2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

canım dılını ısır valla nazar olursun..bende sen gıbı süreklı söyledım hıc bulantım olmadı vs dıee cevremdekıler kımseye söleme nazar olursun dıyo bız aılelerımızden uzakta oldugumuz ıcın Allah yüzümüze güldü canım dualarımızı kabul ettı ben hep öyle dıyorum

canim saol gobus aldi basini gidiyoda ben hala 2 kilo aldim
benim gobek kizimdada sismisti bayagi disariya vuruyo benim gobek
icinde oglan sere serpemi ne aksamlari esim oksuyo biraci gobegi gibi oldu vala diyo

haklısın canım benıde kım arasa oyle dıyor ya ben uzagım uzaklıgı gectım goruyorsunuz cıkıp tek basıma bıle dr a gıdemıyorum oyle bır yerdeyım kı cogu zaman dr bulamıyorum cok sukur

haklısın canım benıde kım arasa oyle dıyor ya ben uzagım uzaklıgı gectım goruyorsunuz cıkıp tek basıma bıle dr a gıdemıyorum oyle bır yerdeyım kı cogu zaman dr bulamıyorum cok sukur

yanlıs hatırlamıyorsam subatın ortası gıbı annenlerın yanına gıdecektın sanırım canım..sabret o zamana kadar ınsallah rahat edersın accık..

kızlar dogum yapmıs kıme sorsam herkes kakao yagını cok önerıyor..cıkıp alayım dıyorum sımdı bende carsıdan hem hava almıs olurum..bakalım faydası olacakmı

yanlıs hatırlamıyorsam subatın ortası gıbı annenlerın yanına gıdecektın sanırım canım..sabret o zamana kadar ınsallah rahat edersın accık..
evt bubacım .haftaya gıderm burda gene hem bebegı gorurum sonra da memleket zamanı gelıyor zaten cok ozledım

kızlar bende safak sayıyorum valla bızım tarıh 16 subat merakla beklıyorum bakalım kız mı erkek mı.

kızlar bende safak sayıyorum valla bızım tarıh 16 subat merakla beklıyorum bakalım kız mı erkek mı.

ingilterede zor canim ya sen ne zaman istersen ultrasona dil onlar ne zaman cagrirsa giriyosun
bebeginin cinsiyeti 20 haftalarda ogreniyosun cok zor
ben 23 sat dogurmaya calistim yinede sezeryana almadilar yapa bilirsin diye normaal
allaha sukur sonra normal dogurdum epudurale hintli ingiliz zenci doktotorlarla dogurdum
tam bir macera gibi

luxxor maşallah karnın ne güzel çıkmış aramızda 1 hafta var ama bende tık tok hala ya göğüslerim çok büyüdü benim bebiş orda mı büyüyor acaba

sağol canım benim başta biraz sorun ettim kendime bu kadar erken çıkar mı filan diye ama şimdi alıştımsanırım bünye meselesi msgcim ben hiç anneme çekmemişim bu hamilelik konusunda benim 5. ayımda bundan daha ufaktı göbeğim diyor halbuki şimiye kadar 2 kilo bile almadım yani 1,5 kilo aldım bilemedim sağlıklı olsun da bebişler
seni anlıyorum benimde huzurlu deil hiç ama idare etmeye calısıyorum başka carem yok cunku. birde kafaya takmamaya başladım artık valla kendımı dusunuyorum artık bırtek.

evet ben de öyle yapmaya çalışıyorum umudum doğum izninden sonra bir daha buraya dönmemek istifa edip başka kuruma atanmaya çalışacağım kpss ile. Tabi sınava da girebilirsem malum temmuzun 7sinde olacak o tarihe kadar hamileliğim nasıl seyreder bilmiyorum ama girebilecekmişim gibi çalışıyorum fırsat buldukça

ay canım kaşınma varsa genişleme de vardır. Valla ben yağlı bi kremim var sadece banyolardan sonra sürüyorum annem çok kızıyor her gün sürmen lazım çatlamaması için diye ama öyle üşeniyorum her gün yağlı pehlivan gibi gezemem ki

gözün aydın canım bence iyi bir sonuç

MAASHALLAH canim nazar degmesin

teşkür ederim persa hiç birimizin evladına değmesin nazar

kızlar babystar. com. tr da hafta hafta gebelik anlatıyor çok güzel bir bakın derim

Son düzenleme:

Bu kadar karamsar olma cnm kan uyuşmazlığı bizde de var ilk gebelikte hiç bir problem yok ikinci gebelikte takip gerekli ve benim ikinci gebeliğim kan uyuşmazlığınında çaresi var artık tedbirini aldıktan ve iyi bi doktor bulduktan sonra poblem yok .Benim babannemle dedemde de kan uyuşmazlığı varmış tabi o zamanlar doktor falan bilemzlermiş babannem 7 tane çocuk doğurmuş hepside sapasağlam gönlünü ferah tut karamsar olma...

ben cıkıyorum anneler bıraz ıslere verım kendımı gorusurz tekrar dan hepınız bebışlere dıkkat edın

Sğl MELKESEN valla herkese pozitiflik katıyorsun inş bakalım eşiminde gönlünden erkek geçiyor hayırlısı olsun

Kızlar ben geldim... Hem iyiyim hem kötü...
İyiyim çünkü bebeğim iyi yine binbir duayla gittim ve sağlıklı olduğunu öğrendim çok şükür günügününe gidiyo herşeyi iyi maşallah amaaaa cinsiyeti öğrenemedik ilk sırtüstü yatıyodu kordon bacaklarının arasındaydı sonra poposunu dikti havaya yüzüstü yattı sonrada sırtını döndü dr.da daha fazla uğraşmadı kilolu olduğumdan dolayı biraz zor görüyo bide iyice belime doğru gidip yatmış bende diyorum niye karnımda hareket yok belimde ağrı var diye. Bidahaki ay daha iyi görürüz dedi ama ben bekleyemem! 10-15 gün sonra kısmetse 3-4 boyutlu ultrasonu olan bi dr.a gitmeyi düşünüyorum. Göstermeyince kızdır diye umutlandım hatta hareket ederken hiçbi çıkıntıda yok gibiydi ama dr tahmini bile bişe demedi zaten desede tutturamıyomuş yanlış söylediği çok olmuş:)
Sonrada sağlık ocağına gittim dr.da 2 kg fazla çıkıyorum sağlık ocağında 2 kg az nasıl şeyse? Tansiyonum sınırda seyrediyo nedense arada bi çıkıyo sanırım heycan yapıyorum. Kalp atışları henüz duyulmayabilir ama bi dinleyelim dedi ve duyduk ben artık her hafta gelirim dedim ebeye hemen evimin yanı zaten:) Kalp atışlarını duyduğumuz için tetenoz aşınıda vurabiliriz dedi ama kalmamıştı yarın kan tahlillerim ve aşı için tekrar gitcem sizde vuruldunuzmu aşınızı?
3'lü test içinde kan verdim diğeri 20-25 tl gibi bişeydi bu kez 31 tl verdim gayet iyi fiyat yani. 4'lüye gerek yok dedi ayrıntılı ultrasonuda sordum burda yokmuş ildeki bi özelhastaneye gönderiyoruz mecbur değil dedi fiyat sormadım ama baya pahallı olacağı kesin bide git gel 4 saat yol ben yaptırmam büyük ihtimalle zaten bu gitcem dediğim dr.unda ultrasonu 3 ve 4 boyutlu o baksa yeter heralde.
Önceden elevit ve folbiol kullanıyodum folbiol bitmişti alma dedi elevitte bitince bidaha alma dedi gyno ferro sanol diye bi hap verdi demir, folic asit ve b 12 vitamini var içinde bide cal-d-vita diye suda eriyen kalsiyum ve d3 vitaminli bi ilaç verdi bunları kullancam artık. Vajinal akıntım fazla ve hafif kaşıntılı olunca onun içinde fitil ve krem aldım.
Bizden haberler bunlar kızlar bi ben kaldım öğrenmeyen:) Ya bide kan uyuşmazlığı olan varmı dr.unuz bugüne kadar herhangi bişe yaptımı yoksa 28. haftayımı bekliyosunuz?

elbebekgulbebek ttlim geldin mi heycanla seni bekliyorum

kizlar kan hapindan cok fena afedersiniz iselim karin agrisindan zor duruyorum
doktora sordum icme ilaci dedi cok agrim var dememistim sabahti
ay ben napcan bu agrya agliyasim var

verdigin bu bilgiler icin tesekurler canim benim icin cok yararli olacak hem ben ingilteredeyim valla emmez diye hicte aklima gelmiyo almak lazim bulunsun ozaman sise emzik filan ve sutumude sagmam lazimsa diye hazirlikli olmak lazim demek her duruma.

tatlim avet setler ingilterede 22 sterlin annem gecen yine aldi oglumada olsun diye
sende al bulunsun her ihtimale karsi orda hem iyi hem de ucuz hersey

elbebekgulbebek tatlim ayni kizimin yaptigini yapmis senin yaramazda
kizim 20 haftaya kadar boyle yapti hep
icin rahatlamistir yaramaz saglikli sihatli daha ne olsn annesi saglikla ucagina allah gelmeyide nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…