2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar herkes bu ara bebeğimin erkek olduğunu görüyo hayır olsun...
Kimse aşı vurulmadımı yav?
Eleviti yeni gebeyken vermişlerdi 3 ay devam ettim folic asit gebelikten önce içiyodum devam ettim şimdi değişti dr.ların hepsi farklı işte.
Bu arada genim bulantılar 4 aydan sonra başladı yaa:KK43:

off bulantılar çok zor umarım kısa sürede geçer demir hapına yeni başladı isen ondan da olabilir bir arkadaş yazıyordu gece yatmadan içince bulantım kalmadı diye onu bir dene istersen?

canım sabah yazıp çıkmıştım yeni gördüm msjını
iyiyim çok şükür bir sıkıntı yok..... sende iyisin umarım ....

evet canım 16.haftadan itibaren yapılabiliyor aşı ....

ben dün arayıp özel bir merkezle görüştüm 16-17.haftadan itibaren bakıyoruz dediler ama ücretini sormak h,ç aklıma gelmedi burada yazılan fiyatlar baya yüksek....

sağol sinopee:KK71:

off bulantılar çok zor umarım kısa sürede geçer demir hapına yeni başladı isen ondan da olabilir bir arkadaş yazıyordu gece yatmadan içince bulantım kalmadı diye onu bir dene istersen?

Yok canım ondan değil demir hapını bugün yeni verdi hatta içmedim henüz diğer ilaçlarıda aylardır içiyorum hiç yapmadılar elevit yapar diye kahvaltı sonrası içiyorum yapmıyodu 16. hafta dolduğu gibi başladı midem ikidebir bulanmaya valla zaten aklıma olmıcak şeyler geliyo Allah korusun bebek öldüde zehirlendimmi diye düşündüm:KK43: Ama bende herşey ters anam bu da bi ters işte herkes iyileşti ben kötüleştim:) Bereket çıkarcak derece değil idare ediyorum.

$SAM_0720.JPG
$SAM_0721.JPG
$SAM_0722.JPG
$SAM_0723.JPG

tezeleri kargomuz siimdi ggeldi ay bebisimi sevmis gibi oldum bunlari minicik tutunca :KK16:
kendime kota aldim kizlar belden lastikli 42 beden almistim karnim buyuk diye
az cik bol ama 1 ay sonra tam olur oda :KK49:

Eki Görüntüle 332531
Eki Görüntüle 332532
Eki Görüntüle 332533
Eki Görüntüle 332534

tezeleri kargomuz siimdi ggeldi ay bebisimi sevmis gibi oldum bunlari minicik tutunca :KK16:

Hepsi çok güzeller iyi günlerde giysin paşan bende aldım hamile pantolonu 38 beden aldım ben şimdilik iyi bi kaç ay giyerim heralde bi tanede 40 benden almayı düşünüyorum kızımdanda var hamile pantolonlarım değişik değişik giyerim...

Elbebekciğim benimde cinsiyeti sakladı kordonu almıi bacak arasına sıpa ama kıpır kıpır maşallah 3 lü içinde dün kan verdim benim sata göre 15 ultrasona göre 16 haftalığım üçlü test özelde 40 tl ikili sorunlu çıkmıştı inşallah 3 lüm çok güzel tertemiz çıkarda bende herkez gibi sevinip gülüp oynayabilirim
Kuzum 4 aya girmişte haberim yok maşallah kocamanda olmuş benide hiç üzmüyor annesinin bitanesi bazen hissedebiliyorum çok nadirde olsa
Ben cinsiyetinden eminin erkek o yüzden pek merak etmiyorum ama kız bebek elbiselerine bayılıyorum aman inşalllah sağlıklı olurda bebişim kız erkek benim için pek önemli değil hiç heyecan yapmıyorum

İnşallah seninde testler tertemiz çıkar canım

KIZLARRRRRRRRRR

Ben diyorumki bu cuma günü birde devlet hastanesinde 3 lü test yaptırsam karşılaştırma amaçlı işimi dahada garanti etmiş olurum ne dersiniz

Yok canım ondan değil demir hapını bugün yeni verdi hatta içmedim henüz diğer ilaçlarıda aylardır içiyorum hiç yapmadılar elevit yapar diye kahvaltı sonrası içiyorum yapmıyodu 16. hafta dolduğu gibi başladı midem ikidebir bulanmaya valla zaten aklıma olmıcak şeyler geliyo Allah korusun bebek öldüde zehirlendimmi diye düşündüm:KK43: Ama bende herşey ters anam bu da bi ters işte herkes iyileşti ben kötüleştim:) Bereket çıkarcak derece değil idare ediyorum.

ay nolur öyle düşünme bebiş sağlam ki mide bulantısı yapıyor:KK49:çok kötü olursan dramamine yazdır doktora onu aldıkça ben rahat geçirmiştim o dönemi
Eki Görüntüle 332531
Eki Görüntüle 332532
Eki Görüntüle 332533
Eki Görüntüle 332534

ayyy çok şeker çokk:nazar: ben de çekip koyucam şimdiye kadar aldığımız cicileri biraz birikti teyzeleri:KK76:

Merhabalar,

Cuma günü bebişimin cinsiyetini öğrendim %70 oranla PRENSESİM olacakmış kızlar :KK9: çoooookkk mutlu oldum...

siz iyi alısveris yapmıssınız kızlar ben daha hiçbişey almadım . üçlü testi yaptırmadan önce cinsiyeti öğrenirsem hiçkimse durduramaz diyodum üçlü testimizde problem cıktı. oyuzden haftaya çarşamba dr gitcem inş. ayrıntılıda problem çıkmazda bende doya doya alışverişi yaparım bebegime ..... içim gidio bişey almak için....

Kizlar 40 mevludu ramazana denk gelio cogumuzun ne dusunuosunuz bu konuda ?

GEÇENde bende yazmıştım
artık 40 bitince yapcez yada durumlar iise uygunbiyer bulup güzel biyerde yemek peşine mevlüt

canım bu tarz sancıar normal içini ferah tut panık olma hemen :) benim hamileliğim suan biraz sounlu buna ragmen agrıları falan takmıyorum cunku cok doğal bunlar vücut yapımız degısıyor hormonlar degısıyor. agrılarda olacak kolay mı bebıs buyuyo ıcımızde yer acıyor bu sancılara katlanıcaz bıraz . bak sana bır tavsıye dr alper mumcu nun sıtesıne gır ve orda hafta hafta hamılelık yazısını oku vede hamılelıkle ılgılı dıger yazılarını da hem rahatlarsın da bıraz yazdıgı yazılar cok hosuma gıdıyor . valla halla turkıyede olsa ve dr yapsaydı orda kıbrıstan sırf ona gozukmek ıcın giderdim ama suan amerikada bıraz uzak kalıyor :):KK52:

tmm hapsum
sende ne var hayırdır ?
bende doktor nevra sitesini taip ediyorum
bugün böyle oluncada googlede yazdım gebeliğin 14. haftası die zaten o direk sıralama yaptı kasık ağrısı diede bi seçenek vardı ona tıkladım okudum
ılık duş ii gelirmiş

bu arada rahim er hızlı bu haftalarda büyüyormuş kızlar o yüzden sancıların artması normal bende de oluyor ama dayanılmayacak gibi şiddetli değil kramplar gibi 5er dakika sürüp geçiyor

biz senle aynıyız sende de varsa :13:

merhaba kızlar
ooo göbekler pörtlemiş baya maşallah
aşı olan oldu mu aramızda kızlar ben cuma günü ilk aşımı olacam herkes çok ağrısı oluyor diyor inş. sıkıntısını yaşamam ya

20. hafta değilmiydi canım ?

Merhabalar,

Cuma günü bebişimin cinsiyetini öğrendim %70 oranla PRENSESİM olacakmış kızlar :KK9: çoooookkk mutlu oldum...

gözün aydın tatlım

siz iyi alısveris yapmıssınız kızlar ben daha hiçbişey almadım . üçlü testi yaptırmadan önce cinsiyeti öğrenirsem hiçkimse durduramaz diyodum üçlü testimizde problem cıktı. oyuzden haftaya çarşamba dr gitcem inş. ayrıntılıda problem çıkmazda bende doya doya alışverişi yaparım bebegime ..... içim gidio bişey almak için....

ne çıktı hayırdır ?

X