2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

arnetta lohusa pijaması =)

Y1-2104-PEMBE_03.jpg

çok güzellll internette var mı satışı ?

ayy kızlar çok tatlısınız allah sizi ve bebişlerinizi korusun sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasip etsin. bende şimdi hamileliğime döndüm inanki. ben 2011 temmuz annesiyim. bu zamanlarda öğrenmiştim kızımın cinsiyetini. ultrasyona gitmek için can atıyordum özlüyordum görmeyince. sanki birini uzak yere göndermişimde gelsin diye bekliyormuşum gibi hissediyordum. sımsıkı sarılmak istiyordum.

allah hepinize bebişinizi sağlıklı doğurmayı o güzel süt kokusunu içinize çekmeyi nasip etsin. allaha emanet olun.

Bunlarıda alacam inşallah

Eklentiler

• $1.JPG
    $1.JPG
    23,6 KB · Görüntüleme: 14
  • $2.JPG
    $2.JPG
    16,2 KB · Görüntüleme: 12
  • $3.JPG
    $3.JPG
    15,6 KB · Görüntüleme: 15
gunaydin kzilar nasilsiniz bayagi kaynatmisiniz az eskiye bakim dedim
sonrra hepsine bakamadim

Baby Tech Sultan Beşik-160 | | Bebefix.com

bende su besigi istiyorum yatak odama kizlar esimde beyendi gecen bebefixte besikler indirimde bi bakin kizlar cok hos guzel seyler var

bugun bisi yapasim yok esimde yapma diyo :KK37:ama yapmadan olurmuu kizim saolsun durmuyo yerinde
bi orayi bi burayi dagitiyo

aaaaa dibim düştü resmeenn bayıldımmm

meleksencim.. çok güzelmiş canım beşik:))

evet canim cok tatli tam yatak odasi icin kizimin odasina araba sekliinde yatak alalim diyorum esime
bunuda yatak odamiza daha kutuda park yatagimiz var wini poh olan ben park yatagi sevmiyorum kzilar aldirmistim indirimde diye ama hic kulanmadik kizima oda yaptik diye

bebefixte cok guzel seyler var kizlar indirimide devamli var

aaaaa dibim düştü resmeenn bayıldımmm

tatlim fiyatlarda cok uyugun bu besik 200 tl 80 tl ye bile besik var bebefixte
6 aydan sonra besigini aliriz insallah birde araba seklindeki yataklari arasttiricam carrsiya indikce
500 tl civari varsa alalim diyorum esime kizimin odasi ortak odalari olucagi icin duvarlara
bulutlar yapalim diyorum bakalim napicaz 6 ayi bi dolduralim

teşekkür ederim canım....
bana 13 haftalıkkende %51 demişti, bu sefer %80 dedi, bir dahakine kesin der heralde:) benimki ha bire dönüyo arkasını, net seçilemiyo... bende ısrarcı olmadığım için sorun olmuyor:)

canım çokta takma kafana boşver.. yapılcak birşey yok.. tabi sen yinede elinden geldiğince dkkat et..
afp yi 40 tl ye yaptırdım.. 22. hafta da detaylı yapıcakmışız...
20-24 haftalar arası hamileliğin kalbimizi en çok zorladığı dönemlermiş.. vücuttaki su en üst seviyeye çıkıyormuş.. benim için biraz zor olucak sanırım.. allah yardımcımız olsun artık...

Allah yardım eder canım merak etme zaten ne kadar sıkıntı çekersek çekelim meleklerimizi kucağımıza aldığımızda hepsini unutucaz :)))))))))))

X