2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

zatenn süslemesi daha pahalıya geliyo o ihtişamı gösteren süsler yaa ondan hemen fiyat çıkıyoo kendin alıp yapınca uygun oluyo evet

canımmm çok mutlu oldum kız olmasına valla bana direk kız dedi değişir felan demedi :))))))))) hatta eşimede kızlar babaya düşkün olur kızın peşinden ayrılmıcak dedi:))))))))

ben aldığım kiloları hiç sölemiyim zaten baya kilolu hamile kaldım ama senin maşşallahın var
afp yi kaça yaptırdın :))))) bende 15 gün sonra yaptırıcam

Rukiyefatih,

dün cinsiyeti öğrendiğini yazmıştın gözün aydın canım darısı başıma bende yarın akşam gidiyorum çok heyecanlıyımmm

inşallah hayırlı haberlerinle bekliyoruz seni canım Allah gönlüne göre versin ben ilk çocuğumun kız olmasını çok istiyodum:))))))

gunaydin kzilar nasilsiniz bayagi kaynatmisiniz az eskiye bakim dedim
sonrra hepsine bakamadim

Baby Tech Sultan Beşik-160 | | Bebefix.com

bende su besigi istiyorum yatak odama kizlar esimde beyendi gecen bebefixte besikler indirimde bi bakin kizlar cok hos guzel seyler var

bugun bisi yapasim yok esimde yapma diyo ama yapmadan olurmuu kizim saolsun durmuyo yerinde
bi orayi bi burayi dagitiyo

çok pahalı deniz akkaya gereksiz pahalı , bir sürü şey alır insan onu alana kadar . 1-2 kere giyecek bişey sonuçta

canımm çok saolasınınnn daha iyileri yavrunuzun olsun inşallah :) mart gelse bii yapıcaz daa ahh ahh daha çok var biizimde mavi gözüküyoo da bakalım 12 gün sonra kesinlelir inşallah ona göre hemen bişiler alcam bndeee

canım ben bu pazar gitmeyi planlıyodum fakat misafirim geliyomuş cumarteside fuardayım inşallah önümüzdeki cumartesi işin yoksa bana eşlik edersen çok çok çok mutlu oluruz kızımla:)))))))))

canım çok hoş gerçektenn şimdiden hayırlı olsun ii günlerde kullanın :) bende kalkıyorum kaç gündür bişi yapmıyorum bugün artık kalkayım yarın akşam misafirim var hem bugünden halledeyim işlerimi...

hadi hoşçakalın şekerler arada uğraarımmm

bekliyoruz cicileri de harika bi duygu kesinlikle... benimde kundağım var bebekliğimden kalan, çok eski bi usul ama ben bebişimi bi kere sarıcam ve öyle resmini çekicem canımın

çok pahalı deniz akkaya gereksiz pahalı , bir sürü şey alır insan onu alana kadar . 1-2 kere giyecek bişey sonuçta

orası öyle tabi
hep aklımda çocuğun yediği helal giydiği haram
heleki ilk 1 yıl bazılarını giyemeden büyyo sıpalar :)

canım ben bu pazar gitmeyi planlıyodum fakat misafirim geliyomuş cumarteside fuardayım inşallah önümüzdeki cumartesi işin yoksa bana eşlik edersen çok çok çok mutlu oluruz kızımla:)))))))))

pazar bana uymaz
evde olurum evim uzak :)
cumartesi olsa gelirdim senle dicektim
tamam haftaya konuşalım bir aksilik olmazsa gideriz
bende az önce telde annemle konutum haftaya gelirim hast. gideriz sende görürsün hemde cinsiyet öğreniriz
bide sütyen alırız diodum hahaha

kizlar denik ayakanin limangoda yuzde 80 indirimli olupta bady si 54 tl yuh dsem ayip olur mu
deniz ayaka alsin o giysileri kendi giysin gunah be o kaar para verilirmi bu memlekete 500 tl ye
butun ay kopek ghibi calisan insanlar var sosyete cosmus

bekliyoruz cicileri de harika bi duygu kesinlikle... benimde kundağım var bebekliğimden kalan, çok eski bi usul ama ben bebişimi bi kere sarıcam ve öyle resmini çekicem canımın

ay tam çıkıyodum sana cvp vermeden çıkmayayım deim canım :)

benimm bebekliğimden pazenn battaniyeler tulumlar zıbınlarr şapkalar kundaklar ne istersen varr saolsunn annecim saklamışş.. martı bekliorum işte gitcem çıkartcaz onlarıı sandıktann ayyyy süper yaaaaaaaaaaaaa benim giydiğimi yavrumda giyecek inşallah Allah ımın izniylee

ben çıkıyorum b u sefer gerçektenn yarına misafirim var canım iş yapayımm hade öptüm siiziiiii

ayy çok şıkmış çok güzel gerçektennn

canım sen nasıl müsait olursan acelem yok o arada örgü patik başlarım bende harika şeyler var

teşekkür ederim canım....
bana 13 haftalıkkende %51 demişti, bu sefer %80 dedi, bir dahakine kesin der heralde:) benimki ha bire dönüyo arkasını, net seçilemiyo... bende ısrarcı olmadığım için sorun olmuyor:)

canım çokta takma kafana boşver.. yapılcak birşey yok.. tabi sen yinede elinden geldiğince dkkat et..
afp yi 40 tl ye yaptırdım.. 22. hafta da detaylı yapıcakmışız...
20-24 haftalar arası hamileliğin kalbimizi en çok zorladığı dönemlermiş.. vücuttaki su en üst seviyeye çıkıyormuş.. benim için biraz zor olucak sanırım.. allah yardımcımız olsun artık...

tamam canım bende öptüm kolay gelsin sanaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…