2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

canım bunlar harika görünce hepsini yapası geliyo insanın:))) mavi battaniyeninde şeması var mı

canım bunlar harika görünce hepsini yapası geliyo insanın:))) mavi battaniyeninde şeması var mı

kuzulu olanmı ?
oysa eğer var yani kitaptan resim çekip gönderebilirim biraz zorlayıcı olur ama yaparsın
yada direk dergisini alabilirsin iğne iplik dergisinin 2 numaralı dergisi
o ayıcıkta kuzucukta o dergide

rukiye fatih bak dergi bu şekerim İĞNE İPLİK DERGİSİ SAYI 2

ben başkabi derginin arkasında o ayıcıklı battaniyeyi gördüm bittim
yeğenimin olacağını öğrenince ara tara bulamadım neler neler yaptım ve çok yerede mail attım birinden geri dönüş oldu bu dergiymiş die
bu konuda çok inatçı ve hırslıyım yapacam dedim mi bulur yaparım :d

kuzulu olanmı ?
oysa eğer var yani kitaptan resim çekip gönderebilirim biraz zorlayıcı olur ama yaparsın

direk kitabı alırsam daha rahat olur heralde :))))))) az önce eklediğin derginin adı nedir?
maşşallah bebişin çok şanslı annesi ve annanesi yönünden :))))) benim annem sadece patik ve yelek örebiliyo :))
ben biraz daha elişine yatkınım ama benimde vaktim yok

kuzulu olanmı ?

Canım eline koluna sağlık..Hepsi çok güzel olmuş.
Battaniyelere bayıldım..Sanırım ben bir tane battaniye,bir tane önlük işlerim doğuma kadar:)
Dergiyide araştırayım.
Tekrar teşekkürler..

arkadaslar selam nasilsiniz
hamisler uyguladiginiz olmazsa olmaz yemekleriniz nelerdir
bir menunuz varmi gunluk.
Varsa paylasirsaniz sevinirim optum

Canım..Ben öyle kendimi hiç kasmıyorum.Çok abur cubura kaçmıyorum.Eskisi gibi fast food yemiyoum(arada kaçamak anneyede iyidir):)

Güzel haberlerini bekliyoruz canım..:)Hatta belkide bu saatlerde öğrendin..

ne güzel ya bebeğine kimbilir neler yaparsın inşallah

aynen öyle ama bulamam fln dersen ben resim çeker mail atarım sana
içinden resimleri eklediğim mi ?
oysa eğer bilmiyorum kapaktaki resimleri görüp bayılıp aldığım bi kitap
yabancıda bişeydi bakarım ama
anneanne yeter ona valla :)
bende örgü bilmem mesela annem bilir ama boynunda kireçleme var zorlanıo ama örgü çokta sevmiom artık ipler eskisi gibi deil hemen pamuklanıo
vakit bende de sıkıntı ama ama her boşluk anımda bi X yapsam iidir diom
pazarteside şuan elimde olan işin resmini eklicem

Canım eline koluna sağlık..Hepsi çok güzel olmuş.
Battaniyelere bayıldım..Sanırım ben bir tane battaniye,bir tane önlük işlerim doğuma kadar:)
Dergiyide araştırayım.
Tekrar teşekkürler..

sağol canım
battaniye içn afgan kumaşı al daha rahat olur
bi boy alınca eninden iki battaniyelik çıkıo küçük yaparsan

Tamam canım daha çok başını ağrıtırım bu konuda:)

elindeki işide merak ettim şimdi inşallah ayın 16 sında cinsiyeti öğreneceğiz ona göre pembe yada mavi battaniyeyi kesin yapıcam inşallah:))))))) bide yastık işlersem ne güzel olur ayy şimdi cinsiyet için daha da heyecanlandım

pazartesi eklerim :)
bende 17sinde gidicem söylerse inş. tahmini rahatlarız ona göre işleme yapcam ayol
yoksa kız erkek bi isteğim yok hayırlı sağlıklı inş.

Hadi ya..O zaman haberleşiriz:)Ankara niye ki?

hı hı haberleşiriz ankarada neredesin biz sitelere gidicez ama gelincede kalırız hafta sonu :)
ben normalde beyaz mobilya istiodum ona göre aksesuarlar fln pembe yada mavi olacaktı
sonra bi oda beğendik çok cici ama tamamen kıza yönelik :)
kociş kız olursa kesin bu dedi o mobilyacıda bitek orda var :)

Offf arsima yaaa ben bunları neden gördümki şimdi
bebek şekerlerimi sepetimi ve oda süslemelerimi kendim yapmaya karar vermiştim.tunus işi örgüyüde biliyorum cinsiyetini öğrenince bununlada ilgili bişeyler yapmaya niyetlenmiştim...şimdi senin eklediklerini görünce hayran oldum bu kadar güzel şeylere özenipte yapamamak ne kötü bişey eminnüne gidip sanırım bu afgan kumaşı,iğne iplik dergisi fln bissürü şey alıcam ama sonra bunları beceremiycem offf yaaaa

Sitelerin bizde altını üstünü getirdik.Gerçekten çok güzel mobilyalar var.Hangi mobilyacı?
Ancak ben tüm ev eşyalarımı sitelerden aldım.Satana kadar herşey çok iyide sattıktan sonra çok sorun çıkarıyorlar.Fiyatlarıda normal piyasanın baya üstünde.
Bizde daha kurumsal bir yerden almanın daha iyi olacağına karar verdik.En azından muhatap olacağın kişiler belli.Garanti süresinin arkasındalar vs.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…