2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar doktora gittik yavrum maşallah çok saglikliydi ve bize bir prenses geliyormussssssssss çok mutluyum cokkkkkkkkkk:):KK49::nazar:

kizlar bende yarin bebe ipi alip bataniye yapmaya baslicam
su konverse patikler varya cok oyle yapa bilmek istiyorum hoslar
yarin buyuk gun sabah 9.30 ta doktordayim biraz tedirginim iyimi bebisim bisi olmasin diye
bu gece yatakta donucem durucambi her halde sabaha zombi gibi doktora gidicem :KK1:
ay cok heycanliyim ben :21:

n'aptın ya, valla senin heyecanın beni aldı.. sabahtan beri düşünüyom:KK49: gittin mi doktora?

bankem tatlim kizina talibiz biz :KK55:

kizlar benim minik pasam icerde kipir kipir geziyodu boyu bobodan basa 8 bucuk cm tum boy 13cm yakin dedi doktor hic durmuyodu birde sabah yediimi cikarip gitim doktora
doktor ayaklarini elerini gosterdi yuzu bebek gibi olmus masallah
cinsiyetine bakalim dedik doktorla nee gorelim bitane cikinti pipis doktor yinede yuzde 70 diyoruz 4 ay gecmedi icin dedi ama sen hazirliklara baslaya bilirsin dedi 10 dakika hep pipismi diye baktik durduk totosuna yaramazin yine testler yapti doktor kizlar 2 sise kan aldilar
3 test icin sadece omurlik kemigine bakilicak dedi

kizlar benim minik pasam icerde kipir kipir geziyodu boyu bobodan basa 8 bucuk cm tum boy 13cm yakin dedi doktor hic durmuyodu birde sabah yediimi cikarip gitim doktora
cinsiyetine bakalim dedik doktorla nee gorelim bitane cikinti pipis doktor yinede yuzde 70 diyoruz 4 ay gecmedi icin dedi ama sen hazirliklara baslaya bilirsin dedi 10 dakika hep pipismi diye baktik durduk totosuna yaramazin yine testler yapti doktor kizlar 2 sise kan aldilar

Artık gözün aydın diyelim o zaman canım:)Bide ultrason fotosu istiyoruz..

Son düzenleme:

hayırlı olsun canım çok sevındım bak gönlündekı oldu bıde benımkı tuttsa hayırlısıyla daha ne ister insan
benımde oğlumda yüzde 70 demişti tuttu senınkıde artık erkek bencede
sağlıklı olmasınada çok sevındım kucağına almayı nasoıp etsın rabbım ne güzel bende persembe gidicem bakalım
buarada kaç haftalıksın sen ?

arsima canım ben etamın işlemeyı bılıyorum 2 tane seccade 2 tane hediye isimlık tablo işledım yeğenlerıme.kumasımda var elımde fakat afgan kuması değil bildiğimiz etamın kuması olurya ondan pembe ve beyaz kumas
tek eksiğim model vede tasarımı canım yardımların için çok tesekkür ederım takıldığım yer olursa bebeğimin cinsiyetı belli olsun senden isterım öpüyorum

canim bizim sipa haftasindan ileri gdiiyoduya cizelgemde 14hafta 5 gun cikiyo doktordada ayni cikti
3 hafta sonra yine cagirdi doktor 3 lu test sadece omurluk kemigini olturucez dedi
insallah sanada guzel bitane prenses gelicek tatlim bugun sabah gitim yeni doktor
cinsiyete bakmadi kizlar daha erken dedi 14hafta 5 gune cocugun poposuna bile bakmadi
sinir yaptim gitim 35 tl odedim kendi gitim doktora oda inceledi 10 dakika bebisi
bazi salak doktorlara uyuzum kizlar uyuz vala

anneye sonunda gösterdi yaramaz kendini artık sıra alışverişlerde

$SAM_0632.JPG canim resim istemisin ama artik tum vucudu sigmiyoki karaye kafasila karni tek sigiyo birde bu defa doktor yuzunu cekmedi kipir kipirdi diye anca bunlari verdi :KK19:

Offf arsima yaaa ben bunları neden gördümki şimdi:KK43:
bebek şekerlerimi sepetimi ve oda süslemelerimi kendim yapmaya karar vermiştim.tunus işi örgüyüde biliyorum cinsiyetini öğrenince bununlada ilgili bişeyler yapmaya niyetlenmiştim...şimdi senin eklediklerini görünce hayran oldum bu kadar güzel şeylere özenipte yapamamak ne kötü bişey eminnüne gidip sanırım bu afgan kumaşı,iğne iplik dergisi fln bissürü şey alıcam ama sonra bunları beceremiycem offf yaaaa:KK43:

ben yardım ederim sana canım yapmak istersen
eminönüne gitmeye gerek yok hangi semtte isen dmcnin satış yerleri oluo onlara bak

Sitelerin bizde altını üstünü getirdik.Gerçekten çok güzel mobilyalar var.Hangi mobilyacı?
Ancak ben tüm ev eşyalarımı sitelerden aldım.Satana kadar herşey çok iyide sattıktan sonra çok sorun çıkarıyorlar.Fiyatlarıda normal piyasanın baya üstünde.
Bizde daha kurumsal bir yerden almanın daha iyi olacağına karar verdik.En azından muhatap olacağın kişiler belli.Garanti süresinin arkasındalar vs.

hadi ya bende öyle isterim ama o kadar vaktimiz yok :)
baby adres canım
hım anladım bizimkiler ankaradan hazır yapılıp geldi eşim önceden sitelerde çalışıyordu çalıştığı yer yapmıştı bizimkileri

kızlar doktora gittik yavrum maşallah çok saglikliydi ve bize bir prenses geliyormussssssssss çok mutluyum cokkkkkkkkkk:):KK49::nazar:

gözün aydın canım çok sevindim
sağlıkla gelsin inş.

ay gözün aydın Allah gönlüne göre verdi çok şükür
sağlıkla gelsin

arsima canım ben etamın işlemeyı bılıyorum 2 tane seccade 2 tane hediye isimlık tablo işledım yeğenlerıme.kumasımda var elımde fakat afgan kuması değil bildiğimiz etamın kuması olurya ondan pembe ve beyaz kumas
tek eksiğim model vede tasarımı canım yardımların için çok tesekkür ederım takıldığım yer olursa bebeğimin cinsiyetı belli olsun senden isterım öpüyorum

tamam şekercim

meleksen canım çok sevindim duaların kabul olmuş Allah hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin.
Dr.lar çok genişler maşallah doğuma kadar sormasan söylemicekler.
Bende senin kadarken gitcem 100 tl'de muayene ücreti ödicem farklı bi dr.a o kadar para bayılıp cinsiyet ögrenemezsem gırtlağına yapışırım o adamın!
Kızlar bu arada wenice mağazaları kapanıyo sanırım iflas etmişler ve ellerinde kalan ürünler çok indirimli fiyatlara satılıyormuş biz bu akşam alışverişe gitcektik wenice'de var orda gitmişken bakarım diyorum. Galiba kanz'da kapanıyormuş yakında ordada başlar indirimler.

meleksen canım senin ultrason görüntüleri 2 boyutlu gibi yanılıyomuyum? Ultrason kağıdında 2D mi yazıyo 3D mi?

canim valahi inan 40 tl verdim 2 dakika durmadim odasinda sinirden
kendi doktoruma gitim ne insanlar var ya

makinesi yenidi canim 2 boyutmu anlamiyorum ben ama simens yenidi makine

kanz dan gecen erkek bebek ayaksiz tulum aldim canim fiyat45 tl di ben 22 odedim
cok hos heyler var hele kiz inanamasin

sende ogreniceksin canim merak etme o kadar para vericen soyler tabi doktor cinsiyet
seninde insallah allah gonlunnde kini verir biliyosun gec donlenmeydi benim sipa kiz derlerdi gec donlenmelere hepsi yalan ama kirmizi lahana testi bende dogru cikti canim:KK76:

Son düzenleme:
Canım ultrason kağıdının kenarında yazar 2D veya 3D diye cep telefonundan girdiğim için foto küçük çıkıyo o yüzden göremedim ama görüntü çok net olmadığı için 2 boyutlu gibi geldi bana eğer 3 boyutlu bi makina olsaydı pipisini ayrıntısıyla görürdün ayrıca ekranın yanında renkli olarakta gösterir kesinleştirirdi o yüzden dedim 2 boyutlu daha kötü gösteriyo dr.larda anlayamıyolar.
Lahana testini okudum ama yapmak zor geldi ya zaten kalmış 1 hafta ve ben kızım olcağına çok eminim nedense çok istediğimden heralde kısmet artık ilk olduğu için çokta üzerine düşmüyorum. Sadece daha fazla beklemeden öğrenmek istiyorum inşallah.

X