2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Tabii neden olmasın..Ankaradaki arkdaşlarla hastane işlerinde falan haberleşiyoruz.Baya yardımcı oluyor.

Ya çok güzel şeyler var hepsini alası geliyor insanın ahhh bi maaşımı alsaydım dayanamayıp dalardım belki alışverişe ama şuan sabrediyorum son aya kadar (

Ya çok güzel şeyler var hepsini alası geliyor insanın ahhh bi maaşımı alsaydım dayanamayıp dalardım belki alışverişe ama şuan sabrediyorum son aya kadar (

Ben internetten ufak tefek giysi hariç ayrıntıları alıyorum.Ağırlaştığımızda alişverişler daha zor olacak.

İnternetden bende bakıyorumda cesaret edemiyorum almaya
Bide ben bebişimin cinsiyetini değilde göz rengini çok merak ediyorum babası mavişşş ayyy belki mavişim olur :))

kartal dragosta canım yaşım 24 buarada

bende kartalda yasıyorum olmazsa ben de bı ona gıderım bu ay kı kontrolumden sonra..yasla bı baglantısı yok demekkı cunku bende 23 yasımdayım demekkı yasla bı baglantısı yok:)hayırlısı hepımız ıcın

canım haklısın cınsıyet konusunda ama merak ıste..artık esımde olmadıgından sık sık gırebılıyorum..

hedıyelesmek süper fıkır bence..sen bu konuda yönlendır bence herkesı..cınsıyetler tamamlandıgında yapalım muhakkak, hatıra olarak saklarız tabı

canım ona gitmek istiyosan şimdiden randevunu al ilk bakacağı hastalara en az 1 ay sonraya randevu veriyo

doktordan geldık az once malesef ıkılı test bulundugumuz yerde olmuyor mardıne gıtmemız gerekıyormus nasıl yerde yaşıyoruz gorun bu da bebım bebısımın resmı sımdılık bır sorun yok ellerı ayakları bellı dedı doktor ıkılı testın sonucuna bakmamız gerekıyor dedı dr cok heyecan yaptım bılmıyorum allahhım yardım etsın :2:

Eklentiler

• $IMG0462A.jpg
    29,8 KB · Görüntüleme: 22
tünaydın herkeseeee...herkes ıyıdır ınsallah..randevumuza 13 gun kala cok sabırsız ve heyecanlıyız:))))

maşallah canım baya bi belirgin inşallah ikili testinde güzel çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…