2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Amin tatlım sağlıklı olsunda cinsiyettede ısrar etmemeye karar verdim kızlara meraklı olsamda erkekse de sevincem yeterki hayırlısıyla doğsun büyüsün... İşin kötüsü bu hafta kipadan cici alma işi kaldı:)

evet bende cok kipaya gitmeyi istiyorum indirim vardir diye
zor duruyorum hayin kocaman pazar getirmedi bizi kendini kkaybedersin diye alis veris icin
alica olsun kargom daha gelmedi gun tum dun bekletiler aksam aradik yarin gelicek
dediler hala yok kizimda kapida gezmeye gidelim anne diye agliyo

merhaba kızlar
ooo göbekler pörtlemiş baya maşallah
aşı olan oldu mu aramızda kızlar ben cuma günü ilk aşımı olacam herkes çok ağrısı oluyor diyor inş. sıkıntısını yaşamam ya

sen satı tutcaksın cnm bebeğin gelişimi devamlı değişiyo çünkü ve her yeri farklı haftalarda çıkıyo zaten normal yani. benim oğlumun başı 1,5 hafta ileri çıktı babası benim gibi kocakafalı olcak diye kızdırıyo beniama karın bölgesi haftamla uyumlu çıktı beklenen doğum tarihi de 3gün geriye geldi 8temmuzdan 5temmuza ama dr yine satı takip etceksin dedi.
cnm ben artık biraz kafayı yemeye başladım galiba rüya görmem çok meşhurdur zaten sabahlara kadar çeşitli senaryolar yazar oynarımdün gece de seni gördüm rüyamda bugün randevudan geldiğinde yazmışsın dr %99 erkek dedi diye. cinsiyet konusunda hep tersi olur derler misal ben de pembe görüyodum hep ama oğlum olcak inş. gözünaydın diyelim

detaylı ultrason benim hastanemde de 200 tl ama böyle bi fırsat asla ele geçmez kesinlikle yaptırcam ben devlete güvenmiyorum bu konuda düzgünce incelemeyeceklerinden eminim.sonuçta kaç defa çocuk doğurcam onun her yerini görme sağlıklı olduğundan emin olma ve videoların çekilip verilmesi hamileliğin en önemli olaylarından biri bence.

ben cıkıyorum anneler bıraz ıslere verım kendımı gorusurz tekrar dan hepınız bebışlere dıkkat edın
görüşürüz canım

elbebekçim kötü olcağın hiçbişi çıkmamış ki canım bence şükret ne kadar güzel her şey yolunda cinsiyeti biz de daha öğrenemedik az daha sabret eli kulağındadır. Bu arada ben aşı filan vurulmadım ayrıca harkasa doktoru elevit vermiş ben hiçbişi içmiyorum ya yazmadı bana???? 16. haftada demire başlıcaz demişti sadece endişe ettim bak şimdi. Folik zaten hamilelikten önce epey kullanmıştım depolamıştır vücut diye onu da bıraktırmıştı

meleksen senin annen gil mi ingilterede yaşıyor canım?

görüşürüz canım

meleksen senin annen gil mi ingilterede yaşıyor canım?

evet canim aylem falan orda evlenmeden bende ordaydim ama evlenince
gebzeye gelin geldim aylem orda ara sira gidiyorum annem geliyo
persa arkadasta ingilterede onun icin ona soyluyodum

Kargo yakınsa sen gidip ordan alırsın çıkmak istiyosanız çıkın gelip bulamasalar bile kaybolmaz oraya gitmen gerekir.

Ben 16+4 günlük gebeyim ama göstermedi velet:)

Bana aşı yarın vurulcak hem kanda alıncak ama alıştım acıya ağrıya bebişlere değer bana biraz erken gibi geldi aşı için ama ebe kalp atımını duyunca vuruyoz 16 haftada başlıyo dedi yanlış bilcek değil heralde hayırlısı bakalım...

evet canim aylem falan orda evlenmeden bende ordaydim ama evlenince
gebzeye gelin geldim aylem orda ara sira gidiyorum annem geliyo
persa arkadasta ingilterede onun icin ona soyluyodum

haa öyle mii? ay insanın annesi babası neredeyse memleketi orası gibi geliyordur özlem zor. Kardeşlerin var mı?

Bir de kızlar bu detaylı ultrasonun ne zaman bakılması gerekiyor? Bi tarihi var mı

Kızlar herkes bu ara bebeğimin erkek olduğunu görüyo hayır olsun...
Kimse aşı vurulmadımı yav?
Eleviti yeni gebeyken vermişlerdi 3 ay devam ettim folic asit gebelikten önce içiyodum devam ettim şimdi değişti dr.ların hepsi farklı işte.
Bu arada genim bulantılar 4 aydan sonra başladı yaa

aynen oyle canim onlar nezaman cagirirsa ozaman gidiyoruz ve gercektende 20 haftada cinsiyeti ogrences meraktan catliyom artik yaaa bekletiyolar cok ama napalim burada oyle,allah kolaylik versin valla korkuyorum ama normal dogum istiyorum insalah okadar uzun surmez yaa benimki.

Benimde bu haftasonu kontrolüm var
Umarım seninki gibi yaramazlık yapmaz da gösterir kendini
Artık öğrenmek istiyorum bende

[SUP][/SUP]

sanada günaydın canım nasılsın

canım sabah yazıp çıkmıştım yeni gördüm msjını
iyiyim çok şükür bir sıkıntı yok..... sende iyisin umarım ....

evet canım 16.haftadan itibaren yapılabiliyor aşı ....

haa öyle mii? ay insanın annesi babası neredeyse memleketi orası gibi geliyordur özlem zor. Kardeşlerin var mı?

Bir de kızlar bu detaylı ultrasonun ne zaman bakılması gerekiyor? Bi tarihi var mı

ben dün arayıp özel bir merkezle görüştüm 16-17.haftadan itibaren bakıyoruz dediler ama ücretini sormak h,ç aklıma gelmedi burada yazılan fiyatlar baya yüksek....

Benim aşım için ebe 12 Marta gün verdi
Bu tarih geç mi şimdi anlayamadım:18:

evet canim haklisin almam lazim zaten avent dusunuyodum baktim ben burada onlara alicam herhalde sagol meleksencim.

Kızlar şimdi nette araştırdımda aşının ilk dozu 20-24 haftalar arası oluyomuş genelde ben yarın vurdurmamaya karar verdim bidahaki ay vurursun dicem daha erken yav!

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…