2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

seni anlıyorum benimde huzurlu deil hiç ama idare etmeye calısıyorum başka carem yok cunku. birde kafaya takmamaya başladım artık valla kendımı dusunuyorum artık bırtek.

bende de mantar var o yüzden ben de süremiyorum. evet ben de normal doğum istiyorum ama doktor rahim ağzı çok dar dedi bakalım o zamana kadar neler olacak.

Günaydın kızlar bizimde ikili taramamız çıktı
herşey güzel gözüküyo bu akşam doktorumuza göstericez inşallah ...

çok sevindim senin adına gözün aydın

canım nasılsın bende ayni durumdayım göbegım dumdüz gögüslerim ise kocaman oldu eşim bebek galiba yanlış yerde büyüyor diye dalga gecıyor en kotusude catlak cıkmaya basladı

dün ilk defa kustum canım çok kötüydü aklıma sen geldin nasıl dayandın diye boğazım ağrıdı artık bide şalgam içmiştim içtiğimi unuttum kan kusuyorum sandım sonradan dank etti ilk günden beri badem yağı sürüyorum ben canım normalde de 1-2 kilo alsam bacaklarım falan çatlardı bende baştan aldım önlemi

bende başaladım ozel krem suruyorum bakalım ne kadar ıse yarayacak :) ay canımya 3 ay cektım ben ustelık son ay kan kusuyodum allahtan gecti hemde bir günde aniden. bıdahada bulanmaz inşallah. seninde son bulantın olmustur ınsallah.

günaydın anneler bebısler..gec oldu günaydın demek ıcın ama uzun bı aradan sonra ılk dfa 10:30da kalktım ıyı geldı valla kuzumla bana

benımde karnım kasınmaya basladı hafıften kuru cılt ıcın herhangı bı krem kullanabılırsın demıstı doktorum 3 haftadır fılan sürüyorum..gögüsler benımde maasallah...ılk gunden berı nerdeyse kasınıyor, ama dıkkt ettım de bı haftadır büyümede kasıntıda durdu ınsallah daha buyumez

randevumuza 8 gün kala heyecan dorukta bızdede..göbüsümüzde artık ben burdayım dıyor, babamız uzakta oldugundan her aksam kameradan gösterıyoruz boyutunu özellıkle de hamıslık dönemınde eslerden ayrı olmak cok zor ama hayat sartları ınsan mecburen katlanıyor..saglık olsunda gerı mühım degıl bıter ınsallah bu ayrılıklar...

2'li test sonucum gelmiş bayanlar :
DOWN SENDROMU: Down sendrom riski cutoff degerinin ALTINDA'dır.
TRİSOMİ18/13: Trisomi 18 riski tarama cutoff değerinin altındadır....

sizce nasıl sızlerınkınde ne yazıyordu haftaya goturecegım dr a tek gıtmeye korkuyorum esım ızın alamıyor su an da .

canım tam degerleri yazsana hanı su 1/1000 falan yazan tabiki 1000 ı uydurdum burda degısıyo o cunku ona gore sana bıraz yorum yapabılırım ama galıba iyi cıktı degerlerin

canım tam degerleri yazsana hanı su 1/1000 falan yazan tabiki 1000 ı uydurdum burda degısıyo o cunku ona gore sana bıraz yorum yapabılırım ama galıba iyi cıktı degerlerin

hapsuucum üc ayrı tabloda degerler gösterılmıs bıraz karısık ben sonucun sonundakı yorumu yazdım :44:

hapsuucum üc ayrı tabloda degerler gösterılmıs bıraz karısık ben sonucun sonundakı yorumu yazdım :44:

biliyorum canım bırınde degerler vermesı lazım verılen degerlerı yaz. yada sana soyle acıklayım sen kendın yorumla benım dawn sendromunda degerim 1/55000 cıkmıtı galıba yanlıs hatırlamıyosam buda 55000 de bır ıhtımal bebegın daw sendromlu oluyor demek seklınde yorumlanıyor

Bu sonuç risk altında değilsin demek canım
gözün aydın

şu mu ki acaba down sendromu: 1:5330
trısomı: 1:99000
sadece yaş: 1:1310:44:

Son düzenleme:

Canım ilk yazdığın testinin yorumudur
yani ikinci yazdığın değerlere göre yapılan test değerlendirmesidir.
Bence doktorun sonuçların güzel olduğunu söyleyecektir.

13+4 ilk bebeğim 21 temmuz gibi doğum bekleniyor. Cinsiyetini henüz bilmiyoruz. şubatta gittiğimizde görür inşallah doktorumuz.

canım değerlerın coook iyi benımde hemen hemen benzer degerler cıktı hatta trisomi degerımız ayni :) ıcını ferah tut doktor sanada guzel seyler soyleyecek :)

oh misne güzel herkes sorunsuz ılerlıyor..Allah ım daım etsın ınsallah

amin hepımıze ınsallah bubacım ınsallah boyle gıder hala anlamıyorum bıle hamıle oldugumu hıc mıde bulantısı falan bılmedım uc aylık oldu maşallah ınsallah hepımızınkı sorunsuz ılerler boyle saglıkla kucagımıza alırız bebişlerimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…