2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

ayy canım napim 10 gündür kendimi çok iyi hissettiğim için hamileliğimin tadını çıkarmaya çalışıyorum heyecan dorukları aştı gidiyo desem yarını bekleyemiyorum artık... şekerim benim içimden hep erkek geçiyo, birazda gördüğüm rüyalarında etkisi var 2 defa aynı bebeği gördüm :26:

bunlar ssklı yada doktor dışarıdan olursa ki fiyatları olabilir mi neden aralarında o kadar fark var ki?

canım bu fiyatlar ssk li doktorda central hospıtaldan olunca bu fıyat
acaba sızın doktor dısardan gelecek dıye doktor parasınıda ustunemı katıyorlar:44:

canım ben central hospitalda yapacağım kısmetse fiyatlar dediğiniz gibi o kadar pahalı değil

normal 900 TL
sezeryan 1600 TL

canım sen yüzyüze görüşüpmü aldın bu fiyatları... sanki biri yine burda normal 750 sezeryan 950 yazmıştı... en iyisi bekleyip görmek....

ARSİMA,

ayyy ne güzeller yaaa bayıldımmm bide sen geçenlerde de kız erkek askılı pantolon resimleri yüklemiştin onlar nerden di canım?

hly7'cim beşiğinde zamanının güzel beşiklerindenmiş şu an bile gayet modern duruyo bende bu tarz bi beşik sormuştum 450 tl demişlerdi.. süslenince de harika olur

canım sen yüzyüze görüşüpmü aldın bu fiyatları... sanki biri yine burda normal 750 sezeryan 950 yazmıştı... en iyisi bekleyip görmek....

canım biz eşimle gidip detaylı bilgi aldık kurumsal iletişim müdüründen bunlar 2012 fiyatları yani yüz yüze görüştük yanlış olamaz fiyatlar yani 2011 den 2012 ye zam gelmiştir kesin

Benim söylediğim fiyatlar ssksız normal ücretleriydi de ondan herhaldeee

ssk sız ise normal senin dediğin fiyatlar canım

hly7'cim beşiğinde zamanının güzel beşiklerindenmiş şu an bile gayet modern duruyo bende bu tarz bi beşik sormuştum 450 tl demişlerdi.. süslenince de harika olur

teşekkür ederim canım :) beyaz renk bide... sade ve şık gerçekten...bide deiğin gibi tüller süslerr tamammmmm

Bende pazar günü ev temizliği erken biterse bi antarese optimuma ankamalla bi gidip bakem diyorum fiyatlar nasıl kıyafetler nasıl almayacağıma ama hoşuma gidiyor gezmek :))

sert bişi olduğunu sanmıyorum tabi yinede bakmalı
bide ben hiç sırt üstü yatan beek görmedim
ya resimdeki gibi yüz üstü yada yan yatmazmı ?

doğru diyosun aslında ilk etapta hep yan yatırmak lazımmış Allah korusun boğulma olmasın diye

hadi hayırlısı canım benim amirim geldi çıkmak zorundayım

teşekkür ederim canım :) beyaz renk bide... sade ve şık gerçekten...bide deiğin gibi tüller süslerr tamammmmm

süslenmiş halininde resmini çekip bize gönderirsin çok merak ediyorum ayyy bebişin ne güzel olcak bunun içinde ya bide çok anlamlı olur düşünsede senin beşiğinde bebişinde uyucak insanın aklına gelirmi hiçç

ayy annesi çok cici bu fiyatı ne kadar canım

koyarım tabi canım... aldıklarımı da odasını da herşeyini paylaşcamm yavrumunnn

gerçekten çok güzel bi duyguuu benim uyuduğumm büyüdüğüm beşiktee inşallah yavrumda uyuyup büyüyecekk

ay yine duygulandım

günaydın herkese... yaaa ne kadar güzel şeyler almışsınız hepsini çok beğendim.. en güzel günlerde kullansın bebişleriniz inşallah hepsini.. hele o kanatlı melek kıyafetlerine bayıldımm
bizim cinsiyet daha belli değil inşallah yarın gittiğimde görürüz de bende bişeycikler alabilirim bebeğime..

günaydın herkese... yaaa ne kadar güzel şeyler almışsınız hepsini çok beğendim.. en güzel günlerde kullansın bebişleriniz inşallah hepsini.. hele o kanatlı melek kıyafetlerine bayıldımm
bizim cinsiyet daha belli değil inşallah yarın gittiğimde görürüz de bende bişeycikler alabilirim bebeğime..

ayy çok tatlı bayıldım. ben de istiyorum kızımaa

limangoda indirimde olanları var bak istersen

arsimacım, çok cici ama bunlar yaa... işte kız olunca istediğin kadar süslü şeyler giydirebiliyorsun:)

hihihi evet
erkekte küçük adam oluo

oh oh maşallah baya insan büyütmüş :)
biz bambuyu bambucudan bulup almıştık süsleme annemdendi bambu uyguna geldide süsleme süse göre değişio
hazır almak istesen dünya para evet 4ay ideal hadi bilemedin max 6

ARSİMA,

ayyy ne güzeller yaaa bayıldımmm bide sen geçenlerde de kız erkek askılı pantolon resimleri yüklemiştin onlar nerden di canım?

idil baby idi canım

doğru diyosun aslında ilk etapta hep yan yatırmak lazımmış Allah korusun boğulma olmasın diye

hadi hayırlısı canım benim amirim geldi çıkmak zorundayım

evet öyleymiş ama bebekler genelde yüzüstü sevio o pozisyona alışıklarmış :)
ama o zamanda kendini anne karnında sanıp nefes almaz diyenler var
benim yeğen hep öle yattı
sırt üstü hiç yatıramadık yatınca ağlardı sanırsın diken var sırtında

Cnm bu beşik harika. Bayılırıyorum bu tarz beşiklere. Süslendikten sonraki halini hayal bile edemiyorum. Bol bol nazar boncukları koyarsın cibinliğine :)) Benim de beşik derdim yok. Ananemizin abimize aldığı beşik yepyeni duruyor daha. Zaten sade 8 ay gibi bir süre yatmıştı büyük sıpam. Şimdi bir güzel onu kuracağız. Ben de belki cibinliğini değiştiririm sadece. Kız olsaydı pembiş süsleriz demiştik ona da gerek kalmadı. Direk mavi bizimkisi :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…