2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

doktordan geldık az once malesef ıkılı test bulundugumuz yerde olmuyor mardıne gıtmemız gerekıyormus nasıl yerde yaşıyoruz gorun :KK31: bu da bebım bebısımın resmı sımdılık bır sorun yok ellerı ayakları bellı dedı doktor ıkılı testın sonucuna bakmamız gerekıyor dedı dr cok heyecan yaptım bılmıyorum allahhım yardım etsın :2:

canım nerede yaşıyorsun sen,ne kadarlık bebişin

inşallah 2 li de güzel çıkar

doktordan geldık az once malesef ıkılı test bulundugumuz yerde olmuyor mardıne gıtmemız gerekıyormus nasıl yerde yaşıyoruz gorun :KK31: bu da bebım bebısımın resmı sımdılık bır sorun yok ellerı ayakları bellı dedı doktor ıkılı testın sonucuna bakmamız gerekıyor dedı dr cok heyecan yaptım bılmıyorum allahhım yardım etsın :2:

maaaşşşaalllah diyelim :nazar: baya bebiş olmuş :emir_bebek:2li testlerde güzel çıkar inş..

maşallah beksucum bebişine allaha emanet olsunlar...

kızlar buarada eklediğiniz ciciler çok güzel yaaaaaaa...
hly7 cnm o beişkte 1 yaşına kadar rahat yatar vallahi...

evet muz gerçekten iyi geliyor. ben de duymuştum biryerden uyguladım faydasını gördüm. çünkü bende de çok aşırı mide yanması var. bir de tarçının da faydası oluyor.
ben tarçın demleyip içiyorum. mideyi yumuşatıyor.

ben de elmayı duymuştum, ama yedikçe daha da kavrulduğumu farkettim. :KK14: ama muz etkili oluyor gerçekten. muayenede doktoruma sordum, gaviscon şurup yazdı, çok rahatladım şimdi. :KK16:

beksu canım ıcını ferah tut..benım geldıgım memleketıde bılıyorsun..Allah koruyor bebıslerımızı ..sen sıkıntı yapma hıc

beksu canım ıcını ferah tut..benım geldıgım memleketıde bılıyorsun..Allah koruyor bebıslerımızı ..sen sıkıntı yapma hıc

sanırım haklısın canım bakalım bugun bellı olacak ne zaman gıdecegımız dr en gec bu hafta ıcı yaptır dedı eşim ayarlamaya calısıyor:KK31:

canım ben central hospitalda yapacağım kısmetse fiyatlar dediğiniz gibi o kadar pahalı değil

normal 900 TL
sezeryan 1600 TL

ben de böyle biliyorum fiyatları. çarşambaya randevu alıcam, bi de kendim sorayım. hastanede tanıdık da var, belki ''ikram'' bile olabilir fiyatta.:KK9: tabi doğuma yakın kesinleşirse konuşulur bu :KK34:

Ben ikili testlerim için netden bir iki dr mail attım cevaplar geldi her ikiside hemen amniyo demedi 3 lü test ve ultrasonda takibi önemli dedi demekki burnuna ve diğer gelişimlerine bakacaklar e bu salak dr neden iyice incelemedi bebişimi herşeyi belli maşallah meleğimin galiba burnunu illaki çıkıp drun gözüne sokacak al diye bunu istiyor :))

11. ıle 14. hafta yapılıyor dıye bılıorum ben daha vaktın war sanırım canım..

bu hafta 12 . hafta zaten dr neden oyle dedı bılmıyorum kı erken yaptırmakda fayda var tabıkı burda ulaşım bıle bızım ıcın zor oldugu ıcın bılmıyorum dusuncelere daldık oyle esımle ama resme bakınca ıyı gıbı gorunuyor bebek ense kalınlıgı falan olculunce tam ıcıme sıner sanırım:KK31:

bu hafta 12 . hafta zaten dr neden oyle dedı bılmıyorum kı erken yaptırmakda fayda var tabıkı burda ulaşım bıle bızım ıcın zor oldugu ıcın bılmıyorum dusuncelere daldık oyle esımle ama resme bakınca ıyı gıbı gorunuyor bebek ense kalınlıgı falan olculunce tam ıcıme sıner sanırım:KK31:

Canım sen merak etme mutlaka iyi çıkacaktır Allahın izni ile ultrasonda herşeyi belli ise bu haftada korkulacak bişeyde yok diyorlar Allah herkeze sağlıklı sıhhatli elleri ayakları düzgün hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

Bende pazartesi 15 de oluyorum bir sonraki hafta 4 lü isteyecem 3 lüye hiç bakmayacağım bide birdahaki ultrasonda bebeğimi kendim inceleyeceğim dr söyleyim onlar bişeyden anlamıyorlar

canım ultrasonda kendı doktorun ense kalınlıgını ölcmedı mı?dıgerı kan testı zaten onu laboratuvar yapıyor

Canım sen merak etme mutlaka iyi çıkacaktır Allahın izni ile ultrasonda herşeyi belli ise bu haftada korkulacak bişeyde yok diyorlar Allah herkeze sağlıklı sıhhatli elleri ayakları düzgün hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah
amin canım inşallah sağlıkla gelır bebıslerımız:KK31:

biri benim için önce duş alıp sonra evi süpürüp, toparlayıp ardından da yemeği yapabilir mi acaba?! eşim bir saat içinde eve gelecek, yatağı bile toplamadım. hiç kalkasım yok valla :KK17:

X