2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ay bunlar ne tatlı şeyler yaaa güle güle giysin nşallah canım sağlıkla:KK71:

evet bence de şubatta yapalım çekiliş mi olacak yoksa herkes istediği birini mi seçiyor? Bence çekiliş tarzında olursa açıkta kalan olmaz diğer türlü seçilemeyen arkadaş kalabilir

Günaydın tatlişkom:KK19: napiosun bakim? Çok güzel yaaa heyecan doruktadır şimdi senin benim daha var 3 şubatta gideceğiz kontrole. İçinden ne geçiyor? Kız mı erkek mi?

elbebek çok kalabalığız hakikaten ben bile daha herkesi öğrenemedim yeni gelenler sanıyorum:KK9:

ayy canım napim 10 gündür kendimi çok iyi hissettiğim için hamileliğimin tadını çıkarmaya çalışıyorum :KK30: heyecan dorukları aştı gidiyo desem yarını bekleyemiyorum artık... şekerim benim içimden hep erkek geçiyo, birazda gördüğüm rüyalarında etkisi var 2 defa aynı bebeği gördüm :26:

bunlar ssklı yada doktor dışarıdan olursa ki fiyatları olabilir mi neden aralarında o kadar fark var ki?

canım bu fiyatlar ssk li doktorda central hospıtaldan olunca bu fıyat
acaba sızın doktor dısardan gelecek dıye doktor parasınıda ustunemı katıyorlar:44:

ARSİMA,

ayyy ne güzeller yaaa bayıldımmm :KK16: bide sen geçenlerde de kız erkek askılı pantolon resimleri yüklemiştin onlar nerden di canım?

kızlarr benim kendi beişiğimm duruyoo bende inşallah yavrumu ilk etapta onda yatırcam... bide oda yapıcaz 1 yaşından sonrada odasında yatar yavrucuğummm :emir_bebek::nazar:

resmi bunun beyazı sadece :) annem bunu bi güzel süslicek beyaz tüllü müllü içinin takımı cibinliği falann ayy çok heycanlıyım yaaaaaaaaaa :KK52::KK52:

hly7'cim beşiğinde zamanının güzel beşiklerindenmiş şu an bile gayet modern duruyo bende bu tarz bi beşik sormuştum 450 tl demişlerdi.. süslenince de harika olur :KK37:

canım sen yüzyüze görüşüpmü aldın bu fiyatları... sanki biri yine burda normal 750 sezeryan 950 yazmıştı... en iyisi bekleyip görmek....

canım biz eşimle gidip detaylı bilgi aldık kurumsal iletişim müdüründen bunlar 2012 fiyatları yani yüz yüze görüştük yanlış olamaz fiyatlar yani 2011 den 2012 ye zam gelmiştir kesin:KK34:

Benim söylediğim fiyatlar ssksız normal ücretleriydi de ondan herhaldeee

ssk sız ise normal senin dediğin fiyatlar canım :KK34:

hly7'cim beşiğinde zamanının güzel beşiklerindenmiş şu an bile gayet modern duruyo bende bu tarz bi beşik sormuştum 450 tl demişlerdi.. süslenince de harika olur :KK37:

teşekkür ederim canım :) beyaz renk bide... sade ve şık gerçekten...bide deiğin gibi tüller süslerr tamammmmm :KK76:

Bende pazar günü ev temizliği erken biterse bi antarese optimuma ankamalla bi gidip bakem diyorum fiyatlar nasıl kıyafetler nasıl almayacağıma ama hoşuma gidiyor gezmek :))

sert bişi olduğunu sanmıyorum tabi yinede bakmalı
bide ben hiç sırt üstü yatan beek görmedim
ya resimdeki gibi yüz üstü yada yan yatmazmı ?

doğru diyosun aslında ilk etapta hep yan yatırmak lazımmış Allah korusun boğulma olmasın diye
ayy canım napim 10 gündür kendimi çok iyi hissettiğim için hamileliğimin tadını çıkarmaya çalışıyorum :KK30: heyecan dorukları aştı gidiyo desem yarını bekleyemiyorum artık... şekerim benim içimden hep erkek geçiyo, birazda gördüğüm rüyalarında etkisi var 2 defa aynı bebeği gördüm :26:

hadi hayırlısı canım:nazar: benim amirim geldi çıkmak zorundayım:KK3:

teşekkür ederim canım :) beyaz renk bide... sade ve şık gerçekten...bide deiğin gibi tüller süslerr tamammmmm :KK76:

süslenmiş halininde resmini çekip bize gönderirsin çok merak ediyorum :KK16: ayyy bebişin ne güzel olcak bunun içinde ya bide çok anlamlı olur düşünsede senin beşiğinde bebişinde uyucak insanın aklına gelirmi hiçç:nazar:

SM062011 ayrıca senin park yatk aldığını da görmüştüm o da hayırlı olsun canım. Biz de park yatak düşünüyoruz yatak odamıza koymak için ayrıca biraz daha büyüdüğünde yatması için de karyola alacağız. Ben bi model beğendim bile park yatakta bir mağazada gördüm adam tanıttı çok hoşuma gitti resmi bu

ayy annesi çok cici bu fiyatı ne kadar canım

süslenmiş halininde resmini çekip bize gönderirsin çok merak ediyorum :KK16: ayyy bebişin ne güzel olcak bunun içinde ya bide çok anlamlı olur düşünsede senin beşiğinde bebişinde uyucak insanın aklına gelirmi hiçç:nazar:

koyarım tabi canım... aldıklarımı da odasını da herşeyini paylaşcamm yavrumunnn :KK16::KK16:

gerçekten çok güzel bi duyguuu benim uyuduğumm büyüdüğüm beşiktee inşallah yavrumda uyuyup büyüyecekk :KK16::KK16:

ay yine duygulandım :KK14:

günaydın herkese... yaaa ne kadar güzel şeyler almışsınız hepsini çok beğendim.. en güzel günlerde kullansın bebişleriniz inşallah hepsini.. hele o kanatlı melek kıyafetlerine bayıldımm
:KK1: :KK1: :KK1: bizim cinsiyet daha belli değil inşallah yarın gittiğimde görürüz de bende bişeycikler alabilirim bebeğime..

günaydın herkese... yaaa ne kadar güzel şeyler almışsınız hepsini çok beğendim.. en güzel günlerde kullansın bebişleriniz inşallah hepsini.. hele o kanatlı melek kıyafetlerine bayıldımm
:KK1: :KK1: :KK1: bizim cinsiyet daha belli değil inşallah yarın gittiğimde görürüz de bende bişeycikler alabilirim bebeğime..

ayy çok tatlı bayıldım. ben de istiyorum kızımaa :KK52:

limangoda indirimde olanları var bak istersen

arsimacım, çok cici ama bunlar yaa... işte kız olunca istediğin kadar süslü şeyler giydirebiliyorsun:)

hihihi evet
erkekte küçük adam oluo :KK70:

benim beşiktede teyseleriminn çocukları kardeşim annemin kuzeninin çocukları :KK70: baya yatan oldu benim yatakta valla :KK70: dediğin gibi sapasağlam :) benim beşiğim olmasaydı bnde o bambulara takmıştım ama acayip pahalıı yaaa ve sadece en fazla 4. ayına kadar yatabiliyoo..o yüzden vazgeçtimm :) o koku ağar oluyo gerçekten canım ii olur :)

bu arada bnde bayıldım bunlaraa deniz akkaya da görmüştümm bunları ama çook pahalı yaaa :KK37:

oh oh maşallah baya insan büyütmüş :)
biz bambuyu bambucudan bulup almıştık süsleme annemdendi bambu uyguna geldide süsleme süse göre değişio
hazır almak istesen dünya para evet 4ay ideal hadi bilemedin max 6

ARSİMA,

ayyy ne güzeller yaaa bayıldımmm :KK16: bide sen geçenlerde de kız erkek askılı pantolon resimleri yüklemiştin onlar nerden di canım?

idil baby idi canım

doğru diyosun aslında ilk etapta hep yan yatırmak lazımmış Allah korusun boğulma olmasın diye

hadi hayırlısı canım:nazar: benim amirim geldi çıkmak zorundayım:KK3:

evet öyleymiş ama bebekler genelde yüzüstü sevio o pozisyona alışıklarmış :)
ama o zamanda kendini anne karnında sanıp nefes almaz diyenler var
benim yeğen hep öle yattı
sırt üstü hiç yatıramadık yatınca ağlardı sanırsın diken var sırtında :KK70:

kızlarr benim kendi beişiğimm duruyoo bende inşallah yavrumu ilk etapta onda yatırcam... bide oda yapıcaz 1 yaşından sonrada odasında yatar yavrucuğummm :emir_bebek::nazar:resmi bunun beyazı sadece :) annem bunu bi güzel süslicek beyaz tüllü müllü içinin takımı cibinliği falann ayy çok heycanlıyım yaaaaaaaaaa :KK52::KK52:
Cnm bu beşik harika. Bayılırıyorum bu tarz beşiklere. Süslendikten sonraki halini hayal bile edemiyorum. Bol bol nazar boncukları koyarsın cibinliğine :)) Benim de beşik derdim yok. Ananemizin abimize aldığı beşik yepyeni duruyor daha. Zaten sade 8 ay gibi bir süre yatmıştı büyük sıpam. Şimdi bir güzel onu kuracağız. Ben de belki cibinliğini değiştiririm sadece. Kız olsaydı pembiş süsleriz demiştik ona da gerek kalmadı. Direk mavi bizimkisi :))

X