2012 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

yok canim renkli yapmadi ben yeni gitim salak kadin pipiyi dil yuzunu bile gostermedi bebegin
kendi doktoruma gitim islem yaptirmadan odasina girip ben cinsiyet icin geldim
acaba islem yaptirayim mi yoksa yaptirmayayim mi ne dersiniz dedim kesin bisi diyemem bebege bagli gostermeyede bilir biliyosun dedi ben gitim islem yaptirdim odasina girdim
ultrasonu gezdirirkenda bizim ki ayaklari havaya dikti doktor bak cikinti goruyoruz dedi
sonra bayagi inceledi cikintiyi basini elerini ayaklarini bile gosterdi tek tek
bugun basim fena agriyo nedense

kızlar merhaba ben facede grubu bulamıyorum kapandımı ne oldu anlayamadım kk yı takip etmem zor oluyor telefondan faceden daha kolay geliyordu paylaşımlar bir anda mesajlar kesildi anlayamadım ne oldugunu bilgisi olan açıklama yapabilirmi

pardon arkadaşlar ben yanlış guruba yazmışım haziranı arıyordum temmuza daldım hamilelik işte hepinize hayır dogumlar inşallah:)))

Sinirden ağrımıştır başın canım boşver görmüşsün öğrenmişsin sonuçta dert etme.

yok canim doktoru takmiyorum bile ondan dil
sabah kahvalti etik esimle bi cikarmaya basladim 3 defa cikardim
doktorada boyledim bogazimi bisi rahatsiz ediyo onu cikarmasam cikariyorum diye
usutmus ola bilirsin dedi veya elevit te yapar dedi

ben bugun 14+2 yim 12 haftalikken gittim doktora cinsiyeti solemedi ne guzel cogu annemiz cinsiyeti ogrendi igrenen arkadaslar kac haftalikkn ogrendiler acaba?

Son düzenleme:
Süpriz yapıp gelen bebeğim süpriz bi şekilde aramızdan ayrıldı. Kızlar çok üzgünüm bebeğimin gelişimi durmuş kalbi atmıyor. Pazartesi operasyonla alıyorlar..Vardır bunda da bi hayır demekten başka bişey düşmüyor bize neyapalım. Allah sağlık sıhhat versin.

Ben aranızda ayrılıyorum.Listedende çıkarabilirsiniz beni. Kısmet başka annelerle birlikteliklere...

canim ne diyecegimi bilmiyorum alah sabir versin allah melegini cenete seni
beklemesi icin tutucak elini tutup seni cenete getirecek
allah prensesine uzun omurler guzel gunler versin

meleksen ve bankemcim... çok sevindim adınıza... hayırlı olsun..

kızlr benimde birkaç gündür sancım var.. ara ara karnıma ve sol kasığıma sancı giriyor... tecrülelilere sordum ama bu dönemlerde böyle sancı yaşamadıklarını söylediler. bende doktorumu aradım.. oda kanaman yoksa sorun değil ama içinin rahat etmesi için gel bakalım dedi...eşim gelince gidicez... umarım herşey yolundadır...

canim benimde karnimda sancim agrim oluyo kasikta ama normal her halde
bugun doktor kotu bisi demedi canini sikma kotu dusunme karnin genisliyo
damarlar esniyo bence normal ama doktora gidince bakarsin sende cinsiyetle gelirsin

canim benimde karnimda sancim agrim oluyo kasikta ama normal her halde
bugun doktor kotu bisi demedi canini sikma kotu dusunme karnin genisliyo
damarlar esniyo bence normal ama doktora gidince bakarsin sende cinsiyetle gelirsin

canım ilk defa doktor dışında biri normal dedi... ayy içime su serpildi, çok teşekkür ederim canım...
evt yinede gideyim doktorumaa... içim bundan sonra rahat olur...
hem dediğin gibi belkide cinsiyetini öğrenip gelirizz:)))

canim ne diyecegimi bilmiyorum alah sabir versin allah melegini cenete seni
beklemesi icin tutucak elini tutup seni cenete getirecek
allah prensesine uzun omurler guzel gunler versin

Sağol canım. Allah kızıma uzun ömür versin.Kalp atışlarını gördükten sonra bunu yaşamak zor geliyor insana. Birde diyorumki daha ileride olsaydı daha üzücü olacaktı. Yada belkide sağlıksız olacaktı. Allahım büyük vardır bundada bir hayır. Her şerrin altında bir hayır aramak gerekir derler...

canım rabbim sabır versin, gerçekten zor bir durum ama dediğin gibi, belki sağlıksız olcaktı.. kesinlikle bunda da vardır bir hayır...

canim cok zordur gecen arkadasin 9 haftalik bebegininde kalp atisi durmustuya
onu dusununce inan 2 gece ruyamda hep bebegimin oldugunu alcaklarini gordum
allahim sabirlar versin inan dusununce bugun nasil kocaaman olmus 15 haftaya 2 gun sonra
giricez bisi olursa rabim cok dayanma gucu versin diyorum cok zor bisidir caninin yarisi kopar

Rabbim verdi, Rabbim aldı. imtihanı, sabrı sana kaldı.. kızına sarıl, eşine sarıl. dua edelim, Rabbim bunu unutturacak dert vermesin. sana sabr-ı cemil diliyorum.. Allah yar ve yardımcın olsun..

Cok uzuldum ya Allah yardimciniz olsun

çok üzüldüm canım rabbimkızına sağlık versin herşeyde vardır hayır rabbim sağlıklı evlatlar versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…