2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

biri benim için önce duş alıp sonra evi süpürüp, toparlayıp ardından da yemeği yapabilir mi acaba?! eşim bir saat içinde eve gelecek, yatağı bile toplamadım. hiç kalkasım yok valla

Ne kalkacaksın yat be gelince eşine yaptır :))

evt ya dr bıle dedı gordugun de baya buyumus bebek dedı mutlu oldum esım zaten gıremıyor ıcerı almıyorlar burda ozel dr yok hastane dandık bır hastane :2:

Ayy eşin mahrum kalıyo bu güzel görüntülerden ama doğunca bol bol sever artık

yok canım ya hıcbır sey yapmadı dr anlamadım ultrason kagıdında yazar mı? belkı soylememıstır

canım ense kalnlıgını ölcüp kagıda not alıyor..ona göre senı kan tahlılıne gönderıyor..ölcerken benımkı söylemıstı..yerınde durmuyordu 3 kez farklı ölcum yaptı ortalamasını aldı hatta benım doktorum..belkıde 3lü testı yapacagın yerde senı tkrr ölcume alacaklardır ama en azından o ölcuyu sölesydı rahat ederı ıcın gıdene kadar

valla canım ne bılım ben hıc anlamıyorum kı dr un yapması gerekırdır ben nerden bıleyım :18:kotu oldum sımdı bak ama mardıne gıdınce tekrar ult gırecegımı dusundugu ıcın olcmemıs olabılır belkı bılemıyorum

ama bazı doktorlar direk 3lü istiyor bazıları sadece 2li yeter diyor bazıları da hepsini istiyor..

endıselenme canım kımısı dedıgın gıbı tekrar ölcüm yaptırıp kana gıdıyor..sen ıcını ferah tut

biri benim için önce duş alıp sonra evi süpürüp, toparlayıp ardından da yemeği yapabilir mi acaba?! eşim bir saat içinde eve gelecek, yatağı bile toplamadım. hiç kalkasım yok valla

aynen bizede biri lazım

canım sana birsey soracagım sen cinsiyeti öğrendin mi yoksa bu çarşamba mı öğreneceksin??

Şunu farkettim arkadaşlar deneyimli yaşlı dr lar 2 liyi pek yaptırmıyor daha genç ve toylar istiyor boşver 2 li çok önemli değil 4 lü var 2 liyide 3 lüyüde bitirmiş

ama bazı doktorlar direk 3lü istiyor bazıları sadece 2li yeter diyor bazıları da hepsini istiyor..

walla benım 2lı norml cıktıgı ıcın ben 3lüsünü 4lüsünü yaptrmayacagım.doktorumda gel 16. haftada test yapıcam dedı hıcbıse acıklamadan etmeden yapıcam edıcem dıyo.bu kadar kurcalamaya gerek yok dıye dusunuyorum ki bu testlerın sonu yok zaten...herkesın kendı düsüncesı tabı

Merhabalr kızlar

arsima eklendiklerine bayıldım helede yatan meleğe

lamemm prensesin olcakmış hee ne güzel :)

beşikler eklenmeye başlanmış biz daha bişeycik almadıkkkk :)

yarında 2 li tarama sonucumuz çıkıcak heyecanlıyım :):):)

ya annem de dedı kı 2lı yı yaptır bır sorun cıkmazsa dıgerlerını yaptırmaya gerek yok benım 3,5 yasında erkek kardesım var annemde yenı dogum yaptı sayılır ondan dolayı yaptıracagım bılmıyorum

bakalım canım ya ama bayağı pahalıymıs hayırlısı artık

Aman Allah verecekse her türlü verir ya zaten testmiş neymiş gereksiz aslında insanın sadece kurt düşürüyorlar sadece tesk kötü çıktı kötü çıkacak değil iyi süper çıktı bebeğin sağlıklı olacak diye bişey yok diyorlar iki ucu ........ değnek yani bu testlerin aslında sadece para sömürüyolar testleri kötü çıkıpda aldıran çok kişinin bebeği sağlıklı çıkmış en hayırlısını en iyisini Allah bilir ben aslında bi istiareye yatim diyorum

az once komsuma sorım dedım mardıne gıtmısmı dıe yok dedı ben hıcbır testı yaptırmadım gerek duymuyorum dedı bu da bır bakıs acısı tabıkı

Bide ben panik atağım 2 lim kötü çıktı hala panikdeyim ama iyi çıksada panikde olacaktım insanın kafasını öyle bi karıştırıyorlarki şu dr lar her şekilde her durumda içinde korku oluşuyor ya bırakında rahat rahat yaşıyalım şu hamileliğimizi heyecanlanalım

az once komsuma sorım dedım mardıne gıtmısmı dıe yok dedı ben hıcbır testı yaptırmadım gerek duymuyorum dedı bu da bır bakıs acısı tabıkı

cnm yeni okudum da mardin size çok mu uzak peki
sonuçlar 10 güne çıkıyo zaten mail adresine falan istesen sonucu hem 1 kere gitmiş olursun :)

Ben yaptırmayanlar arasındayım.Ense kalınlığını ölçtü.İkili yaptırmak istediğimizi biliyordu zaten doktorum.Herşey yolunda inş. dedi.Üçlüyede gerek yok dedi.Herşeyin hayırlsıı..

cnm aklıam ne geldi her ay bi panik anı olacak böle giderse

ilk keseyi gör
sonra kalp atışı
sonra 2 li taramam
sonra 3 lü taramam
sonra 3d ultrason
sonra erken mi doğacak
sonra yoracak 8. ayda
sonrada sevgiye boğacak :) her an tetikde olmamız şart
boşuna demiyolar anne olmak kolay değil diye ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…