve glikozu ben aldım, hemşire karıştırdı, karşısında içtim ve tam bir saat sonra kan alındı. ertesi gün de sonucumu aldım. hamdolsun iyiydi.

cena... herşeyin yolunda olmasına sevindim.. cinsiyet içinde maalesef biraz daha bekleyeckesin:)

Sağlıklı,sıhhatli olsunlarda varsın cinsiyeti geç olsun..Canım ultrason resmi varsa paylaşırmısın?Bu haftada nasıllar merak ediyorumda

maasallah canım bebısıne ben de 16+3te gıdecem ama endıselıyım göstermesse dıye..sanırım arada derede bı yorum yapılmasındansa hıc bılmemek daha ıyı ben gıbı

yapıyla alakalı olduğu kesin. benim göbek de göğüsler de balon gibi şişti ama çatlak yok. kontrol ediyorum sürekli, başladı mı var mı diye. göğüslerde damarlar belirginleşti sadece. ama yine de tedbirli olmak lazım. daha kaç ay var doğuma.. şimdiden ne lazımsa yapmalı. bildiğim kadarıyla çatlaklar kalıcı oluyormuş :18:

göbişi çıkanları çok kıskanıyorum yaaa, bende tık yok =)

içten geniş sanırım =)

valla benim göbek aldı başını gidiyo. bugün doktora girer girmez onu sordum, normal mi bu diye daha 5. aya bile girmedim. normal ama çoğu gaz, zamanla geçecek dedi.

ben aktardan hazır karısım aldım..kakao yagı ıcın gıtmıstım ama bana onu tavsıye ettı..sımdı dıkkt edıyorum da sabah sürdügümde aksam sürüyorum tekrar aksam sürecegım zaman hala nemlı oluyor cıldım sankım ıse yarayacak gıbı

Sağlıklı,sıhhatli olsunlarda varsın cinsiyeti geç olsun..Canım ultrason resmi varsa paylaşırmısın?Bu haftada nasıllar merak ediyorumda

valla elimde 4 tane ultrason görüntüsü var ama. büyüdüğü için artık bebeğin tamamı tek kareye sığmıyormuş. doktor öyle dedi. bu haftadan itibaren kiloyu belirlemek için, kafa, bel çevresi, bacak uzunluğu gibi bazı ölçümlere bakılıyor. ondan baş çevresi, bel çevresi gibi ayrı ayrı görüntüler. eklesem de çok bi mana ifade etmez heralde

maasallah canım bebısıne ben de 16+3te gıdecem ama endıselıyım göstermesse dıye..sanırım arada derede bı yorum yapılmasındansa hıc bılmemek daha ıyı ben gıbı

sana tavsiyem, kesinlikle tatlı şeyler yiyip git. hatta yolda, doktor kapısında sıra beklerken sürekli şekerli bi şeyler ye. ben öyle yapcam yoksa bizimkinin kendini göstereceği yok

sana tavsiyem, kesinlikle tatlı şeyler yiyip git. hatta yolda, doktor kapısında sıra beklerken sürekli şekerli bi şeyler ye. ben öyle yapcam yoksa bizimkinin kendini göstereceği yok

canım ben 11+4 fılan gıbı gıttım en son esım bı poset cıkolata aldı hatta kıpırdansın dıye:)kapıdan gırerken attım agzıma bı ıkı dılım 5 dk sonrada aldılar ıcerı..anacım benımkı mısıl mısıl yatıyordu agırlık cökmus sankı, doktor bak ben onu nasıl dürtücem hareketlenıcek dedı, cıhazla salladıkca basladı oynamaya zıplamaya:)annem bunun bı mendılı eksık halaybası olcak dedı cıkolatayı yınede deneyecegım ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…